Savivaldybė paskelbė taupymo vajų

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-03-06
Peržiūrėta
841
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Komisijos sudėtyje, pasak mero, dirbs Savivaldybės administracijos vadovas, abu vicemerai, auditorius, juristė bei po vieną politiką iš daugumos ir mažumos. Pirmiausia bus peržiūrima Savivaldybės valdymo struktūra bei skyrių etatai. Gali būti, anot V.Stalmoko, kad kai kurias pareigybes teks naikinti arba, jei skyrių darbuotojai sutiks, mažinti atlyginimus. Miesto vadovo svarstymu, esant sudėtingai padėčiai, nėra smagu atleidinėti žmones iš darbo, nes bedarbių gretos ir taip didėja aritmetine progresija. Taip pat jis sakė suprantąs, kad atleistiems žmonėms darbo susirasti išties sunku.

 

Optimizuos švietimo tinklą

Susitikime su meru diskutuota ir kurorto švietimo sistemos tema. Pasak V.Stalmoko, švietimo tinklo optimizavimo klausimas švietimiečiams labai svarbus. Anot jo, situacija ne ką geresnė nei kitose kurorto gyvenimo srityse. Ugdymo įstaigos pustuštės ir nieko nedarant gali nutikti taip, kad neliks lėšų joms išlaikyti, nes mokinio krepšeliui skirtų pinigų neužtenka. Šiuo metu Švietimo skyriaus specialistai apibendrina duomenis, koks tiksliai kiekvienoje įstaigoje ugdytinių skaičius bei aiškinamasi reali situacija, kiek reikia darželių ir kiek pradinių klasių komplektų galima sutalpinti, tarkime, V.Jurgučio ir Baltijos mokyklose, nes jas renovavus, atsiras galimybė miesto vaikams mokytis jaukiose ir moderniose bei visus reikalavimus atitinkančiose ugdymo įstaigose.

Meras sakė, kad buvo susitikęs su Švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi, su kuriuo taip pat aptarti kurorto švietimo tinklo optimizavimo klausimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras – penktadienį, lapkričio 19 d., Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė pasirašė sutartį su rangovais. 


Palangos miesto savivaldybės gyventojai kviečiami būti aktyvūs ir dalyvauti Bendruomenės iniciatyvų konkurse. Iniciatyvos, kaip panaudoti miesto biudžeto lėšas kurorto infrastruktūros plėtros srityje, kuriant patogesnę bei patrauklesnę gyvenamąją aplinką, laukiamos iki gruodžio 10 d.


Tradiciškai Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Kas tie laimingieji? Sąrašu dalijamės ir mes.


Antradienį, gegužės 4 d., Palangoje buvo registruoti du nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje COVID-19 serga 43 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1080 palangiškių, tai yra beveik kiekvienas 17-as miesto gyventojas.


Kas Palangoje prisieks amžiną meilę artimiausiu metu?

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 18 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Sąrašu dalijasi ir www.palangostiltas.lt


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ketvirtadienį, balandžio 2 d., sudarė darbo grupę rengti pasiūlymus dėl priemonių, susijusių su COVID-19 infekcijos plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu. Ši grupė turėtų teikti siūlymus, kaip švelninti finansinius sunkumus patiriančiam miestui, jo gyventojams ir čia veikiančiam verslui.


Palangos miesto savivaldybės biudžeto planas 2014 m. buvo įvykdytas 102 procentais – viršplaninių pajamų praėjusiais metais gauta 1,6 mln. litų. Šios lėšos pateko į 2015 m. miesto biudžetą bei bus panaudotos Savivaldybės paimtų paskolų investiciniams projektams finansuoti grąžinimui.    


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Savivaldybė paskelbė taupymo vajų

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 06 | Rubrika: Miestas

Kaip informavo kurorto vadovas Vytautas Stalmokas susitikime su spaudos atstovais, visoje Lietuvoje paskelbus taupymo vajų, artimiausiu metu Savivaldybėje bus sudaryta komisija, kurios užduotis – peržiūrėti biudžeto programas ir surasti galimybių sutaupyti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius