Sutikdama Naujuosius Palanga užtemdys miesto egles, policija vykdys intensyvią kurorto kontrolę

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-31
Peržiūrėta
1130
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sutikdama Naujuosius Palanga užtemdys miesto egles, policija vykdys intensyvią kurorto kontrolę

Naujųjų metų sutikimas Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus kitoks, nei įprastai – be šventinio fejerverko bei su išjungtu Palangos ir Šventosios eglių apšvietimu. Tokį sprendimą šiandien, trečiadienį, gruodžio 30 d.,priėmė posėdžiavusi ekstremalių situacijų komisija.

Palangiškiai ir kurorto svečiai nuo seno turi tradiciją Naujuosius pasitikti ne prie miesto eglės, bet pajūryje. Ir nors šiais metais tradiciniai naujametiniai fejerverkai jūros tilto nenušvies, veikiausiai dalis pramogautojų 2021-uosius vis tiek norės pasitikti prie jūros. Siekiant išvengti žmonių susibūrimų, jau rytoj, gruodžio 31 d., nuo 17 val. bus užtvertas jūros tiltas. Kaip laikomasi karantino metu galiojančio reikalavimo nesibūriuoti, stebės ir policijos pareigūnai.

Vakare, 23 val. užtems ir Palangos bei Šventosios eglės. Šventinis eglių apšvietimas bus išjungtas dviem valandoms – iki 1 val.

Kaip sakė Donatas Mockaitis, Palangos miesto PK Reagavimo skyriaus viršininkas, nuo naujųjųjų metų išvakarių, gruodžio 31-osios, ryto policija vykdys intensyvią kurorto kontrolę, kuri bus tęsiamia iki pat sekmadienio vakaro. "Palanga bus praktiškai užblokuota, vyks intensyvi kontrolė ne tik stacionariuose, bet ir mobiliuose patikros punktuose, kontroliuosime ne tik įvažiavimuose į kurortą, bet ir pačiame mieste, jo viešosiose erdvėse“, – sakė D.Mockaitis.

 Palangos policijai padės Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), FNTT, policijos rėmėjai, Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai.

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-12-30 16:26 (IP: 172.69.190.65)
Seniai asmenini sprendimą priėmęs, kad užgesins egle ir dar tipo klausia nuomonės fcb. Papūgų miestas, kad ir su šildymu, Kretinga įjungė iškart rašo kaip pavyzdį ar ir Palangai nereikėtų ir daug tokių pavyzdžių. Vaiduoklių miestas, o ne kurortas

Taip pat skaitykite

Dvejus metus tyrusi galimus konkurencijos pažeidimus Palangos miesto savivaldybės sutartyje su „Palangos komunaliniu ūkiu“, praėjusią savaitę Konkurencijos taryba rado „kabliuką“ viename iš 15 tirtų punktų. Palangos miesto savivaldybei skirta bauda už, kaip nurodoma minėtos tarybos rašte, ribotą konkurenciją, kuomet Savivaldybės kontroliuojamai įmonei buvo paskirta prižiūrėti išimtinai tik...


Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, šaltuku pagardintą geltoną pievos žolę rupšnoja vienintelis Palangos miesto savivaldybės jautis. Jo šeimininkė Jadvyga Petrutienė jį meiliai vadina „buliuku“, tačiau bėda ta, kad vienintelis Palangos jautis jo vardu pavadintus naujuosius metus pasitinka be...


Naujųjų metų sutikimas Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus kitoks, nei įprastai – be šventinio fejerverko bei su išjungtu Palangos ir Šventosios eglių apšvietimu. Tokį sprendimą šiandien, trečiadienį, gruodžio 30 d., priėmė posėdžiavusi ekstremalių situacijų komisija. Kaip sakė Donatas Mockaitis, Palangos miesto PK Reagavimo skyriaus...


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, itin paprastai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti, jos yra informatyvesnės.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos miesto mokyklos naujiems mokslo metams pasirengusios

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto mokyklos naujuosius metus pasitinka atsinaujinusios – ugdymo įstaigose ne tik pagal poreikį suremontuoti kabinetai, bet ir atlikta daugiau svarbių darbų, kad teigiamus pokyčius pajustų tiek pedagogai, tiek ir mokiniai.


Liepą Palangos miesto savivaldybė paskelbė, jog ketina įrengti miesto prieigose miesto ženklą, tad laukianti pasiūlymų. Pateikė ir konkrečius reikalavimus, ko lauktų iš miesto ženklo. Terminas, iki kada buvo laukiama pasiūlymų, jau baigėsi, tačiau konkursas dar neįvykdytas – netrukus paaiškės, ar buvo sulaukta dėmesio vertų pasiūlymų, o gal teks procedūrą ir pakartoti.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius