Žiemą krepšinis kurorte – prabanga

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-01-10
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Ne vienas ir ne du žmonės, atšalus orams, norėtų pasvaidyti kamuolį ar pamušinėti badmintono kamuoliuką uždarose patalpose. Aš – taip pat. Deja, Palanga – kaip ta našlaitė: graži, bet skurdi – nėra sporto salės, kurioje vakarais palangiškiai būtų laukiami, pavyzdžiui, pažaisti krepšinį. Norintys žiemą pramankštinti savo kaulus, tokią galimybę turi nebent sporto klube ar... namuose – laisvų valandų Palangos mokyklų ar sporto centro salėse nėra. Apsimečiau naivuole ir griebiau telefono ragelį – gal nusišypsos laimė, ir man bus pasiūlyta apsilankyti sporto salėje...

 

„Jei norite laisvos valandos sporto salėje, tuo reikia rūpintis jau nuo rugpjūčio ar bent rugsėjo mėnesių, nes tuomet yra sudarinėjami grafikai – nusprendžiama, kuriomis dienomis ir kuriomis valandomis sportuos žmonės“, - aiškino Palangos senosios gimnazijos direktorius Algirdas Karačionka.

Taipogi teiravausi ir V. Jurgučio pagrindinėje mokykloje bei Baltijos pagrindinėje mokykloje dėl sporto – norėčiau, kad mano vaikas su draugais bent valandai kartą per savaitę galėtų pažaisti krepšinį. Tačiau direktoriai apgailestaudami pasakė tą patį – laisvų vietų sporto salėse visiškai nėra ir kad tuo reikia rūpintis jau nuo vasaros, nes tuomet yra planuojamas sporto salės užimtumas.

Palangos sporto centro direktorius R. Kazlauskas sakė, kad laisvų vietų paprastomis dienomis yra tik iš ryto iki 11 ar 12 valandos. „Vėliau visas laikas paprastomis dienomis yra visiškai užpildytas”, - aiškino sporto centro direktorius.

Taipogi šeštadieniais ir sekmadieniais atsirastų menka galimybė pažaisti krepšinį. „Laisvų vietų faktiškai nėra, tačiau kartais pasitaiko, kad ne visada tą valandą būna kokios nors varžybos, taip kartais atsilaisvina salė... Nebent sausio viduryje gali koreguotis tvarkaraštis, kadangi teniso klubas dar nėra susimokėjęs už gruodžio mėnesį, todėl galimas dalykas, kad jie nebesportuos sporto centro salėje”, - dėstė R. Kazlauskas.

Sporto centro direktorius taip pat teigė, kad sportuojant nepilnamečiams, reikia būtinai prižiūrinčio nors vieno suaugusio asmens, kuris būtų atsakingas už juos.

Sporto centro direktorius sakė, kad tvarkaraščiai yra sudarinėjami spalio mėnesio pradžioje, todėl geriausia yra pasirinkti sporto salę iki to laiko.

Sportuoti valandą sporto centro salėje ir po sporto praustis dušuose kainuoja 55 litus. Mokyklose kainos įvairios, tačiau svyruoja apie 40 litų.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Ar Palangai vertėtų pasekti Klaipėdos pavyzdžiu ir įvesti taip vadinamą sportininko krepšelio sistemą? Jį įvedus, į jo lėšas galėtų pretenduoti ir visų sporto šakų, patvirtintų miesto Tarybos, privatūs sporto klubai. Iki šiol jie, neretai labiau mėgstami jaunųjų sportininkų ir jų tėvelių, verčiasi sunkokai, kai tuo tarpu, anot kai kurių miesto sporto...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Balandžio 12 d., šeštadienį, Palangoje duris atvers universalus sporto kompleksas. Būtent Palangoje, naujojoje salėje, kitą savaitę paaiškės 2013-2014 metų sezono NKL čempionai.


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


„Laukia, oi, kaip laukia“, – išgirdę suformuluotą pokalbio temą tvirtino Palangos mokyklų kūno kultūros mokytojai. Ir lauktų dar labiau, jeigu mokytojai nebūtų įsprausti į ribotą papildomų valandų grafiką bei tų pačių valandų kiekį. Vienų vaikų salėje juk nepaliksi...


Vakar Palanga susilaukė gerų žinių: Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Vyriausybės pagal valstybės investicijų programą Palangos universalios sporto salės statybai Sporto g. 3 skyrė vieną milijoną litų šiems metams.


Žiemą krepšinis kurorte – prabanga

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Ne vienas ir ne du žmonės, atšalus orams, norėtų pasvaidyti kamuolį ar pamušinėti badmintono kamuoliuką uždarose patalpose. Aš – taip pat. Deja, Palanga – kaip ta našlaitė: graži, bet skurdi – nėra sporto salės, kurioje vakarais palangiškiai būtų laukiami, pavyzdžiui, pažaisti krepšinį. Norintys žiemą pramankštinti savo kaulus, tokią galimybę turi nebent sporto klube ar... namuose – laisvų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas