Sandis Buškevicas prieš antrąjį NKL etapą: „Tai metas rodyti tikrąjį komandos veidą“

Palangos tiltas, 2024-01-19
Peržiūrėta
863
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

S.Buškevics (LKL nuotr.)
S.Buškevics (LKL nuotr.)

Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 

Po pasirodymo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre, kur grupėje po kartą įveikė visas tris Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandas ir tik per plauką liko nuo kito etapo, 7bet-NKL lygoje „Olimpas“ patyrė tris nesėkmes paeiliui, įskaitant du pralaimėjimus Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, tačiau netruko sugrįžti į pergalių kelią. Antrąjį 7bet-NKL ratą palangiškiai baigė devynių pergalių serija – nepaisanto to, kad dalį rungtynių žaidė be traumuotų Pauliaus Danisevičiaus ir Mariaus Runkausko.

S.Buškevicas pripažino, kad dalyvavimas KMT turnyre, nors ir buvo sėkmingas – komandą išsekino. „Buvome pavargę, išsekę, tačiau NKL sezonas tęsėsi. Kažkam trūko jėgų, kažkam motyvacijos, ir tai atsispindėjo žaidime. Antras 7bet-NKL ratas mums nebuvo lengvas, buvo traumuotų žaidėjų, bet pasiekėme neblogą rezultatą“, – kalbėjo S.Buškevicas. 

Po dviejų ratų „Olimpas“ turnyrinėje lentelėje – trečias, nusileisdamas „Sūduvai-Mantingai“ ir „Telšiams“.

„Pirmame rate buvome geriau pasiruošę fiziškai, antrajame buvo sunkiau, nes ir kitos komandos įsižaidė, tapo žymiai sunkiau žaisti. Pergalės pasiektos, bet dažnai ir sėkmė buvo mūsų pusėje. Vienur gelbėjo geresnis fizinis pasiruošimas, kitur – charakteris, bet, reikia pripažinti, dažnai ir sėkmė mus lydėjo“.

Pasak jo, antrasis 7bet-NKL etapas, kuriame septynios pirmosios komandos po dukart sužais tarpusavy, nebus tik formali atkarpa prieš atkrintąmasias. „Tai tikrai ne atokvėpio etapas“, – pabrėžė S.Buškevicas.

„Šitas etapas parodys tikrą mūsų lygį ir kiek mes pasiruošę pasiekti savo tikslus. Visos rungtynės šiame etape bus labai svarbios. Svarbiausia – išlikti sveikiems ir visiems kartu judėti į priekį“.

Paklaustas, ar jau atėjo sezono stadija, kai komanda turi rodyti geriausią savo žaidimą, „Olimpo“ treneris buvo atviras: „Jei dabar nerodysime, tai ir vėliau neparodysime. Tai jau metas, kai reikia rodyti tikrąjį komandos veidą“.

Pirmoje sezono pusėje „Olimpo“ treneriai neslėpė pasigesdavę didesnio atsarginių žaidėjų indėlio. Dabar S.Buškevicas teigia, kad nuo suolo kylantys žaidėjai geriau supranta savo vaidmenis.

„Visi patobulėjo, dabar visi supranta savo vaidmenis. Jei sezono pradžioje dėl to buvo bėdų, kažkas pakilęs nuo suolo galvodavo tik apie savo statistiką – dabar to nėra.  Pagalbininkai supranta, kad per limituotas minutes viską turi pradėti nuo gynybos. Kad nuo to priklauso žaidimo laikas“.

Antrajame etape „Olimpas“ (21-5) susitiks su „Sūduva-Mantinga“ (26-3), „Telšiais“ (22-4), „Jurbarku-Kariu“ (14-12), Šakių „Vyčiu-VDU“ (14-12), Vilkaviškio „Perlu“ (13-13) ir Kauno „Žalgiriu-2“ (13-13). 

„Per daug neseku turnyrinės lentelės, – pripažino S.Buškevicas, paklaustas, ar komandų išsidėstymas pirmajame septynete yra dėsningas. Norime turėti mentalitetą, kad, nesvarbu, su kuo žaidžiame – turime laimėti. Jei esame sveiki ir pasiruošę – galime tai padaryti“.

Trečiąjį ratą palangiškiai pradės sausio 20 dieną Telšiuose. Turimas pergalių skaičius pirmajame etape skaičiuosis ir likusiuose dviejuose ratuose.  Pasibaigus reguliariajam 7bet-NKL sezonui, keturios stipriausios komandos tiesiogiai keliaus į ketvirtfinalį, o 5-12 vietas užėmusios ekipos varžysis aštuntfinalyje iki dviejų pergalių. Aštuntfinalio nugalėtojai prisijungs prie kitų keturių ketvirtfinalio komandų ir kovos iki trijų pergalių, o pusfinaliuose ir finaluose taip pat bus žaidžiama iki trijų pergalių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Antrojoje dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serijoje „Sugrįžimas“ – pasiruošimo sezonui pabaiga, Jono Vainausko prisiminimai apie nesėkmingiausią karjeros etapą Liepojoje ir dėmesys komandos masažuotojui Juozui Petkevičiui, legendiniam Juozukui. 


Pavasaris – tvarkymosi metas, o balandis – švaros mėnuo. Statistika rodo, kad vienuose namuose vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau maždaug kas aštuntas iš jų – nenaudojamas.


Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.


Pirmąjį etapą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po pratęsimo Mažeikiuose baigė „Palangos“ komanda, jie svečiuose 72:74 nusileido vietos „Mažeikiams“. Rungtynės Mažeikiuose prasidėjo nerezultatyviai, po penkių sužaistų minučių rezultatas buvo kaip futbole (1:2). Pirmieji aikštelėje atsibudo pajūrio komandos atstovai, kurie pirmąjį kėlinį baigė rezultatai...


Adventas – tai susikaupimo, maldos, vilties ir ramybės metas bei noras trumpam stabtelėti ir pamąstyti apie amžino laiko rato prasmę, gyvenimo vertybes, pabūti kartu ir pasidalinti žmogiškąja šiluma su tais, kuriems labiausiai jos reikia.


Salės futbolo turnyras žengia į antrąjį ratą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „Nykštuko“ bei „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos.


Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 02 23 | Rubrika: Kriminalai

Palangiškių pensininkų Venskų šeima švenčia savo antrąjį gimimą. Antradienį grįžtant namo po susidūrimo su vilkiku jų automobilio „Renault 19“ priekis buvo tiesiog sumaitotas, tačiau šia mašina važiavę palangiškiai išvengė net įbrėžimo.


Prasideda dvasinio apsivalymo metas

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 27 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 30-ąją Šv. Andriejaus diena ir Advento pradžia, skatinanti suklusti visus katalikus ir atidžiau pažvelgti į savąją bei artimųjų dvasinę ramybę, susikaupimą laukiant Kristaus atėjimo į šį pasaulį. Šiuo laikotarpiu bažnyčia žadina miestelėnų geranoriškumą, norą padėti kitiems, biblioteka peni dvasią menu, o mažieji skatinami atrasti tikrąjį džiaugsmą adventiškųjų vakaronių metu.


Atostogos nebėra pinigų švaistymo metas

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Atostogų metas prasidėjo. Palanga tai pajuto – padaugėjo žmonių, klientų kavinėse, gyvenamųjų patalpų nuomininkų ir viešbučių svečių. Apie ką mąsto dabar atostogaujantys? Ar taupo? Kodėl renkasi Palangą?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius