Mirtis pajūryje šienauja penkiasdešimtmečius vyrus, kaunietę poilsiautoją mirtis pakirto bėgančią Palangos paplūdimiu

Palangos tiltas, 2021-10-01
Peržiūrėta
1331
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mirtis pajūryje šienauja penkiasdešimtmečius vyrus, kaunietę poilsiautoją mirtis pakirto bėgančią Palangos paplūdimiu

Pastarųjų dienų kriminalinių įvykių suvestinėje pranešta apie netikėtas kelių 50-mečių vyrų mirtis Klaipėdoje ir Palangoje.

Trečiadienį, rugsėjo 29 d., apie 13.30 val. Klaipėdoje, Priestočio gatvėje statybvietėje staiga mirė vyras.

Jis tądien atėjo prašytis darbo, tikėjosi, kad statybą vykdanti bendrovė jį priims dirbti. Panašu, kad 50 metų vyras susmuko pokalbio metu, dar nė nespėjęs įsidarbinti. Medikai jam padėti nebegalėjo.

Trečiadienį staigi mirtis Palangoje ištiko 51-erių vyrą. Jis su draugu nusprendė išsimaudyti jau gerokai atvėsusioje jūroje.

Abu vyrai įbėgo į jūrą, bet vienas jų sukniubo. Galima tik spėti, kad širdis neišlaikė staigaus temperatūros svyravimo.

Panaši mirtis rugsėjo 13-ąją Palangoje ištiko moterį. Ji rasta krante, jos rūbai gulėjo maždaug už kilometro. Po ilgoko tyrimo paaiškėjo, kad vieniša poilsiautoja buvo atvykusi iš Kauno. Anksti ryte sugalvojusi pabėgioti prie jūros moteris patyrė staigų negalavimą, kuris ją pakirto tiesiog paplūdimyje.

Medikai neretai pataria sportuoti ir sveikatintis atsargiai, ypač tai rekomenduotina vyresnio amžiaus žmonėms.

Palangos policininkams teks aiškintis ir dar vieną neaiškios mirties atvejį. Trečiadienį kasdami griovius elektros tinklų komunikacijoms Paliepgirių gatvėje darbininkai aptiko skeleto dalis: žmogaus kaukolės ir kojos kaulus.

Šie palaikai buvo surinkti ir išsiųsti tirti. Palangos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas dar nebuvo tikras, kad kaulai – žmogaus, į šį klausimą turės atsakyti ekspertai. Tikimasi, kad jie paaiškins, kada žmogus galėjo mirti.

Akivaizdu, kad bus kalbama apie kelių dešimtmečių, o gal net šimtmečių senumo įvykius.

Daiva Janauskaitė, “Klaipėdos diena”

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Apsemtoje vietoje Klaipėdos rajone rastas negyvas vyras su dviračiu, pranešė policija ir ugniagesiai.


Pastarųjų dienų kriminalinių įvykių suvestinėje pranešta apie netikėtas kelių 50-mečių vyrų mirtis Klaipėdoje ir Palangoje.


Trečiadienio, birželio 30 d., rytą į PT redakciją pasipylė skambučiai: kas vyksta ant Palangos tilto, ant kurio suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai, ratus suko sraigtasparnis? Gal didelė nelaimė?


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ programa Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 06 | Rubrika: Kultūra

Tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ specialiai Palangoje atostogaujantiems teatro ir muzikos gurmanams siūlo malonius vakarus su opera, baletu bei vokaline muzika. „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ – vienas didžiausių profesionalųjį scenos meną pristatančių muzikos festivalių Vakarų Lietuvoje.


Saulės ir gerų orų išsiilgę poilsiautojai iš paskutiniųjų stengiasi sutilpti į paplūdimius. Tačiau perpildyto pajūrio ar paežerių vaizdai gąsdina kas penktą Lietuvos gyventoją – tiek jų poilsiui prie vandens telkinių šią vasarą yra pasiryžę ieškoti nuošalesnių vietų, rodo reprezentatyvi „Spinter tyrimų“ apklausa.


Pirmadienį, prieš vidudienį staigi mirtis Ganyklų gatvėje prie pat 18 numeriu pažymėtame pastate įsikūrusio Registrų centro Klaipėdos filialo Palangos skyriaus įėjimo ištiko 1960 m. gimusį vyriškį. Atvykę medikai jo gyvybės išgelbėti nebespėjo, ir kurį laiką žmogus, policijos ekipažo prižiūrimas, gulėjo ant geltonai-raudona juosta su užrašu...


Giedriaus Šatkausko mirtis tarybos nesuvienijo  5

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 05 30 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ketvirtadienis išaušo be Giedriaus Šatkausko. Vakar gedulingame miesto tarybos posėdyje jo vietoje plazdėjo uždegta žvakutė su velionio portretu. Netikėta, staigi tik 45 metus išgyvenusio žmogaus mirtis visada yra keleriopai skaudesnė, nei lėtas gesimas sunkios ligos patale. Ypatingai ji palietė tuos, šalia kurių palangiškis trečiadienį mirė. Kurie...


Ekshibicionistas išgąsdino poilsiautoją

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 12 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atvykusi poilsiautoja patyrė labai nemalonų išgyvenimą - eidama nuo Palangos reabilitacijos centro jūros link, pušyne tarp medžių išvydo nuogą vyrą. Iškrypėlis ne tik, kad nesuskubo slėpti lytinių organų, bet ir nenutraukė savo iškrypėliškų veiksmų.


87-erių metų kunigo jubiliato Liudo Serapino mirtis ir jo palydos šiandien į paskutinę žemišką kelionę – pokalbių temos, kurios pastarosiomis dienomis buvo daugybės palangiškių lūpose. Kuklaus, bet didele tikėjimo ugnimi degusio žmogaus dvasia, pagerbiant velionį, kartu parklupdė net nesutaikomus politinius priešininkus. Net tuos, kurie iki šiol niekada ar labai retai praverdavo bažnyčios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius