Šiųmetinis kuprinių turinys

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-08-22
Peržiūrėta
50
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nauji mokslo metai ypač gąsdina tėvus. Skaičiuojant išlaidų kiekį labiausiai susirūpina tie, kurie negali sau leisti prabangos, o šeimoje auga ne vienas mokyklinio amžiaus vaikas. Palangos miesto savivaldybės Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Genutė Kavarzienė nuramino, kad vaikų mokyklinėms reikmėms skirtų pinigų nemažės, tačiau nepradžiugino, jog didės.

 

Prasidėjęs mokyklinių reikmenų pirkimo vajus ragina tėvelius atlapoti savo pinigines. Daugiausiai pinigėlių paaukoti tenka visgi pačių mažiausiųjų paruošimui mokyklon. Juos tenka aprūpinti nuo mažiausių smulkmenų, nes jie dar neturi sukaupę atsargų iš ankstesnių metų. Vyresni jau gali tuo pasidžiaugti. Kiekvienais metais tik būtina papildyti kraitelį naujomis, jau vyresnei klasei skirtomis pratybomis. Ar užtenka būtiniausioms reikmėms valstybės skiriamų 156 litų, sutiko atskleisti trijų vaikų mama. Auginanti nuo 12 iki 17 metų vaikus moteris teigė, kad pratyboms ir sąsiuviniams skiriamų pinigų pakanka, o vaikai labai prabangių daiktų nereikalauja. Kuprines ir pieštukus vaikai jau turi, tad papildomai nupirkti tenka tik prireikus.

Pasak Socialinės rūpybos skyriaus vedėjos, šiemet palangiškiai sukruto anksčiau, norėdami gauti valstybės paramą. Skaičius stebina – rugpjūtį kreipėsi keturis kartus daugiau tėvelių nei praėjusiais metais. Žmonės apsvarsto visas galimybes, kad pagerintų susiklosčiusią nepalankią šeimai padėtį. Materialinė padėtis pastebimai sunkėja, lėšų mažėja, o vaikai mokyklą privalo lankyti. Šeimos jau nebelaukė rugsėjo mėnesio ir pinigus atsiėmė anksčiau. Tad verta tikėti, kad sąsiuviniai iš parduotuvių lentynų gausiai suguls į vaikų mokyklines kuprines ir jų stygiaus mokiniai nepajus.    

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Globos centras),įgyvendindamas projektą „Atvira bendruomenė“ kartu su verslo ir lyderystės akademija „In corpore“, rugsėjo 4 d. suorganizavo renginį „Gerumo sala“.  


Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Spalio 1-ąją gražia atidarymo švente prasidėjo antrieji Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai. Kupini pakilios nuotaikos studentai užpildė beveik visą Senosios gimnazijos didžiąją salę.


Šiųmetinis kuprinių turinys

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 08 22 | Rubrika: Miestas

Nauji mokslo metai ypač gąsdina tėvus. Skaičiuojant išlaidų kiekį labiausiai susirūpina tie, kurie negali sau leisti prabangos, o šeimoje auga ne vienas mokyklinio amžiaus vaikas. Palangos miesto savivaldybės Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Genutė Kavarzienė nuramino, kad vaikų mokyklinėms reikmėms skirtų pinigų nemažės, tačiau nepradžiugino, jog didės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius