Aštraus pjūklo, ponia iš kito miesto laikraščio!

Palangos tiltas, 2015-01-26
Peržiūrėta
4744
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.
Nemažai pažįstamų, užsiprenumeravusių kitą miesto laikraštį nuo 2014-ųjų gruodžio 20-osios iki 2015-ųjų sausio 10-osios jo negavo. Prenumeratoriai sunerimę, kad kito laikraščio redakcija savo „atostogų“ laikotarpį kas metai ilgina. Gal bando savo laikraščio skaitytojų kantrybę? Žino kad lietuviai, ypač žemaičiai, kantrūs. Taip, kantrūs, bet nenori būti išnaudojami. Žmonės nori skaityti, nori žinoti miesto, respublikos naujienas, juolab, jeigu yra laikraštį užsisakę. Gerai, kad atėję pas pažįstamus gali paskaityti „Palangos tiltą“. Girdisi išvada: „Atrodo, kad mieste žinoma ponia pjauna šaką, ant kurios sėdi pati. Aštraus pjūklo!“

„Palangos tilto“ skaitytojai

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 2 - 29 dienomis Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje nepritrūks aštraus humoro ir šypseną keliančių piešinių! 


Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ direktorius prof. habil. dr. Vinsas Janušonis baigia savo kadenciją ir ilgametį darbą ligoninėje. Nuo liepos šias pareigas perima prof. dr. Saulius Raugelė. 


Maloniai kviečiame į Jean-Christophe Mončys knygos „Mano Tėvas Antas. 100 prisiminimų apie Antaną Mončį“ pristatymą Palangoje, kuris įvyks liepos 9 d. 17 val. Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16).


Palangos miestą (balandžio 19-25 d. savaitę pasiekė 666 vakcinos nuo COVID-19 ligos: 366 – Pfizer, 100 – Moderna, 200 – Vaxzevria (AstraZeneca). Anot Palangos mero Šarūno Vaitkaus, iki penktadienio (balandžio 23 d.) buvo panaudotos visos turėtos Pfizer vakcinos.


Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Palangos Kuršiai“ (5-6) VIKINGLOTT-NKL lygoje šeštadienį, lapkričio 9 d., iškovojo pergalę. Pauliaus Barkaus auklėtiniai Palangoje 81:72 (28:15, 28:15, 15:27, 10:12) susitvarkė su Šakių „Vyčiu“ (6-6).


Tradicinis, jau 27-asis Lietuvos politinių kalinių, tremtinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis, kuriame dalyvavo ir 18 buvusių politinių kalinių ir tremtinių bei jų artimųjų iš Palangos, rugpjūčio 5 dieną įvyko Ariogaloje, Dubysos slėnyje.


Paplūdimio gelbėtojų profesijai Holivudo filmai iki šiol suteikia daug žavesio. Todėl nenuostabu, kad dalis Palangos jaunų atostogautojų paplūdimyje skuba prie patikusio gelbėtojo ar gelbėtojos „asmenukei“ pliaukštelėti. Ne vienam, matyt, teko karčiai nusivilti – gelbėtojams su uniformomis fotografuotis „asmenukėms“ draudžiama. „Mano darbas...


Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.


Kultūros naktis prie Baltijos nustebins renginių gausa bei įvairove

Palangos m. savivaldybės informacija, 2013 07 04 | Rubrika: Kultūra

Palanga entuziastingai laukia bene svarbiausio projekto „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė“ savaitgalio. Šventinis savaitgalis, kuomet visa Lietuva minės Valstybės dieną, kurorte bus kaip niekad turtingas kultūrinių renginių, skirtų įvairaus amžiaus meno mylėtojams.


Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.


Renginių kalendorius