Nugriautais stendais rūpinsis įvaizdį puoselėjanti bendrovė

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-09-10
Peržiūrėta
1120
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje, netoli prekybos centro „IKI“, po praūžusios audros buvo išvartyti dideli reklamos stendai, kurie tikrai nepuošia miesto aplinkos ir jau ilgą laiką liko niekieno nepastebėti bei neatstatomi. Šie reklamos stendai priklauso UAB „Grampus“, tačiau ši įmonė savo veiklos nebevykdo, nes bankrutavo, todėl už išvartytų stendų sutvarkymą pinigų mokėti  nežada, nes neturi iš ko.

 

Kadangi šie stendai ribojasi su prekybos centro „IKI“ UAB „Palink“ valdytojų sklypu, jie geranoriškai sutiko savo lėšomis atstatyti šiuos reklamos stendus. „Jau sužinojome, kad UAB „Grampus“ nebegali atstatyti sugriuvusių stendų, todėl mes ėmėmės savo lėšomis atstatyti juos patys, kad negadintų miesto vaizdo. Šios savaitės pabaigoje reklamos stendai jau turėtų stovėti vietoje“,- pasakojo parduotuvių tinklo „IKI“ publicistas Valdas Lopeta.

Anot vyro, šiuo metu dar nėra patvirtinta sąmata, todėl dar neaišku, kiek pinigų turės sumokėti UAB „Palink“, kad atstatytų reklamos stendus.

„Jei reklamos stendai nesiribotų su „IKI“ parduotuvių tinklo sklypu, tuomet Palangos savivaldybė būtų atsakinga už jų sutvarkymą. Todėl džiaugiamės, kad prekybos centro „IKI“ vadovai sutiko geranoriškai sumokėti už šių stendų atstatymą“, - kalbėjo Palangos miesto komunalinio ūkio skyriaus vyresnysis specialistas Bernardas Skersys.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dabartinė situacija pasaulyje rodo, kad galime būti vieningi. Ne tik padedame nuo išpuolių nukentėjusiems ukrainiečiams, palaikome juos, priimame į savo namus, bet ir domimės jų kultūra.


Penktadienį, vasario 4 d., su Palangoje besilankiusiu aplinkos ministru Simonu Gentvilu ir Valstybinių miškų urėdijos generaliniu direktoriumi Valdu Kaubre kurorto meras Šarūnas Vaitkus, Seimo narys Mindaugas Skritulskas ir kiti Savivaldybės administracijos darbuotojai aptarė pajūryje prasiautusios audros sukeltus padarinius bei iškilusios problemos sprendimo būdus.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rugsėjo 2 d. pranešė apie vagystę vieno iš Palangos prekybos centro automobilių stovėjimo aikšelėje.


Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Palangos kurorto verslo skyrius šiemet švenčia savo 20-metį. „Profesinis mokymas Lietuvoje išgyvena tikrą atgimimą. Tą liudija kasmet vykstančio bendrojo priėmimo rezultatai bei augantis stojančiųjų skaičius. Didžiausias ir populiariausias Lietuvoje – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, kuris turi ir...


Vietoj planuoto pelno – skaičiai su minuso ženklu. Taip 2020-uosius užbaigs „Palangos vandenų“ bendrovė, kuri ne dėl savo kaltės šįmet liko be pajamų už paviršinio vandens nuotekų surinkimo tinklų priežiūrą. Kurorto įmonė negalėjo rinkti mokesčio už šią paslaugą, nes suderinti pateiktai jo kainai Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) neužteko...


Mobilios reklamos be leidimo kaina – tūkstantis litų

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 04 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto apylinkės teismas priėmė nutarimą skirti 1 tūkst. Lt baudą UAB „Srava“ direktoriui Robertui Draskiniui už tai, kad jis, neturėdamas Savivaldybės administracijos leidimo, miesto teritorijoje skelbė mobilią išorinę reklamą „spalva dažų centras“ ant automobilio, stovėjusio Bangų g. 11A, priekabos tento.


„Neseniai buvau Rygoje ir Vilniuje. Miestai puikūs, bet žmonės labai nemandagūs, ypač pagyvenusio amžiaus“, – neseniai man pasakojo solidaus amžiaus anglas, grįžęs iš kelionių po Baltijos šalis. Išgirdęs tokį jo verdiktą labai nenustebau, nors burnoje nemenkas kartėlio jausmas liko. Tai, jog mūsų viešajame gyvenime išliko dar daug...


Kol Europos Sąjungos strategai laužo galvas, kaip priartinti Europą ir Europos Sąjungą (ES) prie kiekvieno jos miestelio, net tokio mažo kaip Palanga, europarlamentaras Algirdas Saudargas (taip, jis – pirmasis   nepriklausomos Lietuvos užsienio reikalų ministras, stovėjęs prie šalies užsienio politikos vairo 1990-1992, taip pat 1996-2000 metais) apie Lietuvos...


Palangoje, netoli prekybos centro „IKI“, po praūžusios audros buvo išvartyti dideli reklamos stendai, kurie tikrai nepuošia miesto aplinkos ir jau ilgą laiką liko niekieno nepastebėti bei neatstatomi. Šie reklamos stendai priklauso UAB „Grampus“, tačiau ši įmonė savo veiklos nebevykdo, nes bankrutavo, todėl už išvartytų stendų sutvarkymą pinigų mokėti  nežada, nes neturi iš ko.


Meras pasiklydo tarp informacijos ir reklamos

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 02 25 | Rubrika: Miestas

Palangos padangėje trinktelėjo lyg iš giedro dangaus – miesto meras Vytautas Stalmokas pagrasino svarstysiąs galimybę atsistatydinti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius