Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei A. Kilijonienei

Palangos tiltas, 2017-03-16
Peržiūrėta
2075
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei A. Kilijonienei

Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.
Pasibaigus rinkimams buvo paskelbtas rezultatas (60 – Jonas Skirpstas, 54 – Aleksandras Jokūbauskas. Abu pretendentai buvo pakviesti pasirašyti, kad susipažinę su paskelbtu rezultatu „pastabų neturi“. Liko tik sutikrinti rinkėjų registracijos vietą. Sutikrinus ir įforminus visus reikalingus procesus, Palangos miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisijos pirmininkė Aistė Kairytė „Palangos tilto“ redakcijai atsakingai paskelbė, kad rinkimai, vykdyti pakartotinai apklausos būdu, laikomi įvykę ir jokių pažeidimų nenustatyta. Rinkėjai liko laukti išrinkto seniūnaičio J. Skirpsto su oficialiu seniūnaičio pažymėjimu.
Kas pasikeitė, jog Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė ėmė ignoruoti įvykusius rinkimus, atsitvėrė nuo rinkėjų ir teisėtai išrinkto seniūnaičio J. Skirpsto tylos siena. Norime žinoti, kokie teisės aktai, ar poįstatyminiai aktai, potvarkiai ar dar kas nors, ko mes, rinkėjai, nežinome, suteikė jai tokias galias – tyčiotis iš visų mūsų ir tiesiog spjauti mums į veidą?!
Tuo pačiu norime kreiptis ir į merą Šarūną Vaitkų: gerb. mere, apginkite mus nuo administracijos direktorės savivalės seniūnaičio rinkimuose Kunigiškių seniūnaitijoje. Prašome išduoti seniūnaičio pažymėjimą teisėtai išrinktam J. Skirpstui. Drįstame manyti, kad Jūs būsite sąžiningas ir pasielgsite principingai. Iš anksto Jums dėkojame.

P. S. Norime žinoti, kas ir kokiems tikslams buvo delegavę Seimo nario Antano Vinkaus padėjėją Vaidotą Aleksiūnienę bei netikėtai tarpduryje pasirodžiusią ponią, garsiai pareiškusią, jog „atvyko palaikymo komanda“? Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo miesto tarybos narė, socialdemokratė Elena Kuznecova, o juk ir pretendentas A. Jokūbauskas – socialdemokratas! Ką visa tai galėtų reikšti, kas galėtų paaiškinti, ar įnešti bent kiek aiškumo?!

Kunigiškių rinkėjų vardu
Ramutė Kubilienė

Jūsų komentaras:

Robis jonsonas 2017-03-21 20:08 (IP: 84.15.189.89)
Viskas viesa ?tai parasyk kas tas remarka:-)

"Dristi manyti" neuzdrausi 2017-03-20 08:38 ([email protected] / IP: 78.60.62.146)
"Dristate manyti", kad meras "bus saziningas..". Kokia grazi, taciau kiek naivoka "drasa".. Prisipazinsiu, labai knietetu pasisaipyti is tokios "drasos manyti", taciau to nedarysiu, nes situacija su valdzios savivale Palangoje yra jau nebejuokinga. Ir tokiomis aplinkybemis "dristi manyti", dristi viltis teisingumo- yra jau bent siokia tokia pradzia.. Gal po to ta drasa isaugs i drasa sakyti, i drasa kritiskai mastyti, i drasa reikalauti savo pilietiniu ir bendruomeniniu teisiu, i drasa daryti... ir negalvoti, kad ten Palangos auskciausiose kedese sedi sventieji pusdieviai.. Ir tik tarp kitko: nebukit naivus, jusu gerb.meras ne veltui pasirinko Kilijoniene administracijos direktore ir jau daug metu.. Tad turetumet suprasti kieno dudele ji galetu groti. Kaip sakydavo vienas zurnalistas savo laidoje, "o kas galetu paneigti.."?

Viskas vieša 2017-03-19 19:49 (IP: 78.57.252.102)
[email protected], tai Liucija Gineitienė yra įmonės Vartotojų ir žmogaus teisių gynimo organizacija vadovas. Buveinės adresas Žvejų g. 42-24, Palanga. Įmonės kodas 195729069. Veiklos sritis: sąjungos, fondai, asociacijos. Skolos Sodrai nėra.

Šaunuolai visi 60 balsavę už S.Joną 2017-03-19 18:11 ([email protected] / IP: 86.100.63.71)
Besąlyginiai J.Skirpstas ! - gimęs ir užaugęs Kunigiškiuose! (bei jo Tėvai ir protėviai_... O svieto perėjūnai, - su savo ambicijomis bei asmeniniais interesais, neįtikino... - Ogi, galėjo parodyti ir bent ką įgyvendinti taip graudžiai pagalbos besišaukintiems Kunigiškiams; p.s. Kunigiškiams iki šiol nesiseka su seniūnaičiu ! Per visų galvas įsiropšusi viena asaba-aplamai dingo?... -šnipštas!

Robis jonsonas 2017-03-18 23:09 (IP: 84.15.187.147)
Remarka,susirink savo issilavinuosio zmogaus komentara sau i 21,nes skirpsto rinkejai taip nekalba apie savo kaimynus,nes mes visi esam uzkanaves gyventojai:-)

Vilmis 2017-03-18 11:59 (IP: 88.119.33.155)
Tai vat pas jus ir yra zemas intelektas,nes negerbiat zmoniu, kad ir kokie jie bebut.

Naivuoliai Kunigiškiečiai 2017-03-18 06:01 (IP: 86.100.50.156)
Negi tikrai manot jog Kilijonienė pati taip nusprendė? HA HA HA. Ir dar prašot pagalbos pas "gerą policininką"? Juokdariai

remarka 2017-03-17 13:53 (IP: 78.61.49.153)
siaip tai geda kai nemoksa renkamas senunaiciu..Matyt didzioji dalis rinkeju taip pat zemo intelekto nors ir garsiai rekiantis.

Gyventojas. 2017-03-17 06:25 (IP: 193.219.12.33)
SAUNUOLE RAMUTE.

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...Palangos miesto savivaldybės administracijos darbuotojams – Viešosios tvarkos skyriaus vedėjui Petrui Keiniui, jo pavaduotojai Danutei Mikienei ir skyriaus specialistei Ingai Šileikienei – ir jų papirkimu įtariamam verslininkui T. K. pareikšti įtarimai dėl galimo kyšininkavimo, praneša prokuratūra.


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir 116.1...


Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Palangos miesto savivaldybė tradiciškai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ bei languose dešimčiai minučių įžiebė tautos vienybę ir atminimą simbolizuojančias žvakutes.


Savivaldybė, reaguodama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus ir į ekstremalią padėtį dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje, siekia saugiai organizuoti interesantų aptarnavimą.


Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Atviras laiškas Palangos miesto savivaldybės merui Šarūnui Vaitkui Griauti paprasčiau negu kurti


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius