Kalėdiniame teniso mače – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2009-12-15
Peržiūrėta
1423
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Sporto mokyklos salėje savo jėgas išbandė jaunieji tenisininkai. Tradiciniame kalėdiniame vaikų teniso mače „raketes surėmė“ dešimtmečiai bei dvylikamečiai iš Palangos ir svečiai iš Liepojos. Draugiškai išsidalinę prizines vietas vaikai džiaugėsi kiekviena patirta akimirka bei įteiktomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

 

Net dvi dienas trukusiame kalėdiniame teniso mače susigrūmė deleguoti stipriausi žaidėjai. Vaikai jausdami atsakomybę už išreikštą pasitikėjimą, sutelkė visas savo jėgas vardan trokštamos pergalės, tačiau net jos ir nepasiekus liūdinčių nebuvo.

Šeštadienį į Sporto mokyklos salę įsiveržė nevaldomu judrumu pasižymintys dešimtmečiai, pasiruošę pademonstruoti savo gabumus. Iš susirinkusių šeimos narių sulaukę palaikymo jie be menkiausio jaudulio sutiko savo varžovus. Trenerės Birutės Rabikaitės mažieji auklėtiniai nusileido svečiams, rezultatu 3:0 ir atidavė pirmos vietos prizą, patys likę antroje vietoje.

Palangiškiams kur kas geriau sekėsi sekmadienį, kuomet savo rankos miklumo parodyti į aikštelę žengė vyresni vaikai – dvylikamečiai. Šie atkakliai siekė pergalės, nenusileisdami iš svečios šalies atvykusiems tenisininkams. Drąsiai susigrūmę ir pergalę išplėšę visus nustebino palangiškiai broliukai. Mergaitėms sekėsi šiek tiek prasčiau, tačiau tai nesugadino nuotaikos, kurią pakėlė dovanų gausa. Abu setai baigėsi iš Liepojos atvykusių mergaičių naudai: pirmasis, rezultatu 2:1, o antrasis – 0:2.

Nuo mažens treniruodamiesi, visi mažamečiai puikiai įvaldę raketes ir be baimės sutinka įvairaus pajėgumo varžovus, tad šventiniame mače vyravo tik maža dalis jaudulio ir kur kas didesnė džiaugsmo. Kalėdas pranašaujantis renginys nepagailėjo smagių akimirkų, nuoširdžiai vystomos draugystės su kaimyninės šalies jaunaisiais tenisininkais ir pažadino norą būti geriausiems net ir nesudėtingose varžybose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos mače svečiuose ketvirtadienį, spalio 22 d., 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-1).


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Teniso kortai, esantys Gėlių aikštėje, trečiadienį, balandžio 3 d., Vyriausybės nutarimu perduoti Palangos miesto savivaldybei. Kurorto mero Šarūno Vaitkaus teigimu, ateityje čia numatoma sukurti patrauklią ir modernią sportininkams bei moksleiviams ir jaunimui skirtą teniso bazę. Palangos miesto savivaldybei perduota sporto bazė su inventoriumi, taip pat – dvi buitinės...


Tenisas gali tapti dar viena sporto šaka, kurią propaguos Palanga. Didžiausio šalies kurorto savivaldybė siekia perimti Gėlių alėjoje esantį nebenaudojamą teniso aikštyną ir jo pastatus. Tam pritarė Palangos taryba. Dabar bus laukiama atitinkamo Vyriausybės nutarimo, kuris atrištų rankas plėtoti kurorte naują sporto veiklą. „Ta bazė didelė, ji buvo perduota...


Palangos teniso klubo valdybos narys, teniso entuziastas Rimantas Budginas su tenisu susidraugavo išbandęs keletą kitų sporto šakų. Nors ir kitur sekėsi neblogai, palangiškis tikino nesigailintis galiausiai pasirinkęs būtent tenisą. „Jau dvidešimt metų kiekvieną savaitę su teniso rakete draugauju 3-4 kartus po dvi valandas per dieną. Šis sportas mane...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Jaunieji futbolininkai kalėdiniame turnyre liko treti

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 17 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko vaikų gimusių 2002 metais Kalėdinis futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti, dalyvavo 7 komandos: dvi Palangos sporto centro komandos (treneris Arūnas Macius), Klaipėdos FM, Telšių SRC, Panevėžio FA, Gargždų FK „Banga“.


Mažieji futbolininkai išbandė savo jėgas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 11 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę centriniame stadione vykusiame futbolo turnyre Palangos sporto centro taurei laimėti intensyviai varžėsi dėl nugalėtojų vardo mažieji (2001 m. gimimo) futbolininkai, atvykę iš Žemaitijos miestų. Susirinkusios penkios komandos atskleidė visą savo augantį pasiryžimą bei neblėstantį norą nugalėti savo priešininkus.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Kalėdiniame teniso mače – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 15 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Sporto mokyklos salėje savo jėgas išbandė jaunieji tenisininkai. Tradiciniame kalėdiniame vaikų teniso mače „raketes surėmė“ dešimtmečiai bei dvylikamečiai iš Palangos ir svečiai iš Liepojos. Draugiškai išsidalinę prizines vietas vaikai džiaugėsi kiekviena patirta akimirka bei įteiktomis kalėdinėmis dovanėlėmis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius