Kalėdinė „Lions“ šventė buvo itin dosni

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-12-07
Peržiūrėta
1178
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Palangos moterų „Lions“ klubas surengė kalėdinę šventę savo globojamiems vaikams, pavadintą „Sapnuok baltai“. Simbolinė balta spalva dominavo viso vakaro metu, tad šviesos netrūko, juo labiau, jog tikslas buvo labai kilnus. Kaip pasidžiaugė ir klubo prezidentė Adelė Karteškina, susirinkusieji buvo išties labai dosnūs, tad netruko surinkti gražią sumą pinigų – viso surinkta 20 tūkst. litų.

 

Kalėdinę dvasią pajautė ne tik itin daug besiruošusios ir „Laukinių vakarų salūną“ pavertusios pasaka klubo narės, bet ir visi susirinkę svečiai, o taip pat ir sutikę koncertuoti be jokio atlygio artistai. „Nors Palangos moterų klubas „Lions“ gyvuoja dar tik tris metus, tačiau jau tiek daug nuveikta“, - dėkodama visiems už paramą ir didžiulį klubiečių įdirbį kalbėjo A.Karteškina. Išties, klubo moterys jau suteikė daug pagalbos jos prašiusiems, tiems, kuriems labai jos reikia, tai, žinoma, dar ne pabaiga. Šįkart jų gerumas buvo nukreiptas į penkiametį Julių Krylovą, sergantį itin sunkia leukemijos forma. Deja, pats berniukas šventėje dalyvauti dėl pablogėjusios sveikatos negalėjo.

Kurorte klubo narės apie save primena įvairiais būdais – jos nuolat globoja socialiai remtinus vaikus, juos malonina įvairiomis pramogomis, o miestelėnai susiduria su jų paruoštomis aukų dėžutėmis, kurios akcijos pradžioje buvo itin populiarios, šiuo metu jau šiek tiek praradusios susidomėjimą. Džiugina tik tai, jog „Lions“ klubo narės vis sugalvoja, kaip padėti vaikams, kuriems pačios šeimos neišgali padėti.

Teatrališkas aukcionas sulaukė didžiulio populiarumo, tad netrukus visi sukaupti papuošalai, o ir ne tik, pateko į saugias rankas. Daug grožio, derančio prie moterų, padovanojo Ana Daunorienė, Rimantė Pakalniškytė, Ingrida Šarkaitė, Karolina Savičenkaitė, Gelmina Kaminskaitė, Algis Pocius, vazą padovanojo Eglė Česonytė, šalį – Lilija Larionova, tautodailininkas Albertas Žulkus – skulptūrą „Šv.Rokas su šuniuku“. Savo dirbinius pardavinėjo ir pačios klubo moterys – jos šiam aukcionui mezgė batelius, gėlytes, snaiges. Vien iš aukciono buvo surinkta bemaž 5 tūkst. litų.

Žinoma, ypatingas dėmesys buvo skiriamas vaikams, juk jiems ir buvo rengiama ši šventė. Jiems specialiai buvo sukurtas „Vaikų pasaulis“, kuriame visi drauge galėjo žaisti, dūkti su jais bendravusiais personažais, o smagiausia akimirka ištiko, kuomet apsilankė Kalėdų senis. Iki tikros kalėdinės šventės tik jo ir betrūko. Smagių akimirkų nepristigo nei vaikams, nei suaugusiesiems, tad tuo labiau džiaugėsi šventę organizavusios „Lions“ klubo moterys. Jų pastangų dėka visi atsidūrė „baltoje pasakoje“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Palangos Lions moterų klubas kviečia sudalyvauti gerumo ir šilumos kupiname renginyje „Sapnuok baltai“, kuris vyks spalio 16 d. 18.00 val. Kurhauzo koncertų salėje (Grafų Tiškevičių al.1, Palanga). Vakaro metu surinktos lėšos bus skiriamos neįgaliems Palangos miesto vaikams bei Klubo globojamoms šeimoms.


Ko gero, pirmąkart per ilgą savo žurnalistinę karjerą savo pašnekovui sunkiau nei įprastai formulavau interviu klausimus. Ko dabar, karantino suvaržymų metu, klausti žmogaus, kuris iki koronaviruso pandemijos sukosi visų Palangos kultūros renginių centre? Kokia gali būti kultūra kurorte karo, kaip šių eilučių autoriui pasakė viena „Palangos tilto“ skaitytoja –...


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


Ingrida Vailaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė, sako, kad, paskelbus karantiną ir užsakovams masiškai atšaukiant viešbučių rezervacijas, buvo labai niūri nuotaika. Tačiau gegužė, laisvėjant karantinui, jau teikia vilties, kad, regis, ir "sugriautą" vasaros sezoną galima išgelbėti. Ir ne tik - taip pat uždirbti.


Kurorto gyventojai dėl praūžusių vagysčių patyrė nemenkų nuostolių. Vagių taikiniais tapo automobilių katalizatoriai, kurie, kaip žinia, yra labai vertingi. Į Palangos policijos komisariatą kreipėsi 10 nukentėjusiųjų, nors jų gali būti daugiau. Nuo vagišių nukentėjo ir du savivaldybės darbuotojai.


Šiandien šventojiškis Vaidas Šimaitis galėtų kaboti ant šakos ar slapstytis nuo kreditorių, bet vyro visos negandos dėl Šventosios „Elijos“ ne tik kad nepalaužė, bet ir užgrūdino. Paprašęs asmeninio bankroto, buvęs vienas didžiausių pajūrio verslininkų tikisi nors šiek tiek nusipurtyti skolų naštą ir... nesėdi sudėję...


1921-ųjų kovo 30-oji ne visiems buvo šventė…

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 03 27 | Rubrika: Miestas

1921-aisiais kovo 30 dieną Palangos kraštą prijungus prie Lietuvos ir nubrėžus naują mūsų valstybės ir Latvijos sieną, šiuo istorijos posūkiu džiaugėsi ne visi. Jeigu Lietuvai ir Palangai tai buvo šventė, Šventosios gyventojai džiaugsmo nepatyrė. Dar ir dabar čia gyvenantys latvių palikuonys pamena tėvų ir senelių pasakojimus, kaip buvo išskirtos...


„Išmokime bent  vieną tarptautinę ir kaimyninių tautų kalbą!“ Tokia UNESCO paskelbta iniciatyva kiekvienais metais  kviečia visų respublikos miestų bei rajonų  4 – 12 klasių moksleivius dalyvauti vertimų  bei iliustracijų anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis  konkurse „Tavo žvilgsnis“.  Konkursas – labai paprastas: rankose – tušinukas, prieš akis –...


Kalėdinė „Lions“ šventė buvo itin dosni

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 12 07 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos moterų „Lions“ klubas surengė kalėdinę šventę savo globojamiems vaikams, pavadintą „Sapnuok baltai“. Simbolinė balta spalva dominavo viso vakaro metu, tad šviesos netrūko, juo labiau, jog tikslas buvo labai kilnus. Kaip pasidžiaugė ir klubo prezidentė Adelė Karteškina, susirinkusieji buvo išties labai dosnūs, tad netruko surinkti gražią sumą pinigų – viso...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius