Norite įsigyti kvepalų pigiau? Rinkitės Pigu.lt

Palangos tiltas, 2019-09-04
Peržiūrėta
2574
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Norite įsigyti kvepalų pigiau? Rinkitės Pigu.lt

Ne paslaptis, kad būtent kvepalai atlieka labai daug svarbių funkcijų – tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jie jus pakvėpina, tačiau iš tiesų jų teikiama nauda yra gerokai didesnė: kvepalai padeda formuoti įvaizdį, išreikšti asmenybę, gerina nuotaika ir t.t. Be to, tai gali būti nuostabi dovana. Tačiau ir tai dar ne viskas – daugėja mokslinių įrodymų, kad tinkamai parinkti kvepalai gali suteikti vienokį ar kitokį efektą: pavyzdžiui, padėti atsipalaiduoti arba priešingai, suteikti energijos, žvalumo. Taigi, akivaizdu, kad kvepalai iš tiesų yra reikalingas vienas būtiniausių pirkinių kiekvienam iš mūsų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ieškodami šios prekės, žmonės neretai kelia ypač daug reikalavimų, o vienas iš jų – nedidelė kaina. Taigi, jei jus domina kvepalai pigiau, turėtumėte užsukti http://pigu.lt/kvepalai/kvepalai_pigiau. Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl kiekvienas norintis įsigyti kvepalų pigiau, turėtų rinktis būtent šią internetinę parduotuvę.
Viena iš priežasčių, kodėl kiekvienas norintis įsigyti kvepalų pigiau, turėtų rinktis šią internetinę parduotuvę, yra ta, kad čia rengiami pavasario, vasaros, rudens bei žiemos išpardavimai. O tai reiškia, kad net 4 kartus per metus, didelė dalis prekių yra parduodamos už mažesnę nei įprasta kainą. Taigi, turite daug puikių progų už kvepalus mokėti mažiau nei jie iš tiesų kainuoja. Atsižvelgiant į tai, kad statistinis pirkėjas naujus kvepalus perka maždaug 3 – 4 kartus per metus, drąsiai galima daryti išvadą, kad su Pigu.lt kiekvienas jūsų kvepalų pirkimas gali kainuoti mažiau.
Pats metas įvardinti ir dar vieną priežastį, kodėl norint įsigyti kvepalus pigiau, verta apsilankyti būtent šioje internetinėje parduotuvėje. Pigu.lt reguliariai skelbia išpardavimus, kurių metu prekės yra parduodamos net į minusą. Tai reiškia, kad turite puikią galimybę įsigyti sau patikusių kvepalų, kurių kaina esamu momentu yra gerokai mažesnė nei įprasta.
Jei manote, kad tai yra visos geros naujienos, skirtos norintiems kvepalų įsigyti pigiau, labai klystate. Verta pastebėti, kad Pigu.lt veikia ir išparduotuvė, kurioje esančios prekės taip pat kainuoja mažiau nei įprastai. Kaip jau supratote, čia taip pat galite rasti ir kvepalų ir kur kas mažesnę kainą.
Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad svarbiausia – ne išorė, o tai, kas viduje. Pigu.lt taip pat vadovaujasi šia nuostata, kita vertus, svarbu suprasti, kad visi tikisi ir puikaus pakuotės estetinio vaizdo. Kita vertus, jei tai jums nėra pats svarbiausias dalykas, tokiu atveju, būtinai užsukite į kategoriją – prekės su pažeista pakuote. Tai reiškia, kad pakuotės bus pažeistos, tačiau jų viduje rasite kokybiškus gaminius. Ir už tai mokėsite mažiau. Belieka tik pridurti, kad šioje kategorijoje galite rasti ir kvepalų.
Ne paslaptis ir tai, kad apsiperkantys šioje internetinėje parduotuvėje, gali tapti registruotais vartotojais. Juo tapti iš tiesų verta, kadangi suteikiami PiguEurai, kuriuos vėliau galima iškeisti į nuolaidas ir už pirkinius mokėti mažiau. Belieka tik pridurti, kad PiguEurus taip pat galėsite panaudoti ir pirkdami kvepalus, tad šis pirkinys jums kainuos mažiau.
Taip pat svarbu nepamiršti, kad sutaupytas laikas taip pat yra pinigai. Kas jau kas, tačiau internetinė parduotuvė Pigu.lt tikrai padės jums jo sutaupyti. Nepamirškime, kad kvepalų pirkimas internetu leidžia išvengti kelionės į prekybos vietą ir iš jos; taip pat – stovėjimo eilėje. Dar daugiau, prekės gali būti pristatytos jūsų nurodytu adresu, o tai taip pat padės sutaupyti laiko. Taigi, kaip matyti, pirkdami kvepalus šioje internetinėje parduotuvėje jūs galite sutaupyti labai daug laiko, kurį galėsite paversti pinigais.
Tačiau ir tai dar ne viskas: jei kvepalams įsigyti esate numatę tam tikrą pinigų sumą, tai dar tikrai nereiškia, jog jums teks peržiūrėti visą esamą asortimentą tam, kad galėtumėte pamatyti kvepalus, kurių kaina atitiks jūsų numatytą biudžetą. Nieko panašaus – pasinaudokite prekių paieška: nurodę jus dominančią pinigų sumą, jau po kelių sekundžių išvysite tuos kvepalus, kurie atitinka jūsų lūkesčius.
Tad, jei kvepalai už ypač patrauklią kainą yra jūsų tikslas, jau žinote, kur vertėtų užsukti. Padarykite tai jau šiandien.

 

Jūsų komentaras:

adele 2019-11-07 11:53 ([email protected] / IP: 82.135.197.202)
http://pigu.lt

Taip pat skaitykite

Kur pigiau atostogauti rudenį – Lietuvoje ar užsienyje? Į šį klausimą keliautojas, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas - Makalius atsako nedvejodamas: „Šiuo metu pigiau atostogauti Lietuvoje“. 


Vasarą pasitikite atsinaujinę – mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ siūlo išmaniuosius daiktus įsigyti su net iki 80 proc. siekiančia nuolaida. Pigiau įsigyti galima planšetę, nešiojamąjį kompiuterį, elektrinį paspirtuką ar net televizorių. 


Nors už lango dažniau stūgauja rudens vėjas, o saulės šypsnių mažiau, tačiau gausybė kultūros renginių Palangoje giedrins palangiškių ir miesto svečių nuotaiką.


Metai iš metų Lietuvoje kyla arši diskusija, kur pigiau atostogauti: mūsų Palangoje ar tolimoje Turkijoje. Nagrinėdamos šį detektyvą kelionių agentūros piešia vienokį vaizdą, tuo tarpu pajūrio verslininkai priešginiauja ir turi savo versiją. O kaip yra iš tikrųjų?


Ne paslaptis, kad būtent kvepalai atlieka labai daug svarbių funkcijų – tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jie jus pakvėpina, tačiau iš tiesų jų teikiama nauda yra gerokai didesnė: kvepalai padeda formuoti įvaizdį, išreikšti asmenybę, gerina nuotaika ir t.t. Be to, tai gali būti nuostabi dovana. Tačiau ir tai dar ne viskas – daugėja mokslinių...


Užregistruoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą ar deklaruoti gyvenamąją vietą – šiuolaikinės technologijos leidžia tai padaryti tiesiog telefonu. Pamirškite eiles bankuose ar kitose įstaigose – mobiliuoju parašu oficialius dokumentus patvirtinti galima ir neišeinant iš namų.


Palangos krepšinio klubas informuoja, kad jau nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 dienos bus galima įsigyti 2016–2017 m. krepšinio sezono abonementus. Jie galios visoms reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos sezono rungtynėms, kuriose žais Palangos komanda. Sirgaliams siūlome įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 50 eurų. Studentams, moksleiviams bei senjorams...


Dauguma Palangos poilsiautojų nė neįsivaizduoja atostogų be individualios transporto priemonės. Kurorte dažnam vairuotojui tenka pasukti galvą: pakratyti kišenę ir pasistatyti automobilį arčiau jūros ar gaišti laiką ieškant nemokamos vietos. Tai tampa tikru nervų išbandymu karštais savaitgaliais – juk kurortas ne „guminis“.


Rūta STANIULYTĖ Kas antrą dieną vykstantys budėjimai, vos keturios nedarbo dienos per mėnesį, papeikimai dėl mažiausios netvarkos, geležinė drausmė. Apie gelbėtojų gyvenimo subtilybes gelbėjimo tarnybos vadovas   Jonas Pirožnikas pasakojo prevencinio reido metu, į jį pasikvietęs ne tik „Palangos tilto“ žurnalistę, bet ir gelbėtoją Artūrą Liuimą bei Palangos miesto...


Važiuojant į Šventąją, nuo šiol degalų – ir dyzelino, ir dujų, ir įvairių rūšių benzino – bus galima įsigyti visą parą, adresu Miško takas 10b, įvažiuojant į Šventąją. Ir ne tik: UAB „Šventosios investicija“ steigėjai Rimvydas Grikšas ir Vytautas Kryževičius žada, kad degalinėje, kuriai jie vadovaus pagal sutartį su UAB...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius