Sekmadienį Palangoje šurmuliuos dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“

Palangos tiltas, 2021-07-03
Peržiūrėta
989
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sekmadienį Palangoje šurmuliuos dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“

Šiemet Palanga mini 100 m. prijungimo prie Lietuvos jubiliejų. Šia proga Palangos miestas visą vasarą, o ypatingai – šį savaitgalį džiugins palangiškius ir miesto svečius renginių gausa.

Sekmadienį, liepos 4 d., dienos festivalis šeimai „Myliu Palangą - šimtmečio vasara“ visą dieną kvies pajusti bendrystę ir po ilgų tylos mėnesių pasilinksminti šokant jaukiausiuose koncertuose.

Renginys vyks net keliose erdvėse: Kurorto muziejaus kieme, paplūdimyje ir Birutės parko rotondoje. Programoje numatyta Palangos miesto vaikų kolektyvų pasirodymai, Mažojo Aitvaro pramogos, sportinės veiklos, pasaka su Tomu Dirgėla, aitvarų dirbtuvės bei aitvarų fiesta pajūryje, taip pat šventės svečius džiugins įvairūs koncertai.

Žaidimams ir pramogoms nurimus, kviesime tėvelius su vaikais jaukiai įsikurti ant pledukų ir mėgautis popietės koncertais: latviško kraujo turintis Voldemars Petersons džiugins akustiniu koncertu, rašytojas Tomas Dirgėla paseks nuostabią pasaką, populiarieji Velvet kvies dainuoti kartu, o Planeta Polar užbaigs Kurorto muziejaus pievos programą ispaniškais ritmais.

Planeta Polar dainuoja ispaniškai, bet atrodo ir skamba it trys fėjai, ką tik sugrįžę iš Sapnų galaktikos. Nuo tokio spalvingo kosminio kokteilio, pagardinto elektronikos prieskoniu, visai nesunku apsvaigti, o tuomet – kojos jus pakvies šokiui... Na, o dienos festivalį šeimai vainikuos Rūtos Mur koncertas Birutės parko Rotondoje su įspūdingu lazerių šou. Rūtos Mur kūryba įkvėpta 80-ųjų nostalgijos ir kosminių sintezatorių garsų, jos muzika panardina klausytoją į sapnišką atsiminimą. Jos kuriami garsiniai-iliuziniai jausmų labirintai veda per meilės, melancholijos ir širdgėlos vandenis.

Tad kviečiame visus susitikti Palangoje liepos 4 d.!

Visi renginiai nemokami.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiemet Palanga mini 100 m. prijungimo prie Lietuvos jubiliejų. Šia proga Palangos miestas visą vasarą, o ypatingai – šį savaitgalį džiugins palangiškius ir miesto svečius renginių gausa.


Kaip pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, sekmadienį, sausio 24-ąją, Palangoje sekmadienį „kovido“ atvejų neregistruota, serga 358, 409 jau pasveiko, 7 palangiškiai mirė. Per praėjusią parą šalyje izoliuoti 892 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 73 294 asmenys.  


Sparčiai įsibėgėjant rudeniui, vis dažniau pastebimi spalvas keičiantys medžiai, pajaučiami lietaus lašai. Tačiau pajūryje vis dar jaučiasi vasaros šurmulys, kuris kviečia pasisukti renginių karuselėje. Šiųmetis, jau dvyliktąjį kartą organizuojamas festivalis „Pasaulio balsai“, dovanojo dvylika renginių, o paskutinysis, viską vainikuosiantis, nuskambės jau...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Savaitgalį Šventosios gyventojų ir svečių laukia itin daug įspūdingų renginių – rugsėjo 17 d. čia vyks Jūros ir Baltų vienybės dienos minėjimas bei tarptautinis bendruomenių festivalis „Vilingis“.


Kitą savaitę švęsime Jonines – jau tapo tradicija, kad į šios šventės sūkurį įsisukti vėl kviečia Šventoji. Nuobodžiauti tikrai neteks – minint trumpiausią metų naktį bus siūloma daug įvairių pramogų, netgi siekiama rekordo atliekant jogos saulės pasveikinimus. O štai Palangos paplūdimyje ilgąjį savaitgalį vyks jau ketvirtasis pirties-SPA...


Palangoje tęsiasi tradicinis, jau devintasis tarptautinis festivalis „Palangos vasara“, dovanojantis nepamirštamas akimirkas tiek teatro meno, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Festivalis vyks rugpjūčio 7-11 dienomis.


Rugpjūčio 7-11 dienomis Palangoje vyks jau devintąjį kartą rengiamas tarptautinis festivalis „Palangos vasara“. Per aštuonerius metus festivalyje dalyvavo atlikėjai iš Japonijos, Australijos, Kinijos, Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Rusijos ir daugelio kt. šalių. Festivalyje dalyvavo iškilūs šalies ir užsienio menininkai –...


Trečiadienį Palangoje prasidės tradicinis, jau devintasis tarptautinis festivalis „Palangos vasara“, dovanosiantis nepamirštamas akimirkas tiek teatro meno, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Festivalis vyks rugpjūčio 7-11 dienomis.


Liepos 31-rugpjūčio 5 d. vyksiantis festivalis „Palangos vasara“ kurorto gyventojus ir svečius kaip ir kasmet kviečia į jaukius poezijos bei muzikos vakarus Gintaro muziejaus Židinio menėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius