Vaistinių tinklas kviečia bėgimo entuziastus į Palangą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-08-07
Peržiūrėta
1988
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaistinių tinklas kviečia bėgimo entuziastus į Palangą

Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.

 

Bėgs gražiausiomis vietomis

Trečiadienį susitikime su Palangos meru Š. Vaitkumi ir Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene šį sekmadienį Palangoje startuosiantį šeštąjį „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapą bei patį bėgimą pristatę vienas renginio organizatorių Gedas Saročka ir „Eurovaistinės“ direktorė Neringa Vaitelytė visų pirma padėkojo už suteiktą galimybę vieną iš septynių bėgimo etapų surengti Palangoje bei už tai, kad bėgantieji, startuosiantys nuo naujosios universalios sporto arenos galės prabėgti gražiausiomis Palangos vietomis – Birutės parku ir Meilės alėja.

„Organizuodami šį bėgimą, mes norime parodyti, jog sveikata reikia rūpintis ne tik tada, kai jau reikia ateiti į vaistinę, – sakė N. Vaitelytė. – Bėgimu mes norime perduoti žinią: svarbu – sveika gyvensena, o vienas iš būdų sveikai gyventi ir gerai jaustis ir yra bėgimas“.

 

Palanga – už sveiką gyvenseną

Kaip pabrėžė Palangos meras Š. Vaitkus, sveikos gyvensenos propagavimas bei tam tinkamų sąlygų sudarymas yra vienas iš Palangos kurorto prioritetų.

„Mes siekiame, kad mūsų kurortas trauktų ne tik tuos, kuriems patinka kaitintis saulėje ir maudytis jūroje. Norime, kad pas mus atvykstantys svečiai turėtų visas sąlygas propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį. Todėl mieste intensyviai tvarkoma sportininkams reikalinga infrastruktūra – balandį duris atvėrė naujas universalus sporto kompleksas, rudenį buvo atnaujintas ir treniruokliais praturtintas bėgimo takas „Labrytys“, šiuo metu rekonstruojamas ir tarptautiniams lengvosios atletikos standartams pritaikomas miesto stadionas, kurorte išplėtotas dviračių takų tinklas“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

Miesto vadovas akcentavo, kad Palanga yra šeimoms draugiškas kurortas, tad visos iniciatyvos bei  renginiai, skatinantys šeimas drauge leisti laisvalaikį, o kartu ir propaguojantys sveiką gyvenseną, yra sveikintini, todėl džiugu, kad bėgimo organizatoriai vienam iš jų etapų pasirinko Palangą.

„Mes su šeima taip pat ateisime į bėgimo startą“, – pažadėjo Š. Vaitkus.

 

Laukiami visi

„Mūsų organizuojami bėgimai yra skirti visiems, ne tik profesionalams. Nedrįstantiems pradėti bėgioti – tai puiki vieta įsilieti į entuziastų būrį, bėgti save tausojant ir su gera nuotaika. Galima bėgti su draugais, su šeimomis. Skirtingų pajėgumų bėgikams siūlome skirtingo nuotolio distancijas. Kviečiu prisidėti prie mūsų jau šį sekmadienį Palangoje“, – kalbėjo N. Vaitelytė, kuri kartu su būriu kolegų sekmadienį pati išbėgs į Palangos gatves.

Šeštojo etapo dalyviai tradiciškai galės bėgti pasirinktą 10 arba 5 kilometrų distancijas. Siekiantiems ne rezultatų, o smagaus laiko praleidimo, skirti 5 ir 2,5 kilometrų bėgimai „Fun run“. 500 metrų distancijoje varžysis patys mažiausi bėgimo mėgėjai – vaikai.

„Bėgti gali ir šeimos su pačiomis mažiausiomis atžalomis, ir vežimėliais vežini mamos bei tėčiai. Ypač laukiame tų, kurie, galbūt, iki šiol dar nedrįso dalyvauti bėgimuose, nes čia – ne tik varžybos, bet ir smagus laiko praleidimo būdas. Gal pabandę nubėgti trumpiausią distanciją, pajutę malonumą pabūti smagiame būryje, žmonės nuspręs pradėti bėgioti. Beje, kviečiame ir bėgikus palaikysiančius sirgalius“, – sakė G. Saročka.

Varžybų pradžia – 10 val. Daugiau informacijos ir registracija tinklapyje www.ev10kmtaure.lt.

Jūsų komentaras:

pravėdinti bezdalus... 2014-08-26 09:30 (. / IP: 86.100.63.40)
pirmiausiai lauksime mūsų visų penimos Valdžios atstovų,žinoma su šeimomis, Tarybos narių, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų, švietimo sistemos , medicinos darbuotojų, o iš paskos ir mes tada...

Taip pat skaitykite

Kai įprastuose socialiniuose tinkluose dalijatės savo įrašais – nuotraukomis ar mintimis – žinote, kad juos matys ir vertins visi drauguose esantys žmonės.


Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ atidarys dar vieną viešbutį Lietuvoje – „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa”.


Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių, kuris yra pasirenkamas mankštai namuose. 


„Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvaujančių komandų mechanikai turėjo galimybę įrodyti, kad jie ne tik labai greitai pakeičia ratus, perrenka pavarų dėžę ar papildo degalų.


Šį iššūkį siekia spręsti 2020 m. pristatytas „BeReal“ socialinis tinklas, kuris sukūrė unikalią virtualią aplinką vartotojams ir vos per porą metų subūrė beveik 3 milijonų aktyvių narių bendruomenę. 


VšĮ Vytauto Kuso galerija-studija kviečia į renginį


Palangos baseinas kviečia į nemokamas mankštas kūdikiams vandenyje.


Palangos Caritas kviečia savanorius įsitraukti į veiklą.


Oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę Palangos oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą: apie  600 bėgikų dalyvavo pirmą kartą Palangos oro uoste vykusiame Raudonojo Kryžiaus draugijos bėgime „Kai finišo linija yra tik starto pradžia“.


Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius