Šokių maratono ratas įsisuko

Miglė IVANAUSKAITĖ, 2009-07-18
Peržiūrėta
1155
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

J. Basanavičiaus gatvėje esančio „Nesė Pramogų banko“ aikštelėje penktadienio popietę pradėtas po septynerių metų pertraukos į Palangą sugrįžęs renginys – Lietuvos šokių maratonas.

 

Judesio ir ištvermės šventę ekspresyviu pasirodymu pradėjo gatvės praeivius stabtelėti kvietęs Klaipėdos šokių klubo „Ufas“ kolektyvas.

Saulės kepinamoje lauko aikštelėje 15 val. prakaitą pradėjo lieti ir penki pirmieji šokių maratono dalyviai. Tik vėlai vakare, 22 val.,  šokėjai persikels į naktinį klubą „Nesė Relax“, o šeštadienį vėl šoks lauko aikštelėje.

Šokio entuziastai ištvermę rodys iki pat sekmadienio. Planuojama, kad laimėtojas turės šokti 40-50 valandų su nedidelėmis petraukėlėmis.

Ištvermingiausiojo laukia renginio organizatorių „MP Models“ įsteigtas 1000 Lt vertės piniginis prizas bei maratono rėmėjų „Nosferatu“ siaubo namų kvietimas praleisti naktį siaubo karalystėje.

Viso renginio metu šokėjams muzikinį foną teiks ir į juos pasižiūrėti atėjusius linksmins be petraukų grosiantys „Kiškių sukilimas DJ team“.

 Renginio organizatoriai žiūrovams siūlo įvairių pramogų. „Nesė Pramogų banko“ teritorijoje įkurdintos dvi fotografijos studijos, kuriose kiekvienas norintis gali nemokamai nusifotografuoti – nuotraukos jų savininkams vėliau bus atsiunčiamos elektroniniu paštu. Vakarais žiūrovai galės stebėti Lietuvos atlikėjų pasirodymus, specialias šokių kolektyvo programas bei šlapių marškinėlių konkursus.

Ar organizatorių „MP Models“ lūkesčiai, kad po ilgos petraukos į didžiausią Lietuvos kurortą sugrįžęs šokių maratonas sutrauks minias žmonių ir taps tradiciniu, pasiteisins penktadienio popietę buvo sunku nuspėti: atidarymo šventę stebėjo tik „Nesė Pramogų banko“ lankytojai bei vienas kitas smalsautojas. Renginio vedėjas tikėjosi daugiau žmonių dėmesio sulaukti vakare ir kitomis dienomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį visi keliai ves į Palangą – po metų pertraukos sugrįžta viena laukiamiausių švenčių „Palangos stinta“. Vasario 11–13 dienomis kurorte bus galima ne tik pasimėgauti agurkais kvepiančiomis stintomis, bet ir dalyvauti gausybėje renginių.


Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Palangiškė, užuot uždirbusi iš parduodamų padangų, dar ir neteko nemažos sumos pinigų. Moteris kreipėsi į Palangos miesto policijos komisariatą ir pasakojo, kad internetiniame skelbimų portale buvo paskelbusi, jog parduoda padangas. Su ja susisiekusi mergina teigė, kad nori jas pirkti, paprašė duomenų kurjeriui užsakyti, o kad pareiškėjos sąskaitą pasiektų pervesti...


Ar Palangai reikia SAVO maratono?

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 11 | Rubrika: Miestas

Prieš kelias savaites Nidos gatvėmis ir takais jau dvidešimtą kartą išbėgo tūkstantis bėgikų, tarp jų - ir palangiškiai. Visi mažesnieji Lietuvos kurortiniai miesteliai turi tradicinius pusės maratono bėgimus, bet didžiausias šalies kurortas Palanga neturi nei maratono, nei pusmaratonio. Regis, pirmąjį Palangos maratoną išvysime kitąmet.


Šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia penkių metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia 5-rių metų jubiliejų. Šis kolektyvas susikūrė 2014 m. vasario 3 d., ir pirmasis pasirodymas įvyko Kurhauze. Po metų šokių kolektyvas pasivadino „Jūrės“ vardu.


Žemaičių krikšto 600 metų jubiliejaus proga nukeliauti į Romą ir susitikti su popiežiumi Benediktu XVI planavo daugiau kaip 600 žemaičių, tarp kurių – per 30 palangiškių. Tačiau tam nelemta išsipildyti: krikščioniškasis pasaulis tuo metu gyvens be popiežiaus, nes netikėtai apie savo atsistatydinimą pranešęs pontifikas vasario 27 dieną...


Nuo alinančio karščio iki pliaupiančio lietaus, nuo įspūdingų lenkimų iki skausmingų avarijų... Šiais metais, jau dvyliktose „Omnitel 1000 km” lenktynėse netrūko nieko. Visų lenktynių metu nuolat keičiantis pirmaujančiai komandai, pergalę sugebėjo išplėšti greičiausiai nuvažiavęs 334 ratus  „Neiluva – Martin Sport“ komandos...


Kurorte – šokių konkursas „Ant bangos“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 08 | Rubrika: Miestas

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys jau trečią kartą surengė respublikinį šokių konkursą „Ant bangos-2010“. Birželio 5 dieną Vasaros estradoje vykęs renginys pritraukė gausų būrį šokėjų. Jame dalyvavo 68 kolektyvai iš visos Lietuvos. Daugiausia dalyvių atvyko iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų...


Šokių aikštelėje tapę vienu kūnu

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 10 | Rubrika: Kultūra

Sportinių šokių trenerio Pauliaus Sangavičiaus treniruojamos poros pasižymi puikiu pasirengimu, todėl laimėjimų skonis jiems pažįstamas. Šiais metais ypatingais pasiekimais gali pasigirti jau triskart Lietuvos čempionais tapę Goda Zajauskaitė ir Sergėjus Skripčenko. Šie perspektyvūs šokėjai nepalieka abejingais juos stebinčių žiūrovų, o į namus parveža džiugių potyrių iš visų Lietuvos ir...


Šokių maratono ratas įsisuko  1

Miglė IVANAUSKAITĖ, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

J. Basanavičiaus gatvėje esančio „Nesė Pramogų banko“ aikštelėje penktadienio popietę pradėtas po septynerių metų pertraukos į Palangą sugrįžęs renginys – Lietuvos šokių maratonas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius