Tarybos narys skaitė straipsnio apie Koncertų salę komentarus

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-08-25
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarybos narys skaitė straipsnio apie Koncertų salę komentarus

Vakar miesto savivaldybės Tarybos posėdžiui buvo pateikta 19 klausimų, bet kai kurie jų, taip pat ir dėl draugystės ir bendradarbiavimo sutarties su Izraelio Eilato miestu, buvo išbraukti. Buvo paaiškinta, kad nebuvo spėta išversti sutarties į jidiš kalbą.
Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, konservatorius, pateikė atsakymą į socialdemokratės kolegės Taryboje Elenos Kurznecovos paklausimą dėl buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio veiklos įmonėje. Kadangi ši tema užėmė beveik pusę Tarybos posėdžio laiko – jis truko pusantros valandos – jai skiriame atskirą straipsnį šios dienos laikraščio numeryje.
Aktyviai posėdyje dalyvausi E. Kuznecova papasakojo apie palangiškę, kuri dėl mobilumo problemų negalėjo pakilti į savivaldybės socialinių paslaugų centrą.
„Nėra jokio keltuvo, atėjusi darbuotoja moteriai konsultaciją teikė tiesiog ant suoliuko lauke. Reikia centrą perkelti į pirmąjį aukštą neįgalių žmonių patogumui“, – siūlė politikė.
Buvo pastebėta, kad keltuvas neįgaliems asmenims iki šiol nėra įrengtas ir Palangos asmens sveikatos priežiūros centre.
Meras Šarūnas Vaitkus informavo, kad toks keltuvas poliklinikoje atsiras dar šiemet, o dėl jo socialinių paslaugų centre sakė: „Ieškosime kompromiso ir ten“.
Eimutis Židanavičius citavo dainininko Gyčio Paškevičiaus nelabai palankius pastebėjimus dėl Koncertų salės. Ir ne tik: politikas skaitė Tarybai ir komentarus po straipsniu, piktindamas merą.
„Gal tie komentarai jūsų parašyti? Komentarai nėra oficiali nuomonė“, – pabrėžė meras, pridūręs, kad salė yra „puiki“.
„Dar daugiau: ji – miesto pasididžiavimas. Žinia, joje 2019 metais įvyks Europos varinių pučiamųjų čempionatas. Jo organizatoriai buvo atvykę ir liko labai patenkinti sale. Ką jūs sakote, – meras kreipėsi į E. Židanavičių, – yra žemas lygis“.
„Dirbame, dirbame“, – neiškentęs erzelio ir, matyt, ilgų E. Židanavičiaus paklausimų visus ragino „darbietis“ Edmundas Krasauskas.
Taryba patvirtino savivaldybės įmonės UAB „Palangos renginiai“ teikiamų paslaugų įkainius.
Tarybos nariui ir Liberalsąjūdžio Palangos skyriaus pirmininkui Eugenijui Simučiui užkliuvo, kad įkainiai yra pateikti ne fiksuoti, o nuo žemos iki aukštesnės ribos.
„Taip sudaroma dirva korupcijai“, – teigė jis, bet Taryba patvirtino įkainius, numatytus sprendimo projekte.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Po straipsnio pajūriui skirtame žurnale "Lietuvos pajūris" apie palangiškį Adrijų Beniušį - vaikinui dėl agresyvios vėžio formos buvo amputuota koja - Palangos moterų LIONS klubas vaikinui turi gerą žinią - skirs neatlygintiną piniginę paramą vaikino svajonėms įgyvendinti.


Palangos koncertų salės fasadą puošiantis dainininko ir dainų tekstų autoriaus Stasio Povilaičio autografas oficialiai pripažintas didžiausiu parašu šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“.


Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena.Tęsdami projektą „Pamilk knygą“, mes su Šventosios pagrindinės mokyklos ketvirtokais vieną pamoką skyrėme poezijai. Pamokoje dalyvavo Henritostėtis Henrikas Surgautas. Pirmiausia svečiui pristatėme bibliotekoje esančią ekspoziciją apie knygnešius, tuo pačiu pakartojome ir pagilinomegimtosios kalbos istorijos žinias....


Vakar miesto savivaldybės Tarybos posėdžiui buvo pateikta 19 klausimų, bet kai kurie jų, taip pat ir dėl draugystės ir bendradarbiavimo sutarties su Izraelio Eilato miestu, buvo išbraukti. Buvo paaiškinta, kad nebuvo spėta išversti sutarties į jidiš kalbą.


Koncesininko valdyti Palangos koncertų salę Palanga kol kas neturės – Vilniaus „Siemens“ arenos valdytojos bendrovės „Universali arena“ prašymu sustabdytas Palangos vasaros estrados koncesijos konkursas. Taip nusprendė Klaipėdos apygardos teismas, pritaikęs laikinąsias apsaugos priemones.


Po „Palangos tilto“ straipsnio apie tai, kaip jauni mažeikiškiai tėvai – Rūta ir Auris Vaišvilos – buvo jėga atplėšti nuo staiga automobilyje mirusios dukrytės Saulės, o tėvas buvo sulaikytas ir apkaltintas pasipriešinimu pareigūnams, kilus visuomenės pasipiktinimui, Telšių policija pradėjo tarnybinį patikrinimą, per kurį žada...


Ilgąjį kovo savaitgalį palangiškiai ir Palangos svečiai kviečiami pažiūrėti ir pasiklausyti populiariųjų miuziklų. Palangos koncertų salėje vėl karaliaus muzika – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristatys populiariausius miuziklus.


Nors iki rinkimų į savivaldybių tarybas dar daugiau nei pusmetis, ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje klausantis kai kurių tarybos narių pasisakymų galėjo susidaryti įspūdis, jog jie jau rengiasi būsimoms rinkiminėms batalijoms. Pasisakymų, replikų ir šiaip pasikandžiojimų buvo tiek, kad net pasėdy dalyvavę visuomenės atstovai pastebėjo, jog sulig...


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: Savaitės komentaras

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas