Prasidedant naujiems mokslo metams policijos pareigūnai ragina pasirūpinti vaikų saugumui

Palangos tiltas, 2022-08-31
Peržiūrėta
1388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai prasidedant naujiems mokslo metams, kaip ir kasmet, vaikų saugumui skirs ypatingą dėmesį. Pirmosiomis rugsėjo dienomis bus budima prie pavojingiausių, netoli švietimo įstaigų esančiose sankryžose, bus tikrinama ar jaunieji vairuotojai turi teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę, ar segi saugos diržus, dėvi saugos šalmus, ar elektriniu paspirtuku neveža keleivio ir kt. Bus vykdoma ir sustiprinta vairuotojų blaivumo kontrolė.

Pareigūnai primena, kad vaikai automobiliuose turi būti vežami specialiose kėdutėse, o už šio KET reikalavimo pažeidimą gresia bauda nuo 30 iki 50 eurų.

Tėveliai raginami vaikams priminti kaip reikia saugiai elgtis kelyje – gatvę kirsti tik per pėsčiųjų perėjas arba sankryžose, kur į abi puses gerai matosi transporto eismas. Per gatvę eiti lėtai, atidžiai stebint, kas vyksta aplink, taip pat prieš įžengiant į pėsčiųjų perėją būtina sustoti, pasižiūrėti į kairę, dešinę ir vėl į kairę,

Dienoms trumpėjant pats laikas pasirūpinti, kad į pamokas keliaujantys mažieji turėtų ir teisingai segėtų atšvaitus – jie visuomet turi būti kabinami dešinėje pusėje, geriausia kad švytuotų ties pėsčiojo keliais, atšvaitų juosteles reikėtų dėti ties riešais, ir ant blauzdų. Teigiama, kad atšvaito nesegintis žmogus vairuotojui matomas tik 30-50 m. atstumu, tuo metu jį segintis pastebimas jau už 150 metrų. Todėl, einant neapšviestu keliu, rizika pakliūti į eismo įvykį žmogui be atšvaito padidėja net aštuonis kartus.

Policijos pareigūnai visą rugsėjo mėnesį rengs įvairias prevencines priemones, per kurias primins saugaus eismo taisykles ir dalins atšvaitus.

Pareigūnai taip pat visų eismo dalyvių prašo kantrybės ir pagarbos vienas kitam – eismas pirmosiomis rugsėjo dienomis neišvengiamai bus daug intensyvesnis nei įprastai, gali susidaryti spūsčių.

Būkite atidūs ir tolerantiški!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Visuomenės sveikatos stiprinimą bendruomenėse ir šalies ugdymo įstaigose užtikrinančių biurų specialistai ruošiasi artėjantiems mokslo metams ir kviečia mokinių tėvelius bendradarbiauti su visuomenės sveikatos specialistais ugdymo įstaigose.


Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius kviečia kreiptis dėl socialinės paramoms mokiniams 2023-2024 mokslo metams.


2023-08-04 Palangos m. PK pareigūnai, ties kurorto Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvių sankirta vykdė priemonę, skirtą važiuojančiųjų dviračiais ir le. 


Per didžiąsias metų šventes daug žmonių vyksta aplankyti artimųjų ar atostogauti, todėl Klaipėdos policijos pareigūnai ragina pasirūpinti savo turto saugumu – kartais vagys tiesiog pasinaudoja žmonių nerūpestingumu ar neapdairumu.


Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai prasidedant naujiems mokslo metams, kaip ir kasmet, vaikų saugumui skirs ypatingą dėmesį.


Vasara daugeliui neatsiejama nuo maudynių ir poilsio gamtoje. Klaipėdos apskrities pareigūnai ragina prie vandens pramogauti saugiai ir atsakingai.


Pareigūnai įspėja, kad pastaruoju metu daugėja atvejų, kai žmonės nukenčia nuo suklastotas nuorodas siuntinėjančių sukčių – į mobiliojo ryšio telefoną žmogus gauna neva banko siųstą pranešimą, kad esą jo paskyra uždaryta, o jai atblokuoti reikia paspausti atsiųstą nuorodą. Tai padarius iš asmens sąskaitos pinigai pervedami į kitą sąskaitą, arba apmokami sukčių vykdomi pirkimai kokiose nors...


Palangos miesto mokyklos naujiems mokslo metams pasirengusios

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto mokyklos naujuosius metus pasitinka atsinaujinusios – ugdymo įstaigose ne tik pagal poreikį suremontuoti kabinetai, bet ir atlikta daugiau svarbių darbų, kad teigiamus pokyčius pajustų tiek pedagogai, tiek ir mokiniai.


Artėjant mokslo metams Palangos miesto savivaldybė kviečia nepasiturinčias šeimas pasinaudoti teise į nemokamą vaikų maitinimą bei paramą mokinio reikmenims įsigyti.


Miesto ugdymo įstaigos naujiesiems mokslo metams pasirengusios

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 25 | Rubrika: Miestas

Naujieji mokslo metai – jau visai čia pat. Jiems rengiasi ne tik mokiniai, žengsiantys naujų išbandymų keliu, bet ir mokyklų administracija. Kasmet siekiama kiek įmanoma atnaujinti ugdymo įstaigų patalpas, pabaigti pradėtus darbus ir sutikti mokinius gražioje bei jaukioje mokykloje. Tad ką pavyko nuveikti besirengiant netrukus prasidėsiantiems naujiesiems mokslo metams? O darbų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius