Palangos savivaldybės delegacija – Bergeno 400-ųjų metų jubiliejuje

„Palangos tilto” informacija, 2013-06-28
Peržiūrėta
716
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bergeno 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.
Bergeno 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.

Riugeno salos (Vokietija) sostinės Bergeno, su kuriuo Palanga palaiko glaudžius draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.
Palangiškių delegacijai vadovavo meras Šarūnas Vaitkus.

Bergeno vadovai kvietimus dalyvauti miesto jubiliejaus renginiuose atsiuntė dar prieš metus.
Be palangiškių, iškilmėse dalyvavo ir delegacijos iš kitų Švedijos bei Lenkijos miestų, su kuriais Bergenas taip pat turi pasirašęs draugystės ir bendradarbiavimo sutartis.
„Neabejotinai, Bergenas yra mūsų miestas-partneris, su kuriuo palaikome intensyviausius ryšius“, – teigė meras Š. Vaitkus.
Jis Bergeno merei Andreai Koster dovanų įteikė palangiškio menininko Lino Žulkaus iš medžio išskobtus Palangos ir Bergeno herbus su gintarine inkrustacija.
Su Bergenu Palanga pasirašė draugystės ir bendradarbiavimo sutartį prieš tris metus.
Draugystės saitai jau sieja ne tik abiejų miestų savivaldybes, bet ir jų bendruomenes, mokyklas, meno kolektyvus, foto menininkus.
Pavyzdžiui, Bergeno viešose erdvėse jau antrus metus eksponuojami Palangos fotomenininko Ado Sendrausko darbai.
Prieš palangiškių vizitą į Bergeną Palangoje apsilankė kelių Vokietijos radijo ir televizijos stočių žurnalistai, kurių mūsų kurorte parengtus reportažus apie Palangą galėjo išvysti visos Vokietijos gyventojai.
Neseniai Bergene kultūros vadybos sėmėsi ir Palangos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas.
Jau liepos 6-ąją Bergeno delegacija atvyksta į Karaliaus Mindaugo karūnavimo renginius Palangoje.
Vasaros pabaigoje į Palangą turėtų atvykti apie šimtas Bergeno bendruomenės narių, kurie mūsų kurorte praleis savaitę.
„Tai bus ir nemaža ekonominė nauda Palangos verslui“, – sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-07-01 11:03 (IP: 78.61.104.50)
na kodel tu toks "netasytas" koment.Jei toks drasus, tai issakyk viska i veida, bet su plytom siulyciam niekam nesisvaistyti...

hrrrrrrrrrr 2013-07-01 10:48 (. / IP: 109.128.4.104)
jam plyta prie veido....JAM tinka

hmmmm 2013-06-28 14:44 (IP: 78.61.104.50)
einu pro savivaldybe siandien- ziu - prie pastato musu valstybines veliavos ner , kabo tik prie VMI.Nu, galvoju, negi sena valdzia nuverte tyliai...Pasirodo, tikrai valdzios ner, isvaziavo atstovauti...

Taip pat skaitykite

Pasibaigus Palangos miesto savivaldybės 2011–2020 m. strateginio plėtros plano įgyvendinimo laikotarpiui bei pasikeitus socialinei ir ekonominei aplinkai savivaldybėje, buvo parengtas naujasis Palangos miesto savivaldybės strateginis plėtros planas.  


Atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes, pasirašytas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl šildymo sezono pabaigos Palangos miesto savivaldybės teritorijoje. Nustatyta 2020–2021 metų šildymo sezono Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pabaiga – 2021 m. gegužės 6 d.


Palangos miesto savivaldybės taryba vakar, ketvirtadienį, patvirtino 2021 metų kurorto biudžetą. Numatoma, kad miesto biudžeto pajamos sieks 31 mln. 385 tūkst. eurų.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka organizavo ir įgyvendino kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų“. Nuo rugsėjo 10 d. bibliotekoje įvyko 7 mokymai, kuriuose dalyvavo bibliotekininkai iš Palangos miesto švietimo įstaigų, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos...


2020 m. vasario 27 d. patvirtintas Palangos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Savaitgalį Palangos delegacija lankėsi Svetlogorske, kurortiniame miestelyje Kaliningrado srities vakarinėje dalyje. Tai yra Palangos miestas partneris, su kuriuo kurorto savivaldybei sekasi megzti puikius bendradarbiavimo saitus. Svetlogorske buvo švenčiamas miesto 70 metų jubiliejus.


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Riugeno salos (Vokietija) sostinės Bergeno, su kuriuo Palanga palaiko glaudžius draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių. Palangiškių delegacijai vadovavo meras Šarūnas Vaitkus.


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius