Vagys plėšė prabangius automobilius

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009-02-14
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Tą pačią dieną apiplėšta kita moteris. Ji pranešė, kad apie 20 val. pastebėjo išdaužtą automobilio „Ford Focus“ lango stiklą. Automobilis stovėjo Meilės alėjoje. Iš jo pavogta rankinė, kurioje buvo mobilusis telefonas „Nokia 6300“, „Hansa“ ir SEB bankų mokėjimo kortelės, higienos ir kosmetikos priemonės. Nuostolis – 1 tūkst.100 litų.

Šeštadienį, apie 16 val. Klaipėdos gyventoja N.T. (gim.1951 m) taip pat pranešė apie įvykdytą vagystę iš jai priklausančio automobilio „BMW 170“, stovėjusio Ošusio gatvėje. Išdaužus kairės pusės galinio lango stiklą, vagys pagrobė rankinę su dokumentais. Nuostolis – 3 tūkst.970 litų.

Pirmadienį pusę devintos vakaro Lenkijos pilietis R.P. ( gim.1971 m.) pranešė, kad apie 18 val. pastebėjo išdaužtą automobilio vairuotojo pusės galinio lango stiklą. Automobilis „VW Caravela“ stovėjo S.Nėries gatvėje. Vagys nugvelbė du lagaminus su firmos „Motostal“ dokumentais. Nuostolis – 2 tūkst.500 litų.

Susidūrė automobiliai

Praėjusį šeštadienį po vidurnakčio Palangoje, S.Daukanto ir Kęstučio gatvių sankryžoje automobilis „Ford probe“ vairuojamas Šiaulių miesto gyventojo M.B., gim.1990 m, važiuodamas šalutine S.Daukanto gatve tiesiai pietų kryptimi ir priartėjęs prie S.Daukanto ir Kęstučio gatvių sankryžos nesustojo ties kelio ženklu „Stop“ ir nepraleido pagrindine Kęstučio gatve tiesiai link jūros važiavusio automobilio „Peugoet 607“, vairuojamo Klaipėdos rajono gyventojo A.M., gim. 1986 m.

Automobiliai susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo „Peugoet“ vairuotojas, kuris nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Jam nustatyta pirminė diagnozė – pažeistas inkstas.

Apvogtas salonas

Šių metų sausio 9 d. 2 val. nakties Vytauto g.53, išdaužus įėjimo durų stiklą, patekta į mobilaus ryšio telefonų saloną, priklausantį UAB „Provikis“. Iš salono niekas nedingo. Nuostolis nustatinėjamas.

Vagystė Moksleivių klube

Pirmadienį apie 11 val. palangiškė J.S. ( gim. 1971 m.) pranešė, kad vasario 5 dieną apie 15 val. iš jos nepilnamečio sūnaus, gim.1997 metais Moksleivių klube, įsikūrusiame Vasario 16 – osios gatvėje, iš rūbinėje kabėjusios striukės pavogtas mobilaus ryšio telefonas „Samsung“. Žala – 800 litų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dėl koronaviruso ekonominių padarinių neabejotinai ženklių pajamų negausianti Palanga kol kas neišlaidaus - šiandien, balandžio 30-ąją, posėdžiavusi miesto Taryba nepritarė padidinto pravažumo (visureigio) automobilio pirkimui lizingo būdu. Jį buvo planuoti pirkti iš miesto biudžeto lėšų.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Šventojoje pamestas auksinis vestuvinis žiedas. ATSILYGINSIME!

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 13 | Rubrika: Miestas

Vestuvinis žiedas, pagamintas iš 750 baltojo aukso, maudantis 2019 07 28 Šventojoje, pasimetė. Padėtis apytiksliai pamatyti žemėlapyje, apytiksliai 10–15m nuo paplūdimio vandenyje. Žiedas turi daug nusidėvėjimo ženklų. Žiedo (naujo) nuotrauką žiūrėkite žemiau. Viduje yra graviūra „Inna & Jörg 2010 8 7“. Jis man turi didelę emocinę prasmę. Todėl siūlau...


Kas niokoja BMW automobilius Palangoje?

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos ir Palangos policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių, niokojančių BMW automobilius. Per parą Klaipėdoje ir Palangoje buvo nusiaubtos trys mašinos


Kurorto gyventojai dėl praūžusių vagysčių patyrė nemenkų nuostolių. Vagių taikiniais tapo automobilių katalizatoriai, kurie, kaip žinia, yra labai vertingi. Į Palangos policijos komisariatą kreipėsi 10 nukentėjusiųjų, nors jų gali būti daugiau. Nuo vagišių nukentėjo ir du savivaldybės darbuotojai.


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Reklamai – automobilio stiklas

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 18 | Rubrika: Miestas

Kaip sakoma, kiekvienas pardavėjas giria savo prekę. Ir giria taip, kaip išmano. Kol savivaldybės galvos vis dar sprendžia kaip apmokestinti originalius palangiškių reklamavimosi būdus, „marketingo specialistais“ tituluojami smulkieji verslininkai stebina išradingumu.


Vagys plėšė prabangius automobilius

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 02 14 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį penktadienį vagys kėsinosi į prabangių markių automobilius. Palangos gyventoja R.J. ( gim.1971 m.) pranešė, kad apie 15 val. pastebėjo, jog yra išdaužtas „BMV“ markės automobilio, stovėjusio Kastyčio gatvėje, galinių durų stiklas. Iš automobilio pavogta rankinė, kurioje buvo skaitmeninis fotoaparatas „Sony“, auksinis žiedas, auksiniai auskarai, auksinė grandinėlė, kosmetika, mobilusis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas