Atsistatydamas ministras atleido viceministrę G. Krasauskienę

"Palangos tilto" informacija, 2015-05-04
Peržiūrėta
924
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Genoveita Krasauskienė
Genoveita Krasauskienė

Atsistatydinimo pareiškimą įteikęs ir nuo gegužės 11 dienos iš posto pasitraukiantis švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, panašu, praėjusį ketvirtadienį savo kolegei, palangiškei Darbo partijos atstovei, viceministrei Genoveitai Krasauskienei, įteikė atleidimo raštą.
Skelbiama, kad G. Krasauskienė buvo atleista „kaip netekusi politinio ir asmeninio pasitikėjimo“.

Tačiau pati G. Krasauskienė sakė mananti, kad tai – D. Pavalkio kerštas, nes ji buvo viena iš tų, kuri Darbo partijos tarybos posėdyje reikalavo jo atleidimo dėl per mažo lojalumo partijai.
„Jei ministras išreiškė nepasitikėjimą Darbo partija, jis išreiškė nepasitikėjimą ir Darbo partijos atstovais – viceministrais. Atleidimo lapelį man įteikė balandžio 30 dieną, ketvirtadienį, apie 14 val., iki darbo pabaigos likus vos porai valandų. Taip elgtis yra neetiška ir nekultūringa – taip nėra bendraujama. Manau, kad tai paprasčiausiai yra kerštas, nes visada kalbėjau apie Vyriausybės programą, kad reikia peržiūrėti, vykdyti, stengtis daryti darbus. Galbūt buvau nepatogi, nes nuolat apie tai primindavau“, – galimas atleidimo priežastis įvardijo G. Krasauskienė.
Vakar su ja „Palangos tiltui“ nepavyko susisiekti.
Ji patikino anksčiau jokių rimtų konfliktų su D. Pavalkiu neturėjusi. Pagrindiniai nesutarimai tarp jų esą kildavo tik dėl Vyriausybės programos vykdymo.
„Manau, kad tai – atsiskaitymas. Kerštas partijai ir man tuo pat metu“, – spėjo G. Krasauskienė. Ji patikino, kad jei sulauktų kvietimo vėl grįžti į viceministrės postą pasikeitus ministrui, sugrįžtų.
„Jei pakvies, tikrai dirbsiu. Savo darbą išmanau, žinau, ką reikia daryti, kokie darbai yra neatlikti ir kodėl, kaip reikėtų juos skubiai atlikti“, – sakė ji Delfi.
G. Krasauskienei, beje, tenka aiškintis prokuratūrai, paaiškėjus, kad dešimtys Palangos mokytojų, jiems nežinant, „paaukojo“ du procentus savo gyventojų pajamų Darbo partijos Palangos skyriui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys

"Palangos tilto" informacija, 2021 07 15 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, liepos 15 d., Palangoje lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.


Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Sveikatos apsaugos ministras patvirtino naują tvarką, kuria panaikinamas draudimas į paplūdimius eiti kartu su gyvūnais. Nuo šiol savivaldybės galės spręsti, kuriuose paplūdimiuose bus galima lankytis su gyvūnais ir pasirūpinti, kad juose būtų užtikrinti higienos normos reikalavimai, pastatyti įspėjamieji ženklai.


Atsistatydinimo pareiškimą įteikęs ir nuo gegužės 11 dienos iš posto pasitraukiantis švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, panašu, praėjusį ketvirtadienį savo kolegei, palangiškei Darbo partijos atstovei, viceministrei Genoveitai Krasauskienei, įteikė atleidimo raštą. Skelbiama, kad G. Krasauskienė buvo atleista „kaip netekusi...


Antradienį Palangoje lankėsi ir su miesto vadovais ir Savivaldybės administracijos specialistais susitiko aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. „Žaliadieniu“ pavadintame renginyje taip pat dalyvavo aplinkos viceministras Linas Jonauskas, ministro patarėjas Algirdas Žebrauskas, Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis bei ministerijos...


Ketvirtadienį Palangoje apsilankęs aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas susitiko su kurorto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi bei mero pavaduotoju Sauliumi Sime – bei apžiūrėjo uragano „Feliksas“ nuniokotus kurorto paplūdimius. Įvertinęs situaciją, ministras konstatavo, jog iki kurortinio sezono pradžios būtini pajūrio tvarkymo darbai turi būti atlikti.


Kokioje valstybėje gyvename? Demokratinėje ar policinėje? Ir iš ko pareikalauti atsakomybės ir žalos atlyginimo, jeigu užsakymus susidoroti ar sukompromituoti jėgos institucijos gauna iš aukščiausių šalies pareigūnų, o juos vykdo dažnai susikompromitavę pareigūnai? Kodėl valstybės pareigūnams dėl padarytos žalos valstybei taip paprasta išsukti uodegą, o...


Skandalo nupešiotas ministras „slidinėja“ ir Palangoje  10

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 01 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Per visą savo politinę karjerą viešumoje maksimaliai matomu stengęsis būti vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pasiekė viešųjų ryšių aukštumas.


Susisiekimo ministras apžiūrėjo ir Palangos gatves

Linas JEGELEVIČIUS, 2012 01 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangoje lankęsis susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, lydimas miesto mero Šarūno Vaitkaus, apsilankė kurorto „Bamo“ rajone, kur pasidžiaugė renovuotomis Sodų ir Taikos gatvėmis. Renovacija išplėtė automobilių stovėjimo zonas kiemuose, taip pat gatvėse.


Palanga SELą atleido

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 06 10 | Rubrika: Miestas

Tiek daug viešų pagyrų Palangos valdžia nebuvo sulaukusi nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius