Trečiojo amžiaus universiteto studentai pradėjo naujus mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-09-29
Peržiūrėta
2274
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiojo amžiaus universiteto studentai pradėjo naujus mokslo metus

Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.

Linkėjimai ir raginimai nesustoti
Visų pirma naujus mokslo metus pradėjusius studentus pasveikino S. Vainiūno meno mokyklos smuiko mokytoja Skaistė Čilinskaitė, atlikusi muzikinį kūrinį.
„Gera jus matyti, džiaukitės kiekviena diena“, – pasidžiaugė Palangos švietimo pagalbos tarnybos specialioji pedagogė, Trečiojo amžiaus universiteto viena iš kuratorių Inga Vaitkienė.
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus džiaugėsi visus matydamas po aktyvaus palangiškiams vasaros sezono visus susirinkusius draugėn. „Malonu visus matyti – trečią laidą norinčius krimsti mokslus. Šis projektas yra labai pasiteisinęs ir labai malonu, kad jūs renkatės, einate, dalyvaujate, trokštate žinių, tai yra labai džiugu. Nuoširdžiai linkiu pasisemti kuo daugiau gerų emocijų, kuo daugiau sužinoti, pabūkite drauge, pabendraukite kaip studentai, kaip kaimynai, palangiškių bendruomenė. Žmonėms dažnai trūksta tarpusavio bendravimo. Siekite žinių, o mes susitiksime teikiant diplomus“, – teigė Š. Vaitkus.
Jis įteikė po gėlių puokštę Trečiojo amžiaus kuratorėms – Palangos pagalbos švietimo tarnybos vadovei Vilmai Želvienei ir specialiajai pedagogei I. Vaitkienei. Taip pat meras susirinkusiems priminė, jog sekmadienį bus minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, pakvietė apsilankyti muziejuose, paviešėti kavinėse.
Į šventę susirinko daug garbių žmonių, norėjusių pasveikinti žinių trokštančius kurorto senjorus, pradėjusius naujus mokslo metus. Seimo narys dėl plenarinių posėdžių dalyvauti negalėjo, tačiau nepamiršo perduoti sveikinimus kurorto Trečiojo amžiaus studentams.

Supratimas, kad visko gyvenime nežinai
Palangos parapijos klebonas Marius Venskus, kaip visuomet, savo puikiu humoro jausmu visus prajuokino ir smagiai nuteikė. „Tai, kad ši šventė labai svarbi, galima spręsti iš to, kad šiandien pirmą kartą apsirengiau šią sutaną. Bet jeigu rimtai, tai labai džiaugiuosi, kad šiandien aš galiu dalyvauti šioje šventėje. Žvelgdamas į jus suprantu, dėl ko jūs esate tokie geri žmonės, nejuokauju. Nuolatinis širdies gerumas, pozityvumas, supratimas, kad aš visko gyvenime nežinau, nežinau atsakymų į visus gyvenimo klausimus. Dabar aš žinau, kodėl jūs visada esate atviri pokalbiui, žinau, kodėl jūs matydami vieną ar kitą įvykį neskubate spręsti iš anksto, teisti, bet domitės. Žinau, kad esate atviri sau bei gyvenimui, ir leiskit, kad visada gyvenimas stebintų jus pačius jūsų gerumu, leiskit, kad kitas žmogus stebintų jus savo gerumu, ir leiskite, kad gyvenimas, kasdienis gyvenimas, kad ir kiek besisuktų tas gyvenimo ratas, jis jus visada stebintų“, – kalbėjo klebonas, palinkėjęs gerų mokslo metų.
Palangos švietimo pagalbos tarnybos vadovė V. Želvienė neslėpė, jog po žodžiu senjorai visuomet slypi žodžiai nenustygstantys, ieškantys, nuolat tobulėjantys, besidžiaugiantys suteiktomis galimybėmis, kurias suteikia būtent Trečiojo amžiaus universitetas.
„Šiandien iki pat 15 valandos aš trypiau prie Senosios gimnazijos, laukdama, kol ateis tas 400-asis studentas, gaila, žinoma, bet jo nesulaukiau, turime 398 studentus. Tad jeigu dar turite kaimynų, giminaičių, kurie dar nesuspėjo ateiti, labai laukiame“, – pakvietė V. Želvienė.
Už nuolatinę pagalbą direktorė padėkojo Trečiojo amžiaus tarybai – Nijolei Steponavičiūtei, Birutei Mockuvienei, Marijai Liebutei, Adelei Endzinienei, Danutei Šakinienei, Viktorijai Petraitienei.
„Žinoma, esu labai dėkinga ir arčiausiai esančiam žmogui – jūrų kuratorei Ingai, kuri turi nepaprastą galią įtikinėti visus atvykti pas mus“, – padėką išreiškė direktorė.
Neliko be padėkos žodžių ir tarybos pirmininkė N. Steponavičiūtė, pasidžiaugusi, jog galiausiai šiemet Palangos miesto savivaldybė surengė puikią šventę Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) trečiadienį, spalio 4-ąją, paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Mokytis norinčių senjorų kurorte netrūksta, jų kasmet būna apie 500. Tai tik patvirtina, kad tokia veikla yra itin reikalinga ir laukiama. 


Daliai Palangos besimokančiųjų naujieji mokslo metai prasidėjo beveik savaite vėliau nei kitiems –  Palangos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai į naujų mokslo metų pradžios šventę rinkosi antradienį, rugsėjo 7 d.


Šiandien, antradienį, birželio 15 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus susitiko su Palangos trečiojo amžiaus universiteto senjorais ir aprodė jiems medinę Kurhauzo dalį.


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Besikeičiantis ir naujo modelio „marškinėlius“ besimatuojantis Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) 2017–2018 metais turėjo nemažai iššūkių.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Spalio 1-ąją gražia atidarymo švente prasidėjo antrieji Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai. Kupini pakilios nuotaikos studentai užpildė beveik visą Senosios gimnazijos didžiąją salę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius