Krepšinio karštinė Palangos nekrečia – trispalvių cepelinų kavinės nesiūlo

Alfredas PUMPULIS, 2011-09-01
Peržiūrėta
675
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio karštinė Palangos nekrečia – trispalvių cepelinų kavinės nesiūlo

Parduotuvių lentynos, skirtos šią savaitę prasidėsiančiam Europos krepšinio čempionatui, lūžta nuo suvenyrų, bet dauguma kurorto viešbučių bei restoranų krepšinio atributikos didžiausiam metų sporto renginiui šalia Palangos durų, regis, neįsigijo.

 

Viešbučiai ir restoranai – vangūs

Restorano „De Cuba“ direktorius Gediminas Petraitis, paklaustas kaip ruošiasi „EuroBasket 2011” krepšinio čempionatui, atsakė: „Pasilikome tik truputį daugiau kolektyvo. Bet čempionatui specialiai nesiruošėme. Nesitikime, jog bus didelis žmonių sambrūzdis Palangoje“ , - teigė G. Petraitis.

Dauguma sirgalių, ketinantys stebėti rungtynes, tarp jų ir palangiškiai, G. Petraičio manymu, mieliau rinksis savo namus, o ne kavines ar restoranus.

„Retas palangiškis turi tiek pinigų, kad galėtų stebėti rungtynes kavinėse“, - sakė jis.

„Užsieniečiams krepšinis įdomus būna gan retai“, - teigė G. Petraitis. 

Vienas iš Vilniaus restoranų specialiai čempionatui net ėmė gaminti trispalvius cepelinus, tačiau tokia idėja G. Petraičio nežavi.

 „Šaunuoliai, jog sugeba pritraukti žmones. Užsieniečiams tai bus tikra pramoga, man būtų  keista valgyti tokius cepelinus“, - prisipažino G. Petraitis.

 „Floros simfonija“ direktorius Henrikas Tautkus „Palangos tiltui“ pasakojo, jog restoranas jau įsigijo net šešis televizorius su LED projektoriais, taip pat bus pateikta net 15 naujų  patiekalų, kurie turėtų sudominti atvykstančius į Palangą.

 „Padidinome užkandžių prie alaus asortimentą. Nuo tradicinių – žirnių su spirgučiais prie alaus - iki gurmaniškų rūkytų strutienos dešrelių“, -  teigė  H. Tautkus.

 

Parduotuvėse – daug suvenyrų

Iš Europos krepšinio čempionato visi stengiasi išpešti, kiek tik begali. Didieji prekybos centrai, gundydami pirkėjus, siūlo daug pigių niekučių. 

Prekybos tinkle „Maxima“  dirbanti apskaitininke Sandra Stonytė sakė, kad žmonės „perka įvairią atributiką“.

 „Žmonės stengiasi pirkti pirkinių už trisdešimt litų ir gauti momentinių prizų. Perkami marškinėliai, kepuraitės, apyrankės“, - teigė pašnekovė.

Atkreipiau dėmesį, jog lietuviška krepšinio atributika, dažniausiai, yra pagaminta ne Lietuvoje, o užsienyje... Kinijoje.

 „IKI“ sutikta laikinai einanti administratorės pareigas Jolanta Paulauskienė buvo lakoniška: „Jei jūs klausiate apie krepšinio  atributiką, perka viską“.

Žmonių, apžiūrinėjančių sirgalių atributiką ar monetas su krepšininkų atvaizdais, parduotuvėje netrūko.

„R-kiosk“ dirbanti  Jurana Danilevičienė „Palangos tiltui“ pasakojo:  „Nors atributika atrodo labai brangi, ją perka. Vangiai, tačiau perka“ .

Pašnekovė  taip pat pridūrė, jog vis populiaresnės tampa įvairiausios smulkmenėlės, skirtos krepšinio čempionatui: magnetukai, lipdukai, apyrankės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.


Palangoje viešėjusios krepšinio rinktinės treneriai susitiko ir su miesto valdžia. Jie pasidžiaugė, kad kurorte gali gerai jaustis ir tinkamai pasiruošti olimpiadai. Pasak rinktinės trenerių Kęstučio Kemzūros bei Roberto Kuncaičio, čia yra gerų, kokybiškų viešbučių, jaučia privatumą.


Parduotuvių lentynos, skirtos šią savaitę prasidėsiančiam Europos krepšinio čempionatui, lūžta nuo suvenyrų, bet dauguma kurorto viešbučių bei restoranų krepšinio atributikos didžiausiam metų sporto renginiui šalia Palangos durų, regis, neįsigijo.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius