Palangos jaunimas dalyvavo jaunimo metų uždaryme Marijampolėje

Palangos tiltas, 2022-11-23
Peržiūrėta
1429
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos jaunimas dalyvavo jaunimo metų uždaryme Marijampolėje

Lietuvos ir Europos jaunimui 2022-ieji buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.

Tačiau metai baigiasi, tad lapkričio 18 dieną Jaunimo metus Palangos jaunuoliai palydėjo svetingai juos sutikusioje Marijampolėje. Kodėl Marijampolėje? Todėl, kad kiekviena pabaiga ir kažko pradžia. 2023-iaisiais Marijampolė tituluota pirmąja Lietuvos jaunimo sostine. Kad ji verta Jaunimo sostinės titulo parodė ir Jaunimo metų uždarymo renginys: čia vyko jaunimo galimybių mugė, kurioje laukė ne tik susitikimai su Lietuvoje aktyviai veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, bet ir įvairios dirbtuvės. Renginio metu buvo galima išgirsti visiems pažįstamus jaunimo, politikos, sporto ir visuomeninių sričių atstovus nuomonių ringe. Netrūko ir juoko – jaunimas galėjo pasijuokti stand-up comedy pasirodyme bei pašėlti su puikiai pažįstama muzikos grupe.

Jaunimas po renginio sakė: „Viskas buvo nuostabu, labai patiko diskusija, buvo įdomu klausytis nuomonių ir pačiai balsuoti. Buvo linksma praleisti sekmadienį kitame mieste su draugėmis bei pasiklausyti „Jauti“ koncerto. Tikiuosi daugiau tokių išvykimų!!“ (Veronika). „Labai esu dėkinga žmonėms kurie atsidavę suorganizavo šį puikų metų uždarymą ir mus priėmė šiltai. Pasijaučiau kaip namie, nieko netrūko viskas buvo tobulai“ (Eva“). „Nors ir toli, tačiau važiuoti buvo verta: „Buvo labai verta važiuoti, nors ir toli, 100 proc. važiuočiau dar kartą“ (Urtė); „Ačiū labai už suteiktą galimybę nuvykti į tokį nuostabų renginį ir jame sudalyvauti. Įspūdžių tikrai parsivežiau nuostabių, teko pamatyti ir susipažinti su Marijampole, kurioje niekad neteko pabuvoti, pavyko paspaust ranką Mantui Stonkui ir su juo šiek tiek pakalbėti, buvo įdomu išgirsti apie prioritetų susiskirstymą ir sudalyvauti Jaunimo metų uždaryme. Ačiū!“.

Palangos miesto savivaldybei, sudariusiai galimybes vykti į renginį, dėkoja ir kiti dalyviai: „Pirmiausia ir svarbiausia, tai labai noriu padėkoti jums, kad pakvietėte nuvažiuoti į nuostabų renginį, Jaunimo metų uždarymą Marijampolėje. Buvo be galo smagu ir faina. Nepakartojama! Labai džiugu buvo susipažinti su naujais žmonėmis iš skirtingų miestų. Be galo linksmas buvo stand-up’as su Emiliu Jokūbų ir tikrai šauniai Mantas Stonkus pravedė renginį“ (Meida); „Ačiū jums už tokią galimybę dalyvauti“ (Samanta).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ši Europos Sąjungos finansuojama iniciatyva skirta šviesti jaunimą apie Baltijos jūros taršą ir jos padarinius. 


Lietuvos ir Europos jaunimui 2022-ieji buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.


Nacionalinės jaunimo reikalų asociacijos bei Lietuvos savivaldybių asociacijos „Jaunimo parko“ iniciatyva visose Lietos savivaldybėse žaliuos po vieną iš Stelmužės ąžuolo.


Palangos jaunimas minės tradicinę Draugo dieną

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros ir jaunimo centro atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ ketvirtadienį, lapkričio 29 d., 18 val. „Senojoje Hansoje“ (J. Basanavičiaus g. 29) organizuoja Draugo dieną. Šio renginio metu ketinama aptarti jaunimo projektus, vykusius Palangoje, bei palangiškių projektus, kurie buvo įgyvendinti kitose Lietuvos ir Europos vietovėse. Nepamiršti...


Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje ir Lietuvoje bus švenčiama jau aštuntoji Europos jaunimo savaitė. Į veiklas įsitraukti kviečiamas ir Palangos jaunimas. Jaunieji palangiškiai šiemet gali teikti idėjas, kaip jie supranta bendradarbiavimą. Idėjos bus pristatomos gegužės 3 d., o gegužės 6 d., minint Europos dieną, bus organizuojamos orientacinės varžybos.


Praėjusį sekmadienį Palangos jaunimo iniciatyvinė grupė „Aš esu kultūra“ Palangos bendruomenei surengė siurprizą – neplanuotą akciją, kurios tikslas buvo atkreipti Palangos miesto savivaldybės dėmesį į tai, jog Palangoje nėra jaunimo centro.


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Antradienį Palanga trykšte tryško jaunatviška energija bei entuziazmu – didžiausiame šalies kurorte buvo kūrybingai minima Tarptautinė jaunimo diena. Nuotaikingi renginiai, nuo vidurdienio iki pat vidurnakčio vykę kultūrinėje erdvėje „I love Palanga“, sutraukė jaunimą ir ne vien jaunimą iš Palangos ir ne tik jos.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palangos jaunimas auga su kiekvienais metais

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 13 | Rubrika: Jūros vaikai

„Per praėjusius 2013-uosius metus Palangos jaunimas labai stipriai pasistūmėjo į priekį. Kita vertus, kyla ir reikalavimai: manau, visa Palanga turėjo ne vieną progą pamatyti, koks šaunus jaunimas čia auga, tad iš jo šiais metais tikimasi dar daugiau visiems matomos veiklos“, – sako Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius