„Gintare“ – moderni „Time team“ krepšinio aikštelė

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-07-16
Peržiūrėta
576
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Gintare“ – moderni „Time team“  krepšinio aikštelė

Praėjusį penktadienį Palangoje, vaikų sanatorijoje „Gintaras“, įvyko krepšinio fiesta – buvo atidaryta „Time team“ krepšinio aikštelė. Ta proga į sanatoriją atvyko krepšinio legendos Vladas Garastas ir olimpinis čempionas Modestas Paulauskas, UAB „Mūsų laikas“ direktorius Rimantas Cibauskas, kurio bendrovė kartu su Lietuvos krepšinio federacija vykdo socialinį projektą – šalyje stato lauko krepšinio aikšteles. Jų jau pastatyta daugiau kaip šimtas.

Penktadienį eilė atėjo Palangai – aikštelės „Gintare“ įrengimas „Mūsų laikui“ kainavo apie 50 tūkstančių litų.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų svajonė – turėti šiuolaikišką krepšinio aikštelę mūsų vaikams – pagaliau išsipildė“, – „Palangos tiltui“ sakė sanatorijos direktorius Zigmantas Paulauskas.

Atidarydamas aikštelę, R. Cibauskas pastebėjo, kad per dešimt metų „buvo apkeliauta visa Lietuva“.

„Modestas (Paulauskas, – L.J.) mane įtikino, kad tokia aikštelė reikalinga ir Palangai“, – sakė R. Cibauskas.

„Palanga man – gražiausias pasaulio kurortas, kurį sunku įsivaizduoti be šiuolaikiškų krepšinio aikštelių“, – sakė olimpinis čempionas.

V. Garastas pastebėjo, kad Lietuva, dėka UAB „Mūsų laikas“, vykdančio socialinį projektą, turi daugiausiai krepšinio aikštelių Europoje.

Palangos meras dėkojo aikštelės sumanytojams ir „krikštatėviams“ bei priminė, kad jau netrukus Palangoje prasidės universalaus sporto komplekso statybos.

Vyko 3x3 krepšinio turnyras, jo prizininkai ir nugalėtojai apdovanojimus gavo iš minėtų asmenų rankų. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Arvydas Sabonis savo parašais praėjusį penktadienį patvirtino bendradarbiavimo plėtrą.


„Vėtrungės” šokių kolektyvas jau septintus metus pasveikino Palangos senosios gimnazijos abiturientus paliekančius sporto salę, mat po atostogų jie jau sportuos lauko sporto aikštelėse.


Praėjusį penktadienį Palangoje, vaikų sanatorijoje „Gintaras“, įvyko krepšinio fiesta – buvo atidaryta „Time team“ krepšinio aikštelė. Ta proga į sanatoriją atvyko krepšinio legendos Vladas Garastas ir olimpinis čempionas Modestas Paulauskas, UAB „Mūsų laikas“ direktorius Rimantas Cibauskas, kurio bendrovė kartu su Lietuvos...


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius