Vasaros sezoną „Domino“ teatras pradės modernioje Palangos koncertų salėje

Palangos tiltas, 2018-05-17
Peržiūrėta
2053
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasaros sezoną „Domino“ teatras pradės modernioje Palangos koncertų salėje

Vienuoliktus metus profesionalios komedijos gerbėjus džiuginantis, intensyviai po visą Lietuvą gastroliuojantis „Domino“ teatras ir šią vasarą lankysis pajūryje, tik šįkart jau išskirtinėje erdvėje – modernioje, puikią garso ir šviesų kokybę užtikrinančioje, draugiškoje palangiškiams ir miesto svečiams Palangos koncertų salėje.

„Kadangi esame teatras, nuolat keliaujantis po Lietuvą, todėl ir vasarą apsistojame ten, kur ir mūsų žiūrovai. Pajūryje lankomės kasmet, tačiau iki šiol mus smarkiai ribojo erdvės – į Palangą negalėdavome atvežti pačių naujausių, geriausių „Domino“ teatro komedijų dėl dekoracijų dydžio, garso ir šviesų kokybės.

Esame dėkingi mūsų ištikimiems žiūrovams, kurie pamatyti spektaklį vykdavo į Klaipėdą ar aplinkinius miestus, tačiau pagaliau turime galimybę pakviesti juos į išties modernią salę Palangoje. Savo spektakliuose labai laukiame ne tik Palangos gyventojų, atostogaujančių poilsiautojų iš visos Lietuvos, bet ir vasarai sugrįžusių emigrantų, pasiilgusių profesionalių komedijų, norinčių ne tik pailsėti, bet ir pasisemti gerų, teigiamų emocijų“, – sako profesionalaus komedijos teatro „Domino“ vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.

Pirmasis „Domino“ teatro apsilankymas Palangoje šiais metais – birželio 16 d. su smagia komedija „Vyras po padu“. Liepos 18 d. Palangos gyventojai ir miesto svečiai turės puikią progą pamatyti pačią naujausią ir populiariausią „Domino“ teatro komediją „Pasiklydęs skambutis“. Kriminalinę komediją „Melagės“ žiūrovai išvys liepos 25 d., o rugpjūčio 4 d. – muzikalų, efektingą ir iki ašarų juokingą šou be taisyklių „Pats geriausias šou“. Vasaros sezoną Palangoje „Domino“ teatras užbaigs rugpjūčio 22 d. su premjerine komedija „Pasiklydęs skambutis“.

„Palangos koncertų salė – vienintelė tokia Lietuvoje, kurioje gali vykti aukščiausio lygio klasikinės muzikos koncertai, dramos spektakliai, taip pat popmuzikos ar roko koncertai, ji pritaikyta įvairiems, skirtingo žanro renginiams. Kalbant apie išskirtinumą, salėje yra sumontuota garso ir apšvietimo technika, kurios aukščiausią kokybę garantuoja tikri savo srities profesionalai, pasaulyje garsių ir pripažintų kompanijų atstovai.

Galiu patikinti, kad Palangos bendruomenei koncertų salė yra labai svarbi ir reikšminga kaip traukos centras, kaip objektas, ženkliai mažinantis kurorto sezoniškumą, – sako vykdančioji Palangos koncertų salės direktorė Rasa Aleksandrienė. – „Domino“ teatrą pažįstu puikiai, ne kartą esu lankiusi spektaklius, todėl labai džiaugiuosi mūsų užsimezgusia draugyste. Labiausiai džiugina tai, kad mūsų bendradarbiavimas užtikrins renginių įvairiapusiškumą. Iki šiol vietos gyventojai būdavo priversti vykti į didmiesčius, kad galėtų pamatyti įdomesnius, kokybiškus renginius, o šiemet jie galės likti Palangoje ir mėgautis profesionaliomis „Domino“ teatro komedijomis“.

Su Palangiškio kortele taikoma 15% nuolaida 2 bilietams.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos estrados legendai pagerbti skirta iniciatyva įgauna realius kontūrus – sausio pabaigoje Palangos koncertų salėje bus atidaryta Stasio Povilaičio vardu paženklinta paroda. 


Palangos koncertų salėje jau galima pasigrožėti palangiškio miniatiūrų autoriaus, dailininko, poeto Vytauto Kuso dovana Palangai - 770 miniatiūrų ir miniatiūrine knyga, dedikuota miesto garbingai sukakčiai.


Kovo 30 d. – birželio 1 d. Palangos koncertų salėje veiks Vytauto Kuso kūrinių paroda „770 miniatiūrų Palangai“.


Šią vasarą atlikėjas Alanas Chošnau kviečia vasarą atidaryti kartu. Birželio 2 dieną Palangos koncertų salėje Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą įvyks įspūdingas ir ilgai lauktas atlikėjo koncertas su nauja programa „Geriausios dainos“.


Po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino Palangos muzikos klubas „Vandenis“ pradeda savo koncertų sezoną. 


Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Vienuoliktus metus profesionalios komedijos gerbėjus džiuginantis, intensyviai po visą Lietuvą gastroliuojantis „Domino“ teatras ir šią vasarą lankysis pajūryje, tik šįkart jau išskirtinėje erdvėje – modernioje, puikią garso ir šviesų kokybę užtikrinančioje, draugiškoje palangiškiams ir miesto svečiams Palangos koncertų salėje.


  Palangos koncertų salėje šeštadienį, sausio 28 d., 19 val. skambės aistros ir negirdėto temperamento kupina muzika – didžiausiame šalies kurorte Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras publikai pristatys šimtmečio miuziklu tituluojamą spektaklį „Smuikininkas ant stogo“. 


Palangos koncertų salėje šeštadienį, sausio 28 d., 19 val. skambės aistros ir negirdėto temperamento kupina muzika – didžiausiame šalies kurorte Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras publikai pristatys šimtmečio miuziklu tituluojamą spektaklį „Smuikininkas ant stogo“. Jerry Bocko 2 dalių miuziklas „Smuikininkas ant stogo“ –...


760 metų sukaktį švenčianti Lietuvos kultūros sostinė Palanga savaitgalį paskelbė atidaranti vasaros sezoną. Mero Šarūno Vaitkaus žodžius: „Sveiki sulaukę tikros vasaros“, pasakytus pirmojo šventės „Palanga 760“ renginio ir pakartotus oficialiame visos šventės atidaryme, ko gero, išgirdo ir pati gamta: tokio vasariško, iki 30...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius