7 priežastys, kodėl verta įsigyti elektromobilius

Palangos tiltas, 2023-03-28
Peržiūrėta
5332
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

7 priežastys, kodėl verta įsigyti elektromobilius

Klimato kaita yra viena iš didžiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje. Ar žinojote, kad transporto sektorius yra atsakingas už didelę dalį išmetamųjų dujų, kurių daugumą sukelia lengvieji automobiliai? Jei šiuo metu vairuojate tradicinį benzininį ar dyzelinį automobilį, perėjimas prie elektromobilio yra vienas geriausių būdų, padedančių sumažinti anglies pėdsaką ir kasdien prisidėti prie aplinkos saugojimo. 

Elektromobilis – tai toks automobilis, kuris važiuoja naudodamas elektros energija ir yra įkraunamas. Elektrinė transporto priemonė naudoja akumuliatorių (bateriją), kuriame kaupiama paruošta naudoti elektros energija. Akumuliatorių blokas susideda iš kelių elementų, sugrupuotų į modulius. Kai akumuliatoriuje yra pakankamai energijos, automobilis yra paruoštas naudoti. Pastaraisiais metais baterijų technologija labai patobulėjo. Svarstote, ar verta įsigyti elektromobilį? Daugiau informacijos apie BMW elektromobilius galite sužinoti čia, o mes pateikiame 7 priežastis, kodėl elektromobilis – protingas sprendimas:

Nauda aplinkai. Elektriniai automobiliai išmeta žymiai mažiau išmetamųjų teršalų nei iškastiniu kuru varomi automobiliai – ne tik eksploatacijos metu, bet ir per visą transporto priemonės gyvavimo ciklą. Tai gali padėti sumažinti oro taršą ir sušvelninti klimato kaitą, ypač tose vietose, kur žala labai jaučiama;Saugumas. Tyrimai vis dažniau rodo, kad elektromobiliai yra bent jau tokie pat saugūs kaip benzinu ir dyzelinu varomi automobiliai. Kai kurie elektromobilių modeliai netgi buvo apdovanoti kaip saugiausi automobiliai;Pigesnė ir lengvesnė priežiūra. Elektromobiliai turi mažiau dalių, neturi vidaus degimo variklio, alyvos, jų stabdžiai mažiau susidėvi. Elektromobilių remonto ir priežiūros sąnaudos yra mažesnės nei iškastiniu kuru varomų automobiliu. Be to, elektromobilių dalims reikia mažesnės priežiūros;Nėra iškastinio kuro išlaidų. Kadangi šie automobiliai važiuoja tik elektros pagalba, jums nebereikės leisti pinigų kurui. Skaičiuojama, kad bėgant laikui žmonės netgi sutaupo – elektros energija paprastai yra pigesnė nei benzinas ar dyzelinas. Įkrauti elektromobilius taip pat labai patogu – jums nereikia visada būti šalia automobilio, skirtingai nei pilant kurą;Mokesčių lengvatos ir įvairios iniciatyvos. Visų modernių valstybių vyriausybės paprastai skatina elektrinių transporto priemonių įsigijimą, todėl dažnai taikomos įvairios mokesčių lengvatos ir skiriamos kompensacijos;Didėjantis elektromobilių įkrovimo stotelių skaičius. Viena iš priežasčių, kodėl kai kurie žmonės gali abejoti dėl elektromobilio įsigijimo, yra palyginti nedidelis elektromobilių įkrovimo stotelių skaičius. Tačiau atsiranda vis daugiau įkrovimo stotelių, o ateityje tai neturėtų būti problema;Didėjanti elektrinių transporto priemonių pasiūla. Vis daugiau automobilių gamintojų siūlo įsigyti elektrinius automobilius, o jų rinka nuolat auga. Taigi, kiekvienas gali rasti sau tinkantį variantą;
 

Be to, įsigydami elektromobilį, jūs palaikysite elektromobilių pramonės augimą ir padidinsite elektromobilių bei elektromobilių infrastruktūros paklausą – tai padės dar daugiau žmonių pereiti prie elektrinių transporto priemonių naudojimo. O didesnis elektromobilių skaičius keliuose reiškia švaresnę aplinką visiems.

Jūsų komentaras:

asta 2023-03-30 16:23 (IP: 162.158.222.192)
Geriausiu atveju šeštoko rašinėlis.

Taip pat skaitykite

Kodėl Marijos skulptūra Maltoje verkė kraujo ašaromis ir mokslininkai nerado priežasties ir įrodymų, kad įsikišo žmogus?


Kelionių ar trumpų išvykų metu kiekvienas žmogus susiduria su asmeninių daiktų laikymo poreikiu. Dėl šios priežasties šiais laikais tikrai nesudėtingai galima įsigyti įvairių tipų kelioninius krepšius, kuprines bei kitus, daiktų laikymo funkciją atliekančius gaminius. 


O kas ta piligriminė kelionė? Nesistebėkite, nes to nežinojo net kai kurie kelionės bendrakeleiviai, išdrįsę leistis į avantiūrą. Nuotykį, kuris pakeitė gyvenimą iš esmės. 


Nestabili elektros kaina rinkoje daugelį gyventojų ir verslo įmonių privertė ieškoti sprendimų – įsirengti saulės elektrinę ir užsitikrinti pigią elektros energiją.


Klimato kaita yra viena iš didžiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje. Ar žinojote, kad transporto sektorius yra atsakingas už didelę dalį išmetamųjų dujų, kurių daugumą sukelia lengvieji automobiliai? 


Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių, kuris yra pasirenkamas mankštai namuose. 


Rinktis patogumą ir estetiką – ne nuodėmė, o normalaus žmogaus poreikis.


Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Jeigu perkūnas netrenks, jau po metų turėsime didesnę dalį naujojo Seimo – rinkimai numatyti 2020-ųjų metų spalio 11 dieną, nors šią savaitę grupelė Seimo narių įregistravo pasiūlymą surengti pirmalaikius Seimo rinkimus sausio 19-ąją.Galite kvatoti sau į saują, kad dėl Š. Vaitkaus ateities buriu kavos tirščiais, tačiau išvardinsiu šešis...


Budintis globotojas: kodėl verta juo tapti

Rasa GEDVILAITĖ, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Tapti budinčiu globotoju – prasminga veikla, galinti pagelbėti vaikams, kuriems tos pagalbos tuo metu labai reikia. Specialistės perspėja, jog šiai veiklai reikia pasiruošti, nes tai – didžiulė atsakomybė, tačiau baimintis dėl to neverta, nes Globos centro pagalba nuolat teikiama. Tereikia žengti pirmą žingsnį ir pasiryžti šiai kilniai misijai, kuri yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius