Pranas Žeimys – mero Šarūno Vaitkaus patarėjas

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-05-11
Peržiūrėta
2173
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pranas Žeimys – mero Šarūno Vaitkaus patarėjas

Seime dvi kadencijas baigęs palangiškis Pranas Žeimys jau turi darbą – jis įsidarbino Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėjėju.


„Vertinu gerbiamo Prano didelę patirtį savivaldoje ir įstatymų leidyboje – jam pasiūliau užimti mero patarėjo pareigas, kurios yra asmeninio politinio pasitikėjimo, ir jis sutiko, – lakoniškai „Palangos tiltui“ sakė Š. Vaitkus. – Kai prieš pusę metų atsilaisvino mero patarėjo pareigybės, neskubėjau į jas priimti naujo žmogaus. Joms P. Žeimys – labai tinkamas“.
Meras prisipažino, kad P. Žeimiui palikus Seimą, jis jo pasiteiraudavęs, kur jis dirbąs, ar darbą radęs.
Anot mero, buvęs Seimo narys naujajame darbe jau parengė raštą Aplinkos ministerijai dėl Seimui pateiktos pataisos, kuri numato, kad priimant sprendimus dėl poveikio aplinkai vertinimo, vietos savivaldybės nedalyvautų procese.
„Manau, kad jeigu būtų priimtas toks sprendimas, būtų didelis žingsnis atgal – savivaldybės turi dalyvauti šiame procese. Savivaldybei neturint jame balso, kas nors ir fabriką gali sumąstyti statyti Palangoje. P. Žeimiui pavesta kuruoti šį reikalą – stebėti jo kelią Seime ir ministerijoje“, – sakė Š. Vaitkus.
PT šaltiniais, P. Žeimys gaus 13 kategorijos atlyginimą – apie 700 eurų „ant popieriaus“, be priedų už kvalifikacinę klasę.
P. Žeimys 1997–2006 metais buvo Palangos meras. Likimo ironija – 2003 metais Š. Vaitkus buvo mero P. Žeimio patarėjas.
Vakar „Palangos tiltui“ su P. Žeimiu nepavyko susisiekti.

 

Jūsų komentaras:

Patarejo patarejas 2017-05-25 06:29 (IP: 188.69.199.251)
Zeimys - patarejas? :) Paskui Vaitkus bus Zeimio patarejas.. Ir taip be galo.. :) Taigi, po Palangos saule nieko naujo- funkcionieriai yra funkcionieriai.

na ir ką 2017-05-24 17:53 (D / IP: 86.38.159.117)
na ir ką jis gali patarti?????? gyventojai buvo išrinkę į seimą ,tegu duoda ataskaitą ką gero nuveikė palangiškių naudai .

na cia tai bent 2017-05-17 19:31 ([email protected] / IP: 84.15.185.218)
Atsedejo dvi kadensijas,niekas net neisgirdo,kad tokis parlamentaras nuo Palangos buvo,nei zidzio,nei ko gero nepadares,nei Lietuvai nei Palangai,o ir meru budamas tik puikavosi savimi.Matomai tokie patarejai labai reikalingi Merui ir savivaldybei.Patars,oi patars P.Z :-)))

Vladyka iz Kaliningrada 2017-05-16 14:17 (IP: 90.144.73.68)
Kviečiu abu švonderius į savo rezidenciją viloje "Comfort" Kestučio g.17. įpilsiu rusiškos vodkės, užkandžių pasieškokit šiukšlių konteineryje.

pokstininkai.. Palangos valdzia -linksmuole.. :) 2017-05-16 10:46 ([email protected] / IP: 78.60.62.146)
perskaicius sia zinute bei zinant tam tikra Palangos valdzios "vieno kiemo chebrytes" mentaliteta (pasinagrinekit, kas, kaip, kokiose kedese ir kiek laiko sedi, pasiziurekit galbut kas yra kieno draugas, o kas gimine) man tai is karto tokia asociacija gime ... tai yra potencialus putino ir medvedevo korporatyvinis duetas.. :)) p.s. ziuresim, kokiu "grozybiu ir isdaigu" sulauksime dar..

savas 2017-05-16 05:51 (IP: 78.61.180.156)
tas senai buvo aišku, o kaip kitaip ?

Tai jau tikrai 2017-05-15 10:56 (IP: 78.57.202.58)
Kad bedarbiu netaptų.Savus juk reikia remti.

Apgailetina 2017-05-13 23:25 ([email protected] / IP: 90.137.118.138)
Nevykeliu pencininku prieglauda.

Taip pat skaitykite

Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, jau visai netrukus į kiekvienus namus pasibels gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tebūna šios šventės įsimintinos, viltingos ir džiaugsmingos.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) posėdyje kovo 7 dieną, be kitų klausimų, svarstė ir  2022 m. spalio 6 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir portale www.lrytas.lt paskelbtą publikaciją „Meras darbe baiminasi rutinos“. VRK pripažino publikaciją Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašo kandidato į Palangos miesto merus Šarūno...


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Naujuosius, 2023-uosius, sutikime su pakilia nuotaika, naujomis viltimis ir lūkesčiais. Tegu visa, kad šiemet buvo ne taip, lieka praeityje, o Naujieji metai teatneša tik gerus pokyčius. Tesipildo Jūsų lūkesčiai ir svajonės, ateinantys metai lai būna kupini originalių idėjų, prasmingų darbų ir džiugių pasiekimų.


Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju.


Ketvirtadienį, sausio 21-ąją, pro antro aukšto langą iš statybininkų keltuvu iki jo pasikėlusio Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus su jubiliejumi pasveikinta šimtametė Adelė Čižauskienė iki šiol gyvena netikėto mero apsilankymo įspūdžiu: „Jis – toks gražus vyras. Meras labai panašus į mano anūkės vyrą, kuris yra lakūnas. Beveik kaip du...Šiandien, liepos 23 d., savo 50-metį Palangoje pasitikęs Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis viename kurorto viešbutyje sulaukė Palangos mero Šarūno Vaitkaus vizito. Š. Vaitkus S. Skverneliui jubiliejaus proga įteikė gėlių puokštę.


Palangos miesto mero patarėjas Pranas Žeimys teigia, kad popiet Palangos oro uoste nusileis lėktuvas su 160 Lietuvos piliečių, tačiau kur juos visus reikės apgyvendinti, iki šiol nėra aišku. „Kalbamės su viešbučiais, tačiau ne visi nori priimti atvykstančius, o kai kurie pateikė savivaldybei kainas, prilygstančias 5 žvaigždučių apgyvendinimui,“ – sako...


Seime dvi kadencijas baigęs palangiškis Pranas Žeimys jau turi darbą – jis įsidarbino Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėjėju.  


Spalio 30 d., atsižvelgdamas į rinkėjų išsakytą susirūpinimą dėl biokuro katilinės statybos pabaigos, Tarybos posėdžio metu su paklausimu kreipiausi į savivaldybės tarybos merą Šarūną Vaitkų, ar tikrai katilinės darbai bus baigti iki datos, kurią žiniasklaidoje įvardino tiek meras, tiek rangovai. Vietoje atsakymo miestiečiams į aktualų klausimą, buvau priblokštas keista...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius