Nelegalių stovyklaviečių šeimininkai įspėti

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-06-20
Peržiūrėta
448
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip informavo Palangos miesto savivaldybės Ekonominės plėtros skyriaus vyresnioji specialistė Inga Juozapaitienė, vakar sanitarijos, aplinkosaugos, architektūros specialistai, pasitelkę į pagalbą policijos pareigūnus, lankėsi Kunigiškėse, Ošupio take, kur įkurtos nelegalios stovyklavietės. Pasak specialistės, septyni tokių stovyklų, kuriose jau pastatytos palapinės, savininkai informuoti apie sankcijas, laukiančias jų už nelegaliai kuriamas stovyklas.

 

Anot I.Juozapaitienės, buvo paaiškinta, jog administracinės teisės pažeidimų protokolai gali būti surašomi už higienos normų, už triukšmo prevencijos įstatymo nepaisymą, žemės naudojimą bei nelegalios reklamos įrengimą.

Pasak I.Juozapaitienės, dauguma šeimininkų, leidusių pasistatyti palapines, tvirtino, esą tai jų pažįstami arba giminaičiai. Vienoje vietoje reklama skelbė, kad dirba kavinė, o tuo pačiu siūlė ir vietas palapinėms.

Ekonominės plėtros skyriaus specialistė sakė, jog kol kas asmenys informuoti ir supažindinti su tvarka, tačiau ateityje, jei nebus paisoma nurodymų, bus taikomos sankcijos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pasibaigus Palangos miesto savivaldybės 2011–2020 m. strateginio plėtros plano įgyvendinimo laikotarpiui bei pasikeitus socialinei ir ekonominei aplinkai savivaldybėje, buvo parengtas naujasis Palangos miesto savivaldybės strateginis plėtros planas.  


Artėjant Pasaulinei žemės dienai (kovo 20 d.) Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surengė inkilų kėlimo akciją.


Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro geriausia 2020 metų specialiste tapo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Leonavičiūtė, įvertinta už atsakingą, nuoseklų darbą stiprinant Palangos miesto savivaldybės gyventojų sveikatą nuo įstaigos įsikūrimo pradžios. Specialistę pasveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta...


2020 m. gruodžio 21 d. vykusią atranką Skuodo rajono policijos komisariato viršininko pareigoms užimti laimėjo Palangos miesto PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus. Konkurse dalyvavo trys pretendentai.


Jurgita ir Nijolė nuoširdžiai dėkoja Palangos m. PK Reagavimo skyriaus viršininkui Donatui Mockaičiui ir vyriausiajam patruliui Limvydui Galdikui už suteiktą pagalbą sugedus automobiliui.


Kaip informavo "Palangos tiltą" UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Gediminas Valinevičius, komunalininkai artimiausiu metu pastatys naujas autobusų stoteles miesto centre prie pagrindinės miesto aikštės ir prie Palangos baseino.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu policijos pareigūnus sveikina profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga.  


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos IIB klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Rakauskiene ir socialine pedagoge Laima Olšauskaite lankėsi Palangos miesto policijos komisariate. Su gimnazistų kolektyvu dvi su puse valandos draugiškai ir betarpiškai bendravo pareigūnai – Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aurelijus Jankauskas, Reagavimo skyriaus...


Nors nauja savivaldybės valdžia trimituoja, kad paskelbs žūtbūtinį karą visiems apsileidėliams, nelegalios reklamos ir su valdžia nesuderintų statinių statytojams, bet pastariesiems tokie valdžios grasinantys šūksniai – nė motais. Kaip įsitikino „Palangos tiltas“, pačioje kurorto šerdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, šią savaitę kyla mažiausiai trys statiniai, kurių statybos nėra palaiminęs...


Nelegalių stovyklaviečių šeimininkai įspėti

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 20 | Rubrika: Miestas

Kaip informavo Palangos miesto savivaldybės Ekonominės plėtros skyriaus vyresnioji specialistė Inga Juozapaitienė, vakar sanitarijos, aplinkosaugos, architektūros specialistai, pasitelkę į pagalbą policijos pareigūnus, lankėsi Kunigiškėse, Ošupio take, kur įkurtos nelegalios stovyklavietės. Pasak specialistės, septyni tokių stovyklų, kuriose jau pastatytos palapinės, savininkai informuoti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius