Keliautojų ir vairuotojų diena

Klaipėdos apskr. VPK Palangos m. policijos komisariatas, 2013-09-26
Keliautojų ir vairuotojų diena

Viena iš esminių skaudžių nelaimių kelyje priežasčių dažnai yra elementaraus žmogiškumo, atsakomybės už save, šeimą ir kitus trūkumas, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimas, neatsakingas požiūris į eismo saugumą..
Rugsėjo 26 d. – Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Pažymėti šią dieną Palangoje jau tapo tradicija. Todėl rugsėjo 29 d. Palangos parapijos dvasininkai kartu su Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos pareigūnais organizuoja akciją. Šią dieną, 10 val. ir 12 val. Palangos Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje vyks Šv. Mišios, kuriose bus meldžiamasi už vairuotojus ir keliaujančiuosius. Po 12 val. Šv. Mišių bus laiminami vairuotojai ir automobiliai.
Norintiems, kad parapijos klebonas palaimintų automobilius, rugsėjo 29 d., nuo 11.30 val. iki 13.30 val. Palangoje, Vytauto gatvėje, atkarpoje nuo Vasario 16-osios iki Kretingos gatvių sankryžų, bus ribojamas eismas ir ten leidžiama statyti transportą.
Be to, tą pačią dieną, nuo 10 val., Vytauto g. 88 (klebonijos kiemas), veiks saugos diržų efektyvumo demonstravimo ir apsivertimo imitavimo įrenginys. Visi galės išbandyti įrenginį ir pajusti eismo įvykio metu patiriamus pojūčius.
Kiekvienas prisidėkime gerais poelgiais, susitelkimu, kad mes, mūsų vaikai ir artimieji būtų saugūs gatvėje. Kviečiame visus Palangos miesto gyventojus aktyviai dalyvauti akcijoje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo "Palangos tiltą" Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos vedėja Andromeda Grauslienė, Palangoje  praėjusį savaitgalį vėl buvo išskirta papildomų pajėgų. Per ilgąjį savaitgalį Palangos kurorte buvo surašyti 143 protokolai už KET pažeidimus, o už administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 str. pažeidimą dėl karantino nesilaikymo surašytas tik 1...


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policiijos komisariiatas, nuo vakar iki šaštadienio ryto visoje apskrityje į norimą miestą neturint rimtos priežasties nepateko apie 300 vairuotojų, 80 iš jų negalėjo įvažiuoti į uostamiestį, dar 120 nepateko į Palangą.


Šeštadienį, Pasaulinę švyturių dieną, buvo paminėtas Šventosios švyturio 70-metis. Šia proga buvo suteikta galimybė patiems drąsiausiems užkopti į 40 metrų aukštį. O tokių būta nemažai, net eilė driekėsi prie jubiliejų mininčio švyturio. Pasaulinės švyturių dienos organizatorius Aidas Jurkštas, rengęs penktąją tokią...


Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.


Inga ŠVIESAITĖ Pagaliau išaušo rytas. Nelabai išsimiegojusi, vis dar apimta nepaaiškinamos panikos, skubinau JĮ, savo ypatingą žmogų, greičiau supakuoti palapinę ir keliauti toliau. Buvau nelabai kalbi, net ir tranzuoti nelabai norėjosi, o ir karts nuo karto mane aplankantys pilvo skausmai neleido atsipalaiduoti. Tad nusprendėme taip: JIS stabdys...


Praėjusią savaitę ugniagesiams gelbėtojams dėl dujų nuotėkio teko gesinti net tris gaisrus, o šiemet dėl dujų nuotėkio ugniagesiams teko atlikti 24 gelbėjimo darbus (pernai – 9, užpernai – 14).


Keliautojų ir vairuotojų diena

Klaipėdos apskr. VPK Palangos m. policijos komisariatas, 2013 09 26 | Rubrika: Miestas

Viena iš esminių skaudžių nelaimių kelyje priežasčių dažnai yra elementaraus žmogiškumo, atsakomybės už save, šeimą ir kitus trūkumas, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimas, neatsakingas požiūris į eismo saugumą..


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


Dar viena Mindaugo karūnavimo diena – į Palangą vėl sunku įvažiuoti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 26 | Rubrika: Miestas

Pajūryje įsivyravus saulėtiems ir šiltiems orams, jau nuo pirmadienio į Palangą patraukė minios poilsiautojų. Atvykstančiųjų srautai išaugo akivaizdžiai, tad norint rasti nakvynę didžiausiame šalies kurorte, pramogautojams tenka gerokai paplušėti. Palangos turizmo informacijos centre (TIC) netyla telefono skambučiai – į pajūrį susirengę ar jau atvykę...


Ar gali automobilių ir jų vairuotojų pašventinimas apsaugoti nuo nelaimių kelyje? Vieni, išgirdę apie tokią Lietuvos Vyskupų konferencijos iniciatyvą keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną, rugsėjo 25-ąją, iš nuostabos kraipė galvą, kiti abejingai numojo ranka, o tikintys tokio palaiminimo nauda praėjusį sekmadienį dalyvavo už keliaujančiuosius ir vairuotojus laikomose...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas