Palangos mero Šarūno Vaitkaus sveikinimas Palangos miesto gimtadienio proga

Palangos tiltas, 2020-04-05
Peržiūrėta
1997
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Balandžio 5-ąją minime mums visiems svarbią datą – Palangos miesto gimtadienį.

1253 m. balandžio 5 d. Palangos vardas buvo pirmą kartą paminėtas Livonijos ordino ir Kuršto sutartyje. Tuomet Palanga buvo tiesiog gyvenvietė, o štai šiandien, nuo pirmojo mūsų miesto vardo paminėjimo praėjus 767 metams, esame jaukus, veržlus, turtingas sveikatinimo paslaugų, pramogų ir kultūrinio gyvenimo įvykių, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų pagarsėjęs kurortas, turintis 17 tūkst. gyventojų.

Sveikindamas Palangos miesto gimtadienio proga nuoširdžiai linkiu, kad mūsų kurortas, o kartu ir kiekvienas jo gyventojas, klestėtų. Būkime aktyvūs savo miesto ateities kūrėjai, visi drauge kurkime tokią Palangą, kurioje gera gyventi ne tik mums, bet ir mūsų ateities kartoms.

Ačiū, kad mylite Palangą.

Su švente, su Palangos miesto gimtadieniu, mielieji.

Meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Kovo 11-ąją pagerbtas Kovo 11-osios Akto signataro, buvusio Palangos miesto mero Algimanto Vinco Ulbos atminimas. Visų palangiškių vardu Palangos meras Šarūnas Vaitkus padėjo ant signataro kapo gėlių.


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė. Nuoširdžiai sveikinu jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime...Balandžio 5-ąją minime mums visiems svarbią datą – Palangos miesto gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius