Palangoje duris atveria nauja klinika „AveMedica“

Palangos tiltas, 2018-06-07
Peržiūrėta
3179
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje duris atveria nauja klinika „AveMedica“

Jonė SIMONAUSKAITĖ

Pirmadienį Palangoje veiklą pradeda nauja klinika „AveMedica“, kurioje dirbs du gydytojai odontologai Lolita Juodakė ir Kęstutis Grabliauskas bei burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, pasirengę įgyti palangiškių pasitikėjimą. Ateityje klinikoje, įsikūrusioje adresu Sodų g. 6-1, dirbs ir daugiau specialistų, galėsiančių padėti gyventojams pagerinti jų sveikatą.

Aukščiausio lygio paslaugos
„AveMedica“ klinika – tai sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, teikiantis pirmojo ir antrojo lygio paslaugas. Gydytojų komandos tikslas – operatyvus ligos atpažinimas, ištyrimas ir gydymas. Todėl klinikos bendradarbiauja su geriausiomis šalies kraujo laboratorijomis, kurios įsipareigoja pacientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą. „AveMedica“ klinika savo veiklą vykdo Kretingoje, Rietave, nuo birželio 11 dienos duris atveria ir Palangoje.
Žinoma, svarbiausias aspektas – gydytojai, kuriems patikimas svarbiausias žmogaus turtas – sveikata. Tad pasidomėjome, kas tapo pirmosiomis „AveMedica“ kregždėmis Palangoje.

Gydytojas, pažinęs kitokią sistemą ir žmones
Gydytojas odontologas K. Grabliauskas atskleidė, jog jis yra kaunietis „iki kaulų smegenų“, tačiau jį likimas blaškė po visą pasaulį, tad patirties pasisėmė įvairios ir žmonių matė įvairiausių.
Pasiteiravus, kas paviliojo gydytoją atvykti dirbti į Palangą, jis tik nusišypsojo: „Man visada labai patiko jūra. Paskutinė mano darbo vieta buvo Karibuose, jei ne gamtos šėlsmas, gal būčiau ir likęs. Bet štai aš vėl būsiu mieste, į kurį atvykti vilioja jūra“.
25 metų darbo stažą turintis gydytojas odontologasKęstutis pripažino, jog užsienyje įgyta patirtis – kitokia: ten ir sveikatos sistema kitokia, ir žmonės skiriasi nuo mūsiškių. „Užsienyje žmonės įpratę pas odontologą lankytis kas pusmetį profilaktiškai, pas mus būna taip, kad žmogus ateina tik prispirtas bėdos, kai jau labai skauda ar esama kitokių problemų. Stengsimės užsitarnauti palangiškių pasitikėjimą, tai yra labai svarbu. Odontologai nėra tie žmonės, kurių reiktų vengti ar bijoti vaikų atveju. Nuo mažumės ir vaikus reiktų pratinti prie to, jog būtina pas odontologą lankytis profilaktiškai. Ypač reikalingas būtent toks psichologinis pasiruošimas“, – teigė patirties ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje sėmęsis gydytojas K. Grabliauskas.

Iš Vilniaus ir užsienio – į Palangą
Gydytoja odontologė L.Juodakė šį darbą dirba jau 17 metų. Nuo tada, kai Kaune 2001 metais baigė gydytojo odontologo specialybę.
„Esu kilusi iš Vilniaus, tačiau šiuo metu gyvenu Klaipėdoje, dirbu Nidoje, pradėsiu dirbti ir Palangoje. Kodėl pajūris? Tiesiog nusprendžiau išbandyti ir šią vietą. Prieš tai dirbau užsienyje, turėjau privačią praktiką, tačiau pasikeitus aplinkybėms, grįžau atgal į savą šalį. Vilniuje konkurencija – didžiulė, o mano pacientai jau buvo suradę kitus gydytojus, tad ko nepabandžius laimės kitur, – taip ir išvykau, juolab, kad visuomet norėjau pabandyti padirbėti čia“, – pasakojo apie savo profesinį kelią gydytoja Lolita.
Gydytoja pripažino, kad patirties ji sukaupusi jau daug. Pradžioje dirbusi dantų technike, o smalsumas, norint tobulėti, paskatino siekti daugiau.
„Išties negalvojau, kad savo gyvenimą siesiu su medicina, tačiau taip likimas susidėliojo, kad man nieko planuoti ir nereikėjo, tarsi viskas savaime tapo aišku, koks mano profesinis kelias“, – šypsojosi gydytoja, pasiruošusi tapti palangiškių gyvenimo dalimi.

Vaikai – pacientai, kuriuos išmokstama prisijaukinti
Burnos higienistė Skirmantė – palangiškė, tad jai Palangos žmonės nėra svetimi. „Esu dirbusi ir Kretingoje, ir čia, Palangoje, tad palangiškiai – ne tik mano kaimynai, bičiuliai, bet ir pacientai. O burnos higiena yra labai svarbi – viskas ir prasideda nuo to, nes tik švarioje burnoje prasideda gydymas. Po burnos higienos viskas pasimato – ir skylutės, ir kariesas, pasijaučia, ar dantys jautrūs, ar ne. Tuomet darbo gali imtis odontologai“, – pasakojo nuo 2013 metų burnos higieniste dirbanti S. Pažėrienė.
Itin daug Skirmantė turi patirties su vaikais, kuriuos, kaip žinia, sunkiausia prisijaukinti odontologo kėdėje.
„Kadangi vaikų dantų profilaktika yra būtina prieš kiekvienus mokslo metus, daug tekdavo priimti vaikučių. Mokykloje niekas nemokė, kaip elgtis su vaikais, išmoko, koks instrumentas ką daro ir viskas, o kaip bendrauti su baimės kupinais vaikais, niekas nemoko. Tad kai sulauki daug tokių pacientų, pamažu išmoksti prie kiekvieno prieiti ir padrąsinti“, – pasakojo šypsodamasi apie įgytą patirtį „AveMedica“ klinikos burnos higienistė Skirmantė.

„AveMedica“ klinika, įsikūrusi adresu Sodų g. 6-1, pradeda dirbti nuo birželio 11 dienos, darbo laikas: pirmadieniais-penktadieniais 7.30-18.30 val. Registratūros tel. 8 603 05028.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos nacionaliniam muziejui priklausantis Palangoje esantis Jono Šliūpo muziejus atveria duris po kapitalinio remonto. Šis istorinis pastatas, įtrauktas į kultūros paveldo sąrašą, vertingas objektas ne tik Palangai, bet ir visai Lietuvai.


Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas šiemet švenčia dvigubą šventę. Jis ne tik atšventė Velykas su artimaisiais, surengė ne vieną vaišių stalą savo restoranų svečiams, bet ir su mylima močiute atvėrė naujo – vienintelio Europoje restorano – „Močiučių Restoranas” duris.


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pirmadienį Palangoje veiklą pradeda nauja klinika „AveMedica“, kurioje dirbs du gydytojai odontologai Lolita Juodakė ir Kęstutis Grabliauskas bei burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, pasirengę įgyti palangiškių pasitikėjimą. Ateityje klinikoje, įsikūrusioje adresu Sodų g. 6-1, dirbs ir daugiau specialistų, galėsiančių padėti gyventojams pagerinti jų sveikatą.  


Visuomenei duris atveria atnaujintas legendinis „Anapilis“

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 18 | Rubrika: Aktualios naujienos

Ketvirtadienį, rugpjūčio 25 dieną, nuo 16 iki 18 val. Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia visus palangiškius ir kurorto svečius susipažinti su restauruota Palangos istorine vila „Anapilis“. Legendomis apipinto pastato atnaujinimas buvo ilgai lauktas, tad šis įvykis – itin reikšmingas visai Palangos bendruomenei.   


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius