5 priežastys, kodėl vertėtų įsigyti bėgimo takelį

Palangos tiltas, 2022-08-11
Peržiūrėta
1718
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

5 priežastys, kodėl vertėtų įsigyti bėgimo takelį

Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių, kuris yra pasirenkamas mankštai namuose. Sportuok.lt internetinėje parduotuvėje pirkėjai turi galimybę išsirinkti jiems labiausiai tinkantį sporto įrenginį, o tuomet, jei dar dvejojate, ar šis pirkinys tikrai gali puikiai pasiteisinti, jus gali įtikinti žemiau pateikti šio sporto inventoriaus privalumai.

Efektyvesnis svorio metimas

Treniruotės ant bėgimo takelio metu kalorijos deginamos itin efektyviai, todėl tokio tipo mankšta leidžia padailinti kūno linijas. Treniruotės metu galėsite pasirinkti bėgimo tempą, todėl toks sporto įrenginys puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir pažengusiems sportininkams.

Raumenų stiprinimas ir kaulų tankio didinimas

Reguliari mankšta ant bėgimo takelio padeda sustiprinti raumenis ir užkirsti kelią osteoporozei. Bėgimo metu stiprinami blauzdų, sėdmenų, šlaunų ir rankų raumenys.

Mankštintis galima bet kokiu oru

Jei mėgstate bėgioti lauke, tenka derintis prie oro sąlygų, kurios mūsų šalyje tikrai ne visada yra palankios. Kas kita, jei yra pasirenkama treniruotė ant bėgimo takelio: mankštintis galima visais metų laikais, ir visai nesvarbu, ar už lango šviečia saulė, ar siaučia pūga.

Širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas

Bėgimas yra puiki kardio treniruotė, kuri turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sveikatai. Jei norite sustiprinti širdį ir pagerinti kraujotaką, kasdien skirkite 30 minučių bėgimui ar ėjimui ant bėgimo takelio.

Streso mažinimas

Niekam ne paslaptis, kad sportas padeda ne tik numesti svorio ir padailinti kūno linijas: reguliari mankšta taip pat turi teigiamą poveikį ir emocinei būklei. Jei nuolatos jaučiate stresą, jums tikrai bus pravartu įsigyti bėgimo takelį: po sunkios darbo dienos galėsite pasimankštinti ir įveikti neigiamas emocijas.

Dvejoti tikrai neverta: bėgimo takelis neabejotinai yra vienas geriausių pirkinių, kuris pagerins jūsų fizinę ir emocinę būklę.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klimato kaita yra viena iš didžiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje. Ar žinojote, kad transporto sektorius yra atsakingas už didelę dalį išmetamųjų dujų, kurių daugumą sukelia lengvieji automobiliai? 


Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių, kuris yra pasirenkamas mankštai namuose. 


Žurnalas „Reitingai“, kasmet stebintis Lietuvos švietimo situaciją ir rengdamas su ja susijusius reitingus, pastebėjo, jog kai kuriose savivaldybėse dėl karantino ir nuotolinio ugdymo ženkliai smuko ir abiturientų akademiniai rezultatai.


Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Artėjant lapkričio 10 dienai, kada vasarinės padangos turi būti pakeičiamos naujomis, dauguma vairuotojų ima svarstyti, ar turimą padangų komplektą vertėtų pakeisti nauju, ar dar vieną sezoną bus galima drąsiai važinėti su senomis padangomis.


Jeigu perkūnas netrenks, jau po metų turėsime didesnę dalį naujojo Seimo – rinkimai numatyti 2020-ųjų metų spalio 11 dieną, nors šią savaitę grupelė Seimo narių įregistravo pasiūlymą surengti pirmalaikius Seimo rinkimus sausio 19-ąją.Galite kvatoti sau į saują, kad dėl Š. Vaitkaus ateities buriu kavos tirščiais, tačiau išvardinsiu šešis...


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Palangos krepšinio klubas informuoja, kad jau nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 dienos bus galima įsigyti 2016–2017 m. krepšinio sezono abonementus. Jie galios visoms reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos sezono rungtynėms, kuriose žais Palangos komanda. Sirgaliams siūlome įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 50 eurų. Studentams, moksleiviams bei senjorams...


Oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę Palangos oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą: apie  600 bėgikų dalyvavo pirmą kartą Palangos oro uoste vykusiame Raudonojo Kryžiaus draugijos bėgime „Kai finišo linija yra tik starto pradžia“.


Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius