Vaikų žaidimų parko lankytojai pasigenda daugiau atrakcionų ir informacijos

Laurita AVIŽIŪTĖ, 2013-07-04
Peržiūrėta
2149
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikų žaidimų parko lankytojai pasigenda daugiau atrakcionų ir informacijos

Prieš metus duris atvėręs vaikų žaidimų parkas Palangoje, įsikūręs netoli gelbėjimo stoties, tebėra labai populiarus ir lankomas, tačiau vis dažniau galima išgirsti ir jam skirtų pastabų.

Pasigenda daugiau
atrakcionų

  „Lietuvoje tokių parkų nesu matęs“, – teigė Romualdas Vaičiulis, atvykęs pailsėti iš Šiaulių. Pirmą kartą parke besilankantis poilsiautojas džiaugiasi tokiu parku.
 „Atvykstu čia iš Vilniaus kiekvieną vasarą su savo šeima ir labai džiaugiuosi, kad jau yra pastatytas toks parkas mano dukrytei. Tačiau pastebiu, jog jame darosi ankšta. Vaikų pilna, o vietos nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Reikėtų plėsti teritoriją ir pastatyti daugiau atrakcionų, nes, esant daug vaikų vienoje vietoje, yra nesaugu“, – pasakojo vilnietė, auginanti 7 metų dukrytę.
 „Kas man labiausiai čia patinka? Tikriausiai tai, jog įėjimas yra nemokamas, – sakė Rasa Zumarė iš Klaipėdos. - Esu čia ne pirmą kartą ir visada mielai atvykstu, kai turiu progą. Manau, ši vieta yra puikiai pritaikyta mano vaikui. Čia yra kavinė, tualetas, smagūs atrakcionai, suoliukai. Tiesą pasakius, jų šiek tiek mažoka čia, nes atėjusi dažnai nerandu kur atsisėsti“, – kalbėjo ji.
Kad mažieji būtų saugūs, visa teritorija yra aptverta, apšviesta, įrengtos stebėjimo kameros, padedančios užtikrinti vaikų saugumą. Parke tvarką prižiūri miesto komunalininkai.

Reikia daugiau
informacijos

„Čia labai švaru, nerasi nė šiukšlelės“, - sakė Virginija Aleksejūnė.
Tačiau ji pastebėjo, kad mieste mažai informacijos apie parką.
„Mieste nėra jokių nuorodų į parką. Eidama pėsčiųjų taku link šių atrakcionų, taip pat neradau jokios informacijos apie parką,“ – pastebėjo pašnekovė.
„Išėjome pasivaikščioti ir užtikome šią vietą, – teigė Inga Sadauskienė iš Panevėžio. – Esame čia pirmą kartą ir labai džiaugiamės. Mums čia labai patinka. Tik trūksta informacijos ar kokių nors nuorodų, kurios padėtų rasti šį parką“, - tęsė ji.
Daugelio pašnekovų nuomone, trūksta tik informacijos, ir jei jos čia atsirastų daugiau, būtų ir daugiau lankytojų. 
Kai kurie kurorto svečiai pageidautų ir erdvesnės kavinukės šalia vaikų parko.
„ Karštą dieną joje nerasi vietos atsisėsti“, – pastebėjo parko lankytojas Romualdas.
Kavinėje galima nusipirkti įvairių rūšių ledų, pieno ir sulčių kokteilių. Ledų kainos čia prasideda nuo penkių litų.

Didelės kainos

Dažnai vaikų parke besilankanti vilnietė Lolita Petrašiūnaitė pastebėjo, kad kainos kavinėje didelės:
 „Brangūs ledai, prekybininkai tuo naudojasi.“
Du vaikus auginanti mama skundėsi ir suoliukų trūkumu:
 „ Kaip matote, sėdime ant žolės, nes nebėra laisvų suoliukų.“
Ji taip pat pasigedo parke daugiau sūpynių bei karuselių.
Tokios nuomonės buvo ir viena poilsiautoja iš Vilniaus. „ Trūksta sūpynių vaikams, bet turbūt jų labai daug reikėtų, kadangi vaikai jas labai mėgsta“, – kalbėjo parko lankytoja Svetlana Krener Žukova.
Poilsiautojų teigimu, tėvams su savo mažaisiais šis parkas yra puiki vieta praleisti laiką. Jame yra pastatyta nedidelė scena, kurioje vyksta renginiai, skirti šeimai. Įprastai čia visada groja muzika. Kelių tėvelių manymu, truputį per garsiai.
    Vaikų žaidimų parku Palangoje džiaugėsi kiekvienas kalbintas lankytojas.
„ Jeigu sugrįšime į Palangą, būtinai užsuksime ir čia“, – sakė Svetlana. „Man Palanga asocijuojasi su šeimos kurortu. Todėl šis parkas turi būti plečiamas, kad visiems pakaktų vietos. Arba turėtų būti įrengtas mažiausiai dar vienas, toks pat“, – teigė Virginija. 

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-07-04 19:49 (IP: 78.61.104.50)
siulyciau Naglio alejoje pastatyti prie keletos poilsio suoliuku medines supuokles, jos tikrai ir ne vasara nestovetu tuscios, o butu vaikams smagumo...Bijau del siulymo buti apsaukta populiste ir neismanele...

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad š. m. birželio 1 d. buvo atlikti Palangos miesto vaikų žaidimų aikštelių smėlio parazitologiniai tyrimai, kurių metu parazitologinės taršos neaptikta.


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai džiūgauja – kurortas praturtėjo naujomis, moderniomis žaidimų aikštelėmis daugiabučių namų kiemuose. Nauji ryškiaspalviai žaidimų įrenginiai įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o netrukus naujais atrakcionais praturtės ir populiarumo nestokojantis Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros.


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Prieš metus duris atvėręs vaikų žaidimų parkas Palangoje, įsikūręs netoli gelbėjimo stoties, tebėra labai populiarus ir lankomas, tačiau vis dažniau galima išgirsti ir jam skirtų pastabų.


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Prieš mažiau nei dvi savaites atidarytas vaikų žaidimų parkas susilaukė didelio vaikų antplūdžio. „Ši vaikų žaidimų aikštelė nuostabi“, – taip apie šį įspūdingo aukščio parką atsiliepia žmonės atvykę iš svetur. Šiame parke lankosi ne tik vaikai, bet jų tėveliai ar net seneliai, kurie  laiką leidžia įsikūrusioje lauko...


Palangiškis Jonas Valužis sako, kad šimtams kurorto ir visos šalies vaikų per devynis metus suteikė begalę džiaugsmo žaidimų atrakcionuose Vytauto gatvėje, dešimtims palangiškių – ir darbo vietą, o į savivaldybės biudžetą įbyrėjo ne vienas tūkstantis litų įvairių mokesčių, surinktų vykdant atrakcionų veiklą. Vyrą piktina, kad jis yra lyginamas su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius