Jaunieji palangiškiai kūrybingai minėjo gyvūnų dieną

„Palangos tilto“ informacija, 2010-10-10
Peržiūrėta
2008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Visą praėjusią savaitę Palangos miesto Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba minėjo Pasaulinės pasiutligės ir gyvūnijos dienas. Praėjusį pirmadienį renginį, pavadintą „Gyvūnas – mano draugas“, organizavo Šventosios pagrindinėje mokykloje, o vakar gausus būrys vaikų rinkosi Palangos pradinėje mokykloje, kur buvo vertinami jaunųjų gyvūnų mylėtojų darbai – piešiniai bei fotografijos. Žinoma, sugebėjusių sužavėti komisijos narius vaikų laukė malonios staigmenos, o šie savo ruožtu nustebino atvykusius svečius, mat mokykloje klegėjo ne tik vaikai, bet ir jų atsinešti naminiai gyvūnai.

 

Kaip teigė šį renginį organizavusios Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai, svarbiausias šio renginio tikslas – ugdyti vaikų meilę bei globą gyvūnams, skatinti domėjimąsi aplinka, tirti gyvūnus. Vaikai parodė didžiulį aktyvumą ir netrukus mokykloje jau pūpsojo didžiulis kiekis vaikų darbų.

„Mažuosius vaikus daug paprasčiau sudominti nei vyresnius“, - pastebėjo vyriausiasis veterinarijos gydytojas inspektorius Valdis Flaksas, pirmadienį drauge su vyriausiąja veterinarijos gydytoja Jūrate Siriukaityte viešėję Šventosios pagrindinėje mokykloje. Ten jie mokinius supažindino su savo tarnyba, pateikė informacijos ne tik apie Pasaulinę gyvūnų globos dieną, bet ir apie pasiutligę, priminė įvykusį įvykį, kuomet Šventojoje klaidžiojo vengriška karvė.

Daugiau nei 300 darbų buvo vertinami parodoje-konkurse, tad išrinkti geriausius buvo itin sunku. Iš visų mokyklų – Pradinės, „Baltijos“ pagrindinės, V.Jurgučio pagrindinės, Šventosios pagrindinės, mokyklos-darželio „Pasaka“ – „suplaukė“ šūsnis itin nuoširdžių darbų. Juos pateikė visų mokyklų pradinių klasių mokiniai. Geriausieji – 25 mokinukai – buvo apdovanoti padėkos raštais bei rėmėjų dovanomis.

Džiugi šventė vaikams buvo ir dėl to, jog jie turėjo galimybę atsinešti savo augintinius ir parodyti juos savo draugams, tad gyvūnai puikavosi ne tik piešiniuose ir fotografijose, bet pasirodė ir visu smagumu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2023 m. balandžio 5 d. Palangos sanatorinėje mokykloje vyko edukacinis renginys „Palanga vakar ir šiandien“, skirtas Palangos 770 jubiliejaus minėjimui bei Tarptautinei vaikų knygos dienai pažymėti. 


Palangos pradinėje mokykloje stengiamasi sukurti mokyklos erdves bei organizuoti ugdomąsias veiklas taip, kad mokiniai kuo daugiau galėtų įsitraukti į ugdymąsi patys, patirti bei išgyventi realią situaciją.


Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 04 | Rubrika: Miestas

Spalio 2 d. Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos, kurių metu vyko vaikų ir personalo evakuacija, imituojant gaisrą mokykloje. Pratybų metu tobulintas evakuacijos organizavimas bei personalo veiksmai, kilus gaisrui.


Balandžio 10 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje vietoje įprastų pamokų vyko profesinio orientavimo užsiėmimai. Juos vedė keturių profesijų atstovai: Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai, advokatė Ligija Marcinkienė, fotografė Inga Galdikienė ir šunų sporto klubo „Canis Memelensis“ trenerė Asta Krūminienė.


Šventosios pagrindinėje mokykloje šiemet jau aštuntąjį kartą linksmai nuaidėjo respublikinis mokinių saviraiškos festivalis „Žuvėdros skrydis“. Birželio 1-2 d. čia „suskrido“ gausūs mokinių kolektyvai iš šešių Lietuvos vietovių. Šiemetinio renginio tikslas – ne tik pasidalyti kūrybiniais pasiekimais...


Palangos pradinėje mokykloje – vėl nauji mokslo metai. Pailgintos dienos grupėse „Kleveliai“ ir „Banga“ susirinko būrys naujokų. Jau keletą metų gyvuoja tradicija pakrikštyti naujai atėjusius mokinius į pailgintos dienos grupės tikruosius narius.


Kovo 16 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje minėjome knygnešio dieną.


Mokyklinukai minėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 06 | Rubrika: Miestas

Spalio 4 dieną Palangos pradinė mokykla pusdieniui buvo virtusi mini zoologijos sodu, kurioje netrūko smagaus vaikų juoko ir šuniukų amsėjimo. Joje buvo minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Svarbiausias renginio tikslas – ugdyti vaikų meilę bei globą gyvūnams. Šia proga vaikai į mokyklą skubėjo nešini savo naminiais gyvūnėliais: pelytėmis, triušiais...


Jaunieji palangiškiai kūrybingai minėjo gyvūnų dieną

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 10 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Palangos miesto Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba minėjo Pasaulinės pasiutligės ir gyvūnijos dienas. Praėjusį pirmadienį renginį, pavadintą „Gyvūnas – mano draugas“, organizavo Šventosios pagrindinėje mokykloje, o vakar gausus būrys vaikų rinkosi Palangos pradinėje mokykloje, kur buvo vertinami jaunųjų gyvūnų mylėtojų darbai – piešiniai bei fotografijos....


Šeimos dienos renginiai Šventosios mokykloje

N.Šauklienė, mokytoja, 2009 05 22 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei Šeimos dienai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius