Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

"Palangos tilto" informacija, 2011-12-30
Peržiūrėta
182
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

 

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kurorto viešbučių ir restoranų atstovus ragina per šventes nedidinti nuomos ir maitinimo kainų, kad kurorte galėtų šventes švęsti kuo daugiau žmonių.

Penktadienį, gruodžio 23 dieną, meras į susitikimą buvo pasikvietęs Palangos viešbučių ir restoranų atstovus, kuriems pristatė šventinius Palangos renginius bei pakvietė juos aktyviai prisijungti kuriant šventę. Verslininkams taip pat pristatytas Palangos siekis keistis, tapti šeimos kurortu, kuriame gera ilsėtis ne tik vasarą, bet ir žiemą.

„Norime, kad Palangoje kiekvienas atrastų užsiėmimų pagal savo pomėgius, norime sukurti tokią atmosferą, kad čia būtų smagu apsilankyti šeimoms. Pokyčiai Palangoje reikalingi ne tik savivaldai, bet ir verslui, kuris gali prisidėti prie kitokio kurorto sukūrimo“, - sakė Š.Vaitkus.

Meras paragino verslininkus pokyčius pradėti kiekvienam nuo savęs. Pirmiausia jis pasiūlė kiekvienai kavinei ar viešbučiui prisijungti prie šventinių renginių pagal savo galimybes. Kita vertus, meras paragino verslininkus atsižvelgti į šios dienos situaciją ir pagal galimybes nedidinti maisto ar apgyvendinimo kainų per šių metų šventes.

„Šiandien galime pasirinkti – arba gauti vienadienę naudą arba sukurti naują Palangos veidą, kuris būtų mielas kultūros renginių, gero aptarnavimo išsiilgusiems svečiams iš visos Lietuvos ar užsienio. Ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių“, - verslininkams kalbėjo Palangos miesto vadovas.

Šiemet nuo Kalėdų iki Naujųjų metų Kalėdų šviesos miestu tapusioje Palangoje vyks festivalis, kurio tikslas – paskelbti apie pasikeitimus Palangoje. Čia buvo įžiebta įspūdinga šviesos skulptūrų, sukurtų origami principu, alėja, miestą papuošė netradicinė Kalėdų eglė, sukonstruota iš daugiau kaip 120 šviečiančių burbulų. Šios netradicinės dekoracijos bei meninės instaliacijos, kurių Palangoje šiemet trečdaliu daugiau nei pernai, skirtos sukurti kuo daugiau jaukumo miesto svečiams bei atverti miesto erdves kūrybai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Kaimynystėje įsikūrusios Kretingos naujasis meras Antanas Kalnius jau sulaukė visos šalies žiniasklaidos dėmesio. Išrinktas meru, visuomeninio komiteto „Kretingos kraštas“ atstovas verslą ir automobilį perdavė sūnui, o pats į darbą keliauja elektra varomu paspirtuku. „Žmonės gal ir pasižvalgo, tačiau pašaipų nesulaukiau. Dar du savivaldybės...


SAM ragina tėvus skiepyti vaikus nuo tymų

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 17 | Rubrika: Sveikata

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dar kartą atkreipia visuomenės dėmesį į tymų grėsmę ir ragina tėvus skiepyti savo atžalas.


Kiek butai kainuoja Klaipėdoje, o kiek – Palangoje? Nekilnojamojo turto rinkos ekspertų teigimu, kainų skirtumas nėra didelis, tačiau kuo arčiau jūros – tuo būstas brangesnis.


Vakar įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jame dalyvavo 19 kurorto politikų, nebuvo tik Edmundo Krasausko ir Broniaus Vaitkaus. Rinkliavų skyriaus vedėja Loreta Žulkuvienė vėl pristatė sprendimo projektą dėl prekybos alkoholiu švenčių metu. „Projekte pakeitimų, palyginti su praėjusiu posėdžiu, nėra, tik komitetams buvo išaiškinta labiau kas...


Lietuva be cepelinų – kaip Palanga be Baltijos jūros. Bene visos kurorto kavinės ir restoranai siūlo cepelinus, tautinės virtuvės „tradicijų tradiciją“. Vis tik virėjai tvirtina, kad cepelinai, nors vis dar „madingi“, savo „pozicijas“ Palangoje palengva užleidžia brangesniems ir labiau gurmaniškiems patiekalams. Kur kurorte galima pigiausiai...


„Neseniai buvau Rygoje ir Vilniuje. Miestai puikūs, bet žmonės labai nemandagūs, ypač pagyvenusio amžiaus“, – neseniai man pasakojo solidaus amžiaus anglas, grįžęs iš kelionių po Baltijos šalis. Išgirdęs tokį jo verdiktą labai nenustebau, nors burnoje nemenkas kartėlio jausmas liko. Tai, jog mūsų viešajame gyvenime išliko dar daug...


Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 30 | Rubrika: Miestas

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kurorto viešbučių ir restoranų atstovus ragina per šventes nedidinti nuomos ir maitinimo kainų, kad kurorte galėtų šventes švęsti kuo daugiau žmonių.


Vasaros metu, niekam ne paslaptis, Palangoje žmonių ženkliai pagausėja. Atvykę poilsiautojai pasiryžę čia išbandyti visus teikiamus malonumus, tad natūralu, daug keliauja. Ar naudojasi atvykę poilsiautojai taksi paslaugomis, norėdami pasiekti tam tikrus taškus? Kai kurie taksi įmonių savininkai ir darbuotojai tvirtina, jog ši vasara jų atžvilgiu mažiau dosni, o kiti net neturėjo laiko...


Naujasis Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus atsiraitojo rankoves ir kibo į darbus. Bet pirmiausia meras panūdo savo akimis išvysti miestą ir praėjusį sekmadienį pats jį apžiūrėjo. Aptikęs netvarką rinko UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus telefoną ir ragino jį pastebėtas negeroves ištaisyti. „Mano neplanuoti, netikėti apsilankymai įvairiose miesto vietose bus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius