Seimo narys Antanas Vinkus sukosi „Palangos miestely“ šokių sūkuryje, priėmime konsultavo ir sveikatos klausimais

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-26
Peržiūrėta
354
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Seimo narys Antanas Vinkus, pakviestas Palangos kultūros ir jaunimo centro bei Pasaulio lietuvių bendruomenės vadovų, atvyko į Palangą ir dalyvavo visą savaitgalį joje vykusiame, jau tradicija tapusiame liaudies šokių ir folkloro festivalyje „Palangos miestely.“

Festivalis šiemet buvo skirtas Pasaulio lietuvių bendruomenės metams. Jis yra laikomas viena iš sudėtinių Pasaulio lietuvių bendruomenės metų dalimi, todėl A, Vinkus džiaugėsi, jog jame dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio lietuvių šokių kolektyvai.

Susirinkusius šokių kolektyvus, miesto gyventojus ir svečius Antanas Vinkus, kuris, beje, yra Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkas, nuoširdžiai pasveikino ir pabrėžė pilietybės svarbą: „Pilietybė – tai mūsų valstybės nematomas magnetas, kuris suvienija mus ir neleidžia mums skirstytis.“

Seimo narys dėkoja Palangos merui Šarūnui Vaitkui ir visam Palangos Kultūros ir Jaunimo centro kolektyvui už puikų festivalio organizavimą.

Vėliau Seimo narys surengė gyventojų priėmimą. Palangos miesto gyventojai į Antaną Vinkų, žinomą visoje šalyje gydytoją, kreipiasi įvairiausiais klausimais, taipogi ir dėl sveikatos problemų, teiraujasi patarimų sveikatos klausimais, prašo tarpininkavimo su įvairiomis gydymo institucijomis.

„Gal kitiems nepatinka tai, ką aš sakau, bet aš pakartosiu, ką esu daug kartų sakęs: tarnauti žmonėms man – didžiausia laimė ir tikroji mano gyvenimo misija,“ – sakė A. Vinkus.
Kartais gyventojai į priėmimus pas A. Vinkų atvyksta ne tik pagalbos, bet ir dalindamiesi naujienomis apie jau nuveiktus darbus ar tiesiog pasišnekučiuoti rūpimais klausimais.

Kiekvieno žmogaus problemą ir keipimąsi A. Vinkus jam būdingai jautriai priima ir stengiasi išspręsti savo kompetencijos ir Palangos miesto savivaldybės vadovybės galimybių ribose.

Visi norintys susitikti su Seimo nariu A. Vinkumi gali užsiregistruoti susisiekę su jo padėjėja Deimante Adomaitiene: +37060637967

Jūsų komentaras:

Freiberga 2019-09-26 21:50 (IP: 84.15.187.236)
Mums neteikia šokėjo mumsms reikia atstovo seime ginant Palangos intetesus, o šioje srityje per 4 metus nieko nepadaryta.

Taip pat skaitykite

Naujosios kadencijos Seimas ir Mindaugas Skritulskas, jo narys iš Palangos, įveikė pirmąjį darbo mėnesį. Per jį M. Skritulskas, buvęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, įgyvendino savo sumanymą – tapo Seimo „Lietuvos pajūrio bičiulių“ grupės pirmininku. O pirmadienį, gruodžio 21 dieną, yra numatytas šios grupės posėdis kartu Lietuvos pajūrio regiono...


Rugsėjo 18-20 dienomis Palangoje vyks 4-asis Tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“. Kaip koronaviruso pandemija pakoregavo renginį ir jo organizatoriaus, Palangos kultūros ir jaunimo centro, planus?


Praėjusį penktadienį Seimo narys Antanas Vinkus, pakviestas Palangos kultūros ir jaunimo centro bei Pasaulio lietuvių bendruomenės vadovų, atvyko į Palangą ir dalyvavo visą savaitgalį joje vykusiame, jau tradicija tapusiame liaudies šokių ir folkloro festivalyje „Palangos miestely.“ Vėliau Seimo nario priėmime gyventojus konsultavo įvairiais, taipogi ir sveikatos...


Visą šį savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidėjo tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“. Festivalio kermošius jau kviečia nuo penktadienio ryto.


Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.  


Rytoj, šeštadienį, kvieste kviečia Šventoji – miestelyje bus minima Jūros diena. O po savaitės visi, mėgstantys liaudišką muziką ir šokį, laukiami Palangoje – čia šurmuliuos tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“.


Tai, kad jau kuris laikas tautinius lietuvių liaudies šokius Palangoje šoka nuo mažiausiojo iki senjoro, galima buvo pamatyti Moksleivių klube vykusioje šventinėje vakaronėje.Joje apsilankę vaikučių artimieji plojo smagiame tautinių šokių („Oželis“ ir kt.) sūkuryje besisukančioms, tradiciniais liaudiškais drabužėliais apsitaisiusioms savo...


Penktadienio vakarą ant „Baltijos“ pagrindinės mokyklos salės naujojo parketo liaudiškų šokių ir žaidimų sūkuryje sukosi ir pradinukai, ir paaugliai, ir garbaus amžiaus sulaukę palangiškiai. Daugiau nei dvi valandas visus šokti mokė „Mėguva“.


Šeštadienį, tiesioginio eterio metu, per šokių projektą „Šok su manimi“ pasirodė ir visus itin maloniai nustebino V.Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunųjų palangiškių šokėjų grupė „Palangos vėtrungė“. Aktyvūs šokėjai dažnai savo pasirodymais geba sužavėti susirinkusius žiūrovus ir pavergti komisijos narius, tad nelieka prastai įvertinti. Šįkart juos įvertino ir televizijos prodiuseriai...


Kurorte – šokių konkursas „Ant bangos“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys jau trečią kartą surengė respublikinį šokių konkursą „Ant bangos-2010“. Birželio 5 dieną Vasaros estradoje vykęs renginys pritraukė gausų būrį šokėjų. Jame dalyvavo 68 kolektyvai iš visos Lietuvos. Daugiausia dalyvių atvyko iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius