„Palangos butų ūkiui“ –„Gazelės“ apdovanojimas, keičiasi direktorius

Palangos tiltas, 2017-06-15
Peržiūrėta
1495
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artimiausiu metu „Palangos butų ūkio“ vairą perimsianti J. Trinskienė ketina dar daugiau dėmesio skirti bendravimui su gyventojais ir savivaldybės atstovais.
Artimiausiu metu „Palangos butų ūkio“ vairą perimsianti J. Trinskienė ketina dar daugiau dėmesio skirti bendravimui su gyventojais ir savivaldybės atstovais.

Gavę solidų įvertinimą, ruošiasi tolesnei plėtrai
Birželio pradžioje „Palangos butų ūkis“ sulaukė solidaus įvertinimo – už gerus veiklos rezultatus bendrovei įteiktas „Metų gazelės“ apdovanojimas. Bendrovės siekis dar geriau įsiklausyti į klientų poreikius ir greitai spręsti jų problemas pasiteisina, šios krypties ketina laikytis ir būsimoji vadovė.

Tarp geriausių visoje šalyje
Praėję metai „Palangos butų ūkiui“ iš tiesų buvo sėkmingi – bendrovė ėmėsi administruoti keliolika naujų daugiabučių mieste, o šiuo metu jos prižiūrimų pastatų skaičius Palangoje sudaro daugiau kaip 160 gyvenamųjų namų. „Palangos butų ūkis“ pastatų administravimo paslaugas teikia jau du dešimtmečius, o prieš keletą metų bendrovei įsiliejus į įmonių grupę „Civinity“, imta dar daugiau dėmesio skirti teikiamų paslaugų kokybei bei savo klientų poreikiams tenkinti.
„Visą dėmesį sutelkėme į daugiabučių gyventojų problemas, taip pelnėme bendrijų ir jų pirmininkų pasitikėjimą. Pastebime, kad bendrijų atstovai vis aktyviau kreipiasi dėl administravimo paslaugų teikimo, per pastaruosius metus esame sudarę ne vieną naują sutartį“, – sako „Palangos butų ūkio“ direktorius Vaidas Barakauskas.
Didėjantis klientų skaičius tapo svarbiausiu veiksniu, nulėmusiu gerėjančius finansinius bendrovės veiklos rezultatus. Verslo dienraštis „Verslo žinios“, atsižvelgęs į tai, įteikė bendrovei „Metų gazelės“ apdovanojimą. Šio pripažinimo sulaukia tik sėkmingiausiai dirbančios ir sparčiai augančios šalies įmonės.

Remontuoja byrančius fasadus
Prisivilioti naujų ir užsitikrinti esamų klientų pasitikėjimą „Palangos butų ūkiui“ padėjo keli dalykai. Svarbiausia bendrovės klientų aptarnavimo naujove tapo ištisą parą pradėjęs veikti „Civinity“ grupės įmones vienijantis skambučių centras. Nuo šiol bet kuriuo metu į jį paskambinę bendrovės administruojamų daugiabučių gyventojai gali gauti atsakymą į jiems rūpimą klausimą ar pranešti apie gedimą name.
Bendrovė taip pat aktyviai ėmė tvarkyti pažeistus Palangos daugiabučių fasadus ir pritaikė specialią technologiją, padedančią remonto darbus atlikti greitai ir kokybiškai.
„Palangoje didelė dalis daugiabučių pastatyti iš pajūrio oro sąlygoms nepritaikytų plytų, kurios yra linkusios trupėti. Suradome techninį sprendimą ir pradėjome remontuoti tų daugiabučių fasadus, kurie kol kas nėra priėmę sprendimo dėl renovacijos“, – teigia V. Barakauskas.
Dar viena naujovė, kurios nuo praėjusių metų ėmėsi „Palangos butų ūkis“ – tai reguliarūs susitikimai su daugiabučių gyventojais. Pasak V. Barakausko, per šiuos susitikimus bendrovės vadybininkai apie gyventojų problemas ir poreikius gali išgirsti „iš pirmų lūpų“.
V. Barakauskas priduria, kad gerus bendrovės veiklos rezultatus neabejotinai užtikrina ir kvalifikuotų specialistų – vadybininkų, technikų ir inžinierių komanda. „Palangos butų ūkio“ išskirtinumas – bendrovės darbuotojai specializuojasi tik pastatų priežiūros srityje, be to, jie turi galimybę pasiremti geriausia kitų „Civinity“ grupės įmonių praktika.

Ateina nauja vadovė
Artimiausiu metu „Palangos butų ūkyje“ laukia pokyčiai – V. Barakauską direktoriaus pareigose pakeis Jurgita Trinskienė. V.Barakauskas ir toliau dirbs „Civinity“ grupėje – vadovaus įmonei Klaipėdoje, tuo tarpu pagrindinė naujos „Palangos butų ūkio“ vadovės užduotis bus tęsti pradėtus darbus, aktyviai rūpintis gyventojų klausimais, įdiegti elektronines paslaugas.
„Jurgita jau ne vienerius metus darbuojasi mūsų įmonėse ir puikiai išmano pastatų administravimo sritį. Artimiausiu metu į savo rankas perėmusi „Palangos butų ūkio“ vairą, ji visą savo dėmesį sutelks į šios bendrovės vystymą, paslaugų organizavimą, dar didesnio klientų pasitikėjimo auginimą. Manome, kad J.Trinskienės atėjimas į „Palangos butų ūkio“ vadovės pareigas bus sėkmingas, leisiantis dar sklandžiau bendradarbiauti tiek su gyventojais, tiek su savivaldybės atstovais“, – teigia V. Barakauskas.
Tikimasi, kad per artimiausius metus „Palangos butų ūkiui“ ne tik pavyks padidinti prižiūrimų daugiabučių skaičių, bet ir imtis namų renovacijos projektų. Bendrovė yra padėjusi paruošti investicinius projektus 12-ai administruojamų daugiabučių, kurių gyventojai šiuo metu laukia, kada bus patvirtintas papildomas valstybės finansavimas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Padidėjus tyrimų dėl COVID-19 ligos poreikiui, nuo balandžio 19 dienos keičiasi Palangos mobilaus punkto darbo grafikas. Mobili komanda dirbs dviem pamainomis.


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.


Birželio pradžioje „Palangos butų ūkis“ sulaukė solidaus įvertinimo – už gerus veiklos rezultatus bendrovei įteiktas „Metų gazelės“ apdovanojimas. Bendrovės siekis dar geriau įsiklausyti į klientų poreikius ir greitai spręsti jų problemas pasiteisina, šios krypties ketina laikytis ir būsimoji vadovė.


Vakar Klaipėdos apygardos teismas paliko galioti pirminės teisminės instancijos- Palangos miesto apylinkės teismo- sprendimą, kuriuo savivaldybės administracijos direktorės A. Kilijonienės įsakymu, Valančiaus g. 6 daugiabutis, gyventojų pareikšta valia, yra perduodamas iš UAB „Palangos butų ūkis“ administruoti savivaldybės įmonei „Palangos komunalinis...


Palangos miesto apylinkės teismas sausio 10 d. atmetė UAB „Palangos butų ūkis“ ieškinį, kuriame ji prašė panaikinti Savivaldybės administracijos priimtus teisės aktus, o taip pat įpareigoti Savivaldybės administraciją, kad ši nustatytų „Palangos butų ūkiui“ teisę administruoti miesto daugiabučius iki 2018-ųjų metų.


Antradienį Palangos miesto apylinkės teisme teisėja Diana Vercinskė iš esmės išnagrinėjo bylą pagal ieškovo UAB „Palangos butų ūkis“ ieškinį Palangos miesto savivaldybės administracijai dėl įsakymo pripažinimo neteisėtu ir panaikinimo, restitucijos taikymo, laikinųjų apsaugos priemonių taikymo ir bylinėjimosi išlaidų priteisimo. Byla...


  Ar Tarybos narys Danas Paluckas per ilgai buvo bedarbis, kad vakar Tarybos posėdyje, užmiršęs apie savo pasikeitusį statusą, neapdairiai balsavo už sutarties su Būsto energijos taupymo agentūra pasirašymą, pagal kurią būtų renovuojami ir daugiabučiai namai, administruojami nuo šios savaitės pradžios D. Palucko vadovaujamo UAB „Palangos butų...


Baigiantis metams, juos aptaria ir miesto įmonės bei organizacijos. Kai kurios jų, tokios kaip UAB „Palangos butų ūkis“ – itin svarbios, gerinant miesto gyventojų gyvenimo kokybę, kad visi gyventume patogiau ir maloniau. Apie praeinančius 2011-uosius ir apie tai, ką Butų ūkis žada miestelėnams Naujaisiais, „Palangos tiltas“ susitiko pasikalbėti su UAB...


Netrukus pasibaigus šildymo sezonui, UAB „Palangos butų ūkis“ imsis darbų, kurių pavasarį daugiabučių gyventojams prireikia daugiau nei žiemos metu - daugiabučių namų būklės patikros. Deja, jų gyventojai ne visada yra geranoriški butų ūkio darbuotojams. „Dažnai susiduriame su tokia problema, jog  nustačius, kad namui reikia atlikti būtinus darbus, gyventojai purto galvas. „Niekur...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius