Liberalcentristų siūlės braška, bet partijos lyderiai Palangoje regi skirtingą ateitį

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-02-11
Peržiūrėta
1476
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Esu įsitikinęs, kad liberalcentristai, kaip atskira politinė jėga, tinkamai pasirodys ir kituose savivaldos rinkimuose”, - sakė liberalcentristų Palangos skyriaus pirmininkas S. Simė.
„Esu įsitikinęs, kad liberalcentristai, kaip atskira politinė jėga, tinkamai pasirodys ir kituose savivaldos rinkimuose”, - sakė liberalcentristų Palangos skyriaus pirmininkas S. Simė.

Taryba jau beveik įpusėjo savo kadenciją. Ir nors miestą valdančios koalicijos partneriai sutartinai postringauja apie jos vienybę dirbant miesto labui, bet akyliems politikos stebėtojams akivaizdu, kad partijos jau pradėjo mintyti apie būsimus savivaldos rinkimus, siekti „išsiryškinimo“ ir pradėti lenktynes dėl balsų. Didžiausia būsimų rinkimų intriga, ko gero, aiški jau dabar. Ar po katastrofiškai susiklosčiusių Seimo rinkimų bus juose liberalcentristai, tradiciškai iki šiol turėję itin stiprias pozicijas kurorte? Ir jeigu taip, ar bus po savo vėliava?

Partijos byrėjimas jau prasidėjo
Jungsis su partija Tvarka ir teisingumas? Šliesis, kur kas labiau tikėtina, prie Liberalų sąjūdžio? Ar pasikliaus savo iki šiol palankumą rodžiusiais rinkėjais? Ar partijos lyderiai kurorte – S. Simė, R. A. Kirstukas ir V. Stalmokas – liks vieningi dėl vietos liberalcentristų ateities Palangoje? Ir, svarbiausia, ar partijos prasidėjęs byrėjimas kituose rajonuose nevirs į griūtį, kuri nušluos iš politikos žemėlapio visą partiją?
Jau kovo 2-ąją įvyksiantis Liberalų ir centro partijos suvažiavimas pateiks dalį atsakymų, bet į jį liberalcentristai atvyks niūriomis nuotaikomis: Šiaulių ir Tauragės miestų, kuriuose liberalcentristai iki šiol, kaip ir Palangoje, turėjo itin stiprias pozicijas, vietos lyderiai, nelaukdami partijos viršūnių sprendimo, pajudėjo Liberalų sąjūdžio link.
Štai, Šiaulių miesto taryboje išnyko Liberalų ir centro sąjungos frakcija – jos trys nariai pareiškė norį dirbti Liberalų sąjūdžio frakcijoje.
Iki šiol valdžią Tauragės rajone su socialdemokratais dalijęsi liberalcentristai suskilo: dalis su dviems atstovais rajono savivaldybės Taryboje jau perėjo į Liberalų sąjūdį, kiti nusprendė palaukti partijos suvažiavimo.
Skelbiama, kad liberalcentristai bruzda ir kituose skyriuose.

S. Simė tiki liberalcentristų ateitimi kurorte
Bet kurorto liberalcentristų lyderis, vicemeras Saulius Simė teigė, kad partijos reikalai „blogai vaizduojami“ tik viešoje erdvėje.
„Gal kam tai paranku? – spėjo S. Simė. – Mano duomenimis, partijos pamatai niekur dar „nepajudėjo“, taip pat, žinoma, ir Palangoje. Praėjusį penktadienį dalyvavau Klaipėdos liberalcentristų ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime. Jokių blogų nuotaikų nepajutau, viskas pas juos stabilu. Jeigu yra pavieniai kokio nors perėjimo į kitą partiją atvejai, jie vyksta kiekvienoje partijoje“.
Neseniai įvykusiame Palangos liberalcentristų skyriaus posėdyje, teigė pašnekovas, į partijos Palangos skyrių buvo priimtas naujas narys.
Anot S. Simės, partijos vadovybės sudaryta darbo grupė „dirba su įvairiais pasiūlymais“, taip pat ir galimo jungimosi prie kitų partijų, bet tokia galimybė, anot S. Simės, „mažai tikėtina“.
Kalbų, kad valdančioje koalicijoje liberalcentristus yra užgožę konservatoriai ir jų meras Šarūnas Vaitkus, liberalcentristų vadas nelinkęs sureikšminti.
„Dirbame normaliai, kaip viena komanda, ir niekas mūsų neužgožia. Šarūnas – pirmasis miesto žmogus, todėl nematau prasmės su juo vieną paklodę tampyti, kad mane visi pirmiausia pamatytų, – vaizdžiai sakė liberalcentristas vicemeras. – Esu įsitikinęs, kad liberalcentristai, kaip atskira politinė jėga, tinkamai pasirodys ir kituose savivaldos rinkimuose. Jeigu žmonės manimi pasitikės, aš pasiryžęs ir toliau vadovauti skyriui“.

R. A. Kirstukas: „Sprendimą priimsiu pats“
„Teisingai tauragiškiai ir šiauliečiai daro, kad prisijungė prie vietos liberalsąjūdiečių. Po nesėkmingai mums susiklosčiusių Seimo rinkimų, liberalcentristai turi rodyti iniciatyvą jungtis. Visos liberalios jėgos turi jungtis. Kito kelio nematau“, – sakė vienas kurorto liberalcentristų lyderių Remigijus Alvydas Kirstukas.
„Anksčiau ar vėliau toks procesas kaip minėtuose miestuose, ko gero, prasidės ir Palangoje“, – svarstė buvęs miesto meras.
Jis teigė, kad kažin ar verta „daug ko labai“ tikėtis iš Liberalų ir centro sąjungos suvažiavimo.
„Manau, kad žmonės nuspręs, ką daryti toliau, kiekvienas asmeniškai. Bet Liberalų sąjūdis turėtų aiškiau pasakyti savo poziciją dėl partijų susijungimo. Ar žmonėms ateiti individualiai? Ar skyriais“, – samprotavo R. A. Kirstukas.
Paklaustas, kokį sprendimą pats ketinąs dėl savo ateities politikoje priimti, jis sakė, kad „nelauksiąs partijos sprendimo“.
„Greičiausiai bus mano asmeninis sprendimas. Neatmetu galimybės, kad dar sieksiu būti politikoje, bet, jei ne kaip susijungusių liberalų atstovas, tai kaip nepriklausomas, nepartinis atstovas“, – atviravo žinomas Palangos politikas.

Kokie tikrieji R. Palaičio planai?
Po katastrofiškai susiklosčiusių Seimo rinkimų kurorto liberalcentristai tapo dar labiau pažeidžiami jų ilgamečiam lyderiui Raimundui Palaičiui pareiškus apie pasitraukimą iš politikos ir viešojo gyvenimo. Tačiau buvęs ministras iki šiol neatsistatydino iš partijos pirmininko ir atsakingojo sekretoriaus pareigų.
Kalbama, kad jis tai gali padaryti partijos suvažiavime kovo pradžioje. Jeigu tai atsitiktų, kurorto liberalcentristai, neabejojama, dar labiau susilpnėtų.
Kita vertus, spėjama, kad toks vieno liberalcentristų pareiškimas tėra viešųjų ryšių akcija, kurią vėliau bus galima sau patogiai „išvartyti“.

Vyresniųjų brolių neskuba nurašyti
Liberalų sąjūdžio skyriaus pirmininkas Arvydas Dočkus sako „nenorįs lengvai nurašyti“ liberalcentristų.
„Kad jau ir neparlamentinė partija, jie dar ne vienerius metus gali išlikti Palangoje, nes turi savo įdirbį, autoritetą, žmones. Bet, manau, kad jų geriausi laikai vis tik praeityje. Pasižiūrėkite: ankstesnėje Tarybos kadencijoje jie turėjo aštuonis mandatus, dabar – keturis, kitoje, matyt, dar mažiau, bet, manau, jie išliks“, – sakė A. Dočkus.
Jis teigė „skaitęs“ apie liberalcentristų prisijungimus Šiauliuose ir Tauragėje, bet tikino, kad Palangoje kol kas nesusilaukė jų prašymų dėl prisijungimo prie Liberalų sąjūdžio gretų.
Neoficialus kurorto liberalsąjūdiečių lyderis Eimutis Židanavičius įsitikinęs, kad liberalcentristų perėjimas į liberalsąjūdį „anksčiau ar vėliau neišvengiamai prasidės“.
„Esmė ta, kad visos liberalios jėgos turi anksčiau ar vėliau susivienyti. Suprantama, kad mūsų partijos pavadinimas turi likti toks, koks yra, nes ne mums, o liberalcentristams jungimasis yra išgyvenimo ir mirties klausimas“, – įsitikinęs Tarybos narys E. Židanavičius.
Bet jis įspėja, kad „mechaniškas susijungimas“, užuot sustiprinęs partiją, gali jai pakenkti.
„Žinoma, gali būti ir lyderystės klausimų tokiame junginyje. Būtų keista, jog partijos skyriui imtų vadovauti koks nors liberalcentristų žmogus“, – teigė pašnekovas.
E. Židanavičius sakė, kad „pabendravimų ir pokalbių“ dėl eilinių liberalcentristų perėjimo į Liberalų sąjūdį buvo, pareiškimų – kol kas ne.
„Bet procesas pajudės“, – įsitikinęs politikas.
Neoficialiai kalbama, kad kurorto liberalsąjūdiečiai nelabai norėtų partijoje ypač matyti dvejų liberalcentristų – dabartinio skyriaus pirmininko S. Simės ir buvusio mero V. Stalmoko.
Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė nenorėjo pasakyti, ar įsivaizduojanti Liberalcentristų bei Tvarka ir Teisingumas jungtuves.
„Esu už tai, kad Lietuvoje būtų stiprios kairės, dešinės ir centro partijos. Vis tiek aš būčiau pirmininkė, nes esu tam tinkamas, paklusnus ir atsakomybės nebijantis kareivis“, – juokavo A. Stasiulaitienė.

Buvęs ministras R. Palaitis slapukauja?
R. Palaičiui dirbant Vidaus reikalų ministru, taip pat per praėjusius Seimo rinkimus, Palangos valdžios koridoriuose buvo pasišnibždama, kad įtakingas palangiškis, siekdamas išlaikyti valdžią, galėjęs naudotis net neteisėtais būdais.
Pavyzdžiui, galbūt net sekti politinių varžovų korespondenciją ar pasiklausyti pokalbių.
Kad net palikęs ministeriją, R. Palaitis sieks išlaikyti savo įtakos gijas ministerijoje ir jos struktūrose ,įsitikinę daugelis.
Tokių gijų buvęs ministras turi labai artimų.
„Palangos tiltas“ išsiaiškino, kad R. Palaitis yra Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo departamento direktoriaus Tomo Žilinsko sūnaus krikštatėvis.
R. Palaitis į „Palangos tilto“ paklausimą neatsakė, bet T. Žilinskas laikraščiui tai patvirtino, nors neigė, kad tarnyboje buvęs R. Palaičio paaukštintas po to, kai su žymiu palangiškiu tapo giminėmis.
„ Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme krikšto tėvai nėra priskiriami artimų asmenų kategorijai“, – „Palangos tiltui“ sakė T. Žilinskas.
Beje, jis dalyvavo ir R. Palaičio Seimo rinkimų štabo atidaryme Palangoje.

„Tokie ryšiai galimi tik „švogerių“ šalyje“
Matyt, gerai suvokdamas būtinybę atsikratyti bet kokių buvusių liberalcentristų R. Palaičio ir A. Meliano įtakos gijų ministerijoje, naujasis VRM ministras Dailis A. Barakauskas paprašė specialiųjų tarnybų patikrinti bendradarbių patikimumą.
Neoficialiai buvo kalbama, kad „tvarkiečio“ ministro dėmesio ypač susilaukė VRM pareigūnai, demonstravę didelį lojalumą ministerijos vadovams liberalcentristams.
Pati ministerija „Palangos tiltui“ paneigė atlikusi tokią patikrą: „Nebuvo tikrintas nei vienas pareigūnas atėjus naujam ministrui“.
Neoficialiai buvo kalbama, kad buvo patikrintas apie dešimties pareigūnų patikimumas.
Ministerijos atstovė redakcijai sakė, kad R. Palaičio bičiulis T. Žilinskas buvo paskirtas departamento direktoriumi „kaip numato įstatymai“.
Bet buvęs Seimo Antikorupcijos komisijos narys Arvydas Anušauskas „Palangos tiltui“ sakė, kad „kvepia stipriu nepotizmu (tarnybinės padėties naudojimas giminėms ar draugams proteguoti, – aut.), jeigu ministras, pavyzdžiui, tampa savo pavaldinio vaiko krikštatėviu, o paskui tą pavaldinį paaukština tarnyboje“.
„Tokie dalykai, matyt, gali vykti tik Lietuvoje, „švogerių“ šalyje. Demokratines vertybes, prieš bet kokias korupcijos apraiškas kovojančiose valstybėse tokių dalykų nepamatysime“, – pabrėžė buvęs Seimo narys.

„R. Palaitis lengvai nepasitrauks“
Kad R. Palaičio pareiškimas apie pasitraukimą iš politikos ir viešojo gyvenimo gali būti viso labo patyrusio liberalcentristų politiko iš anksto suplanuotas siekis nukreipti dėmesį nuo jo galimai vis dar nemažos įtakos Vidaus reikalų ministerijoje, neatmeta ir Seimo narys, palangiškis Pranas Žeimys.
„Įsitikinę, kad toks pareiškimas – viešųjų ryšių akcija. Esant dabartinėms aplinkybėms, jam paranku sakyti, kad jis nedalyvaus aktyvioje politikoje, nors Liberalų ir centro sąjungos tinklalapyje jis vis dar pristatomas kaip partijos pirmininko pavaduotojas ir atsakingasis sekretorius. Lengvai jis (R. Palaitis, – aut.) nepasitrauks. Juk yra dar rinkimai į savivaldybę ar, artimiausiu metu, į Europos Parlamentą“, – įsitikinęs P. Žeimys.
Jis neatmeta galimybės, kad „vardan valdžios“ R. Palaitis „galįs prisiminti savo ryšius“ ministerijoje.
„Žinoma, tokia galimybė pasiklausyti kieno nors pokalbio ar pasižiūrėti kieno nors pašto dėžutės jam, buvusiam Vidaus reikalų ministrui, lieka. Kas gali paneigti, kad jis ar kitas ministras, priėmęs į darbą ministerijoje žmones pagal partinį principą, nepaprašys kokios nors „paslaugos“ jų vėliau? Net ir palikus ministeriją“, – „Palangos tiltui“ sakė P. Žeimys, įsitikinęs, kad jo „kaip ir kitų politikų ar Palangos miesto savivaldybės vadovų“ yra pasiklausoma.
„Tik svarbu, kas tai daro. Teisėtai ar ne ir kokiems tikslams“, – pridūrė politikas.
R. Palaitis neatsakė į „Palangos tilto“ paklausimą ir skambučius.

Jūsų komentaras:

Konservams NE 2013-02-18 09:33 (IP: 194.176.60.225)
Gėda skaityti subjektyvų straipsnį, kur viena pusė žeminama, kita aukštinama. O kada gerb. Redaktoriau išeis kritiškas tyriamasis straipsnis pavadinimu "Valdantieji atsidėkoja: Šiltos kėdės saviems". Nuo ko pradėčiau tyrimą? Kreipčiausi į personalą (savivaldybės ir jos įsteigtų įmonių), prašyčiau pateikti sąrašą žmonių, kurie įsidarbino po rinkimų, bei kurie pakilo pareigose. Peržvelgęs sąrašą susidaryšiau politinį žemėlapį ir tada daryčiau, pabrėžiu, objektyvias išvadas. Ir kokios jos jau be būtų paetikčiau PT skaitytojams. Manau, kad tokiam straipsniui labai priešinsis valdančioji dauguma:) Nes vien peržvelgus kiek po rinkimų buvo rokiruočių, baisu darosi...

Fain 2013-02-13 20:18 (IP: 78.61.104.50)
Zidanaviciui nereikia ne kiemsargio - tiek ji visi saugo ir loja loja loja ...isivaizduoja , kad ju balsas dangun nueis

to palangiskei 2013-02-13 20:15 (IP: 78.61.104.50)
noretume pamatyti ir jusu snukeli... Gal rinktume i Taryba ...

Sarunas 2013-02-13 12:43 (IP: 82.135.210.125)
Greiciau pranyktu tie liberalai su sime ir kirstuku priesaki bei simuciu krapstanciu kapeikas is parkomatu

Reikalinga pagalba 2013-02-12 21:10 (IP: 86.100.46.182)
Simei reikia pasisamdyti gynybai Vaitkaus komentaru rasytojus :)

palangiškė 2013-02-12 20:53 (IP: 78.61.204.18)
na apie Židanavičių turiu savo nuomonę.Jei buvęs miesto reketininkas gali dalyvauti miesto valdyme,tai nėra nei ką kalbėti Tokius tikmgrabas ištiesina.Tenka dažnai matyti su kokiais "buldogais "jis prie turgaus susitikinėja,tai klausymų nelieka.Sėdi taryboje tik tam,kad savo ir savo draugelių reikalus spręstų.Jau mes,palangiškiai,tikrai jam nė motais.Nutukę,ištinę visi,o smegenys jau seniai užpurtusios ir nemąstančios.Taip norisi paimti šluota ir visus,alei vieno iššluotiniš miesto.Gal tada kas nors ir pasikeistū.O kol matome tuos pačius snukelius,nieko gero nelauk.

to elena 2013-02-12 20:39 (al / IP: 79.132.174.107)
vargas butu, jei valdytu toliau simes ir vaitkai.. palangai reikia bent tuzino tokiu kaip druskininku malinauskai. tuomet vel patikeciau Palangos ateitim. Dabar tik draudimai, jokiu kompromisu ir plikos, siauros ambicijos

Elenai 2013-02-12 16:36 (IP: 78.61.251.251)
O ka dabar valdo liberalcentristai? :) jie tik egzistuoja, o valdo konservatoriai.

Elena 2013-02-12 15:09 (IP: 195.182.88.82)
Nevarykit ant Saulaius. Liberalcentristai kartu su konservatoriai valdys miestą dar ir ateinančią kadenciją. 100 proc.

Kazimieras 2013-02-12 14:13 (IP: 78.61.112.111)
Liberalcentristų dienos suskaičiuotos.... S.Sime - tai tik juokdarys šios partijos priešakyje.

erikas 2013-02-12 10:05 (IP: 78.61.111.225)
Nyksta liberalai Palangoje ir tie ir ,,turginiai '' , o laimi aišku iš to socdemai.Va jie tai parodys per rinkimus kuom jie Lietuvai ir Palangai geri.Žydų partijoms nėr ateitiems

Algis 2013-02-12 07:54 (IP: 78.61.51.119)
Ši partija jau istorijos šiukšlyne, tai bus patvirtinta po rinkimų į savivaldybes. Liūdna, bet taip yra, už tai reikėtų padėkoti Čaplikui, Palaičiui.....

Petras 2013-02-12 07:16 (IP: 82.135.193.177)
Šiuo metu Palangoje yra stipriausi konservatorių ir liberalcentristų skyriai . Todėl yra naturali baimė , ypač Židanavičiaus , kad gali prarasti savo pozicijas skyriuje prisijungus visam liberalcentristų skyriui .

kar 2013-02-11 22:44 (kar / IP: 88.119.190.193)
ponas Sime, nekreipkit i cia rasanciu nepraustaburniu vaniu komentarus (beje, galit nekreipti ir i manaji), bet bent jau sau is esmes atsakykit i kelis paprastus klausimus, na kad ir, ar neveidmainiaujate? kad neturite verslo interesu? kad uz kokiu ta reikaliuku nekyso zuikio ausys? kad saziningai ir supratingai elgiates su verslu? kad vienu verslo interesu nepalaikote daugiau nei kitu? ir daug kitu panasiu klausimu. Ir jei Jus pries save galesite atsakyti saziningai i siuos klausimus, Jus labai drasus zmogus arba didelis kietasirdis... na bet tai Jusu sazines reikalas... grazaus ir ramaus miego Jums. P.S. gaila, kad Palangos liberalsajudyje yra Zidanavicius. kitu atveju, ji butu tikrai patraukli ne tik balsavimui uz ja, bet ir gal net stojimui i ja.

Vania 2013-02-11 21:02 (IP: 78.61.251.251)
Nu bet tas storas tai kaimietis su plytos prasanciu snukiu

Taip pat skaitykite

 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis. „Esu jaunas palangiškis. Bet esu kilęs iš mažo miestelio. Pabaigęs mokslus Vilniuje, grįžau dirbti į Klaipėdą, kur susipažinau su savo būsima žmona. Sutuoktinė jau gyveno Palangoje, tad atvykau ir...


Jau šį sekmadienį vyksiantys naujojo Seimo rinkimai įeis į Palangos istoriją. Ne tik „kovido“, apsauginių veido, bet ir dėl rekordinio kandidatų į Seimą naujai suformuotoje Mėguvos rinkimų apygardoje skaičiaus. Jų – net 12. Atstovauti Palangai ir daliai Klaipėdos bei Kretingos rajonų siekia (pagal abėcėlę – aut.) Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio –...


 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino 12 kandidatų į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje. Kaip įsitikino šių eilučių autorius, beveik visi jie mielai postringauja apie rūpinimąsi žmonėmis, meilę Tėvynei ir Palangai. Tačiau dauguma ilgai krapštė galvas ir klupo ties paprasčiausiu klausimu: „Kiek kilometrų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje driekiasi...


Mažame Palangos kurorte dažniausiai sunku ką nors ilgai išsaugoti paslaptyje, tačiau rinkimams į savivaldybės Tarybą kovo 3-iąją besirengiančių partijų Palangos skyrių ir visuomeninių komitetų vadai savo rinkimų programas – pažadus ir įsipareigojimus palangiškiams – kol kas laiko už septynių užraktų. Nors šios politinės kampanijos dalyviai visus dokumentus...


Iki kitų savivaldos ir merų rinkimų beliko vos geras pusmetis, o viešojoje erdvėje – visiškas štilis. Nei kandidatai į merus reiškiasi, nei politinės partijos miesto gyvenimo klausimais pasisako, nei visuomeniniai rinkimų komitetai buriasi.


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį, spalio 14 dieną, pašalino iš partijos parlamentarą Antaną Vinkų, į Seimą išrinktą Kretingos ir Palangos rinkimų apygardoje. Jis buvo tarp parlamentarų, nusprendusių priešgyniauti partijos vadovybės ir skyrių valiai – pasirašė už socialdemokratų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų...


Toli į politikos užribius išsviesti liberalcentristai šeštadienį įvykusiame suvažiavime Vilniuje postringavo apie piršimąsi populiariam Liberalų sąjūdžiui, nors šis tokių sutuoktuvių kratyte kratosi. Išnykstančios partijos pirmininku išrinktas buvęs vidaus reikalų ministras Artūras Melianas. Palangiškiams gerai pažįstamas Raimundas...


Taryba jau beveik įpusėjo savo kadenciją. Ir nors miestą valdančios koalicijos partneriai sutartinai postringauja apie jos vienybę dirbant miesto labui, bet akyliems politikos stebėtojams akivaizdu, kad partijos jau pradėjo mintyti apie būsimus savivaldos rinkimus, siekti „išsiryškinimo“ ir pradėti lenktynes dėl balsų. Didžiausia būsimų rinkimų intriga, ko gero...


Keturių partijų – Lietuvos Tėvynės Sąjungos – Krikščionių demokratų, Socialdemokratų, Liberalų Sąjūdžio ir Tvarka ir teisingumas – skyrių pirmininkai vakar savivaldybės Tarybos posėdžių salėje pasirašė sąžiningų rinkimų kampanijos deklaraciją. Ja partijų skyrių pirmininkai Šarūnas Vaitkus, Aldona Stasiulaitienė, Danas Paluckas ir Tomas Žulkus įsipareigojo rinkimų kampaniją vykdyti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas