Seimo narys Antanas Vinkus sukosi „Palangos miestely“ šokių sūkuryje, priėmime konsultavo ir sveikatos klausimais

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-26
Peržiūrėta
1815
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Seimo narys Antanas Vinkus, pakviestas Palangos kultūros ir jaunimo centro bei Pasaulio lietuvių bendruomenės vadovų, atvyko į Palangą ir dalyvavo visą savaitgalį joje vykusiame, jau tradicija tapusiame liaudies šokių ir folkloro festivalyje „Palangos miestely.“

Festivalis šiemet buvo skirtas Pasaulio lietuvių bendruomenės metams. Jis yra laikomas viena iš sudėtinių Pasaulio lietuvių bendruomenės metų dalimi, todėl A, Vinkus džiaugėsi, jog jame dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio lietuvių šokių kolektyvai.

Susirinkusius šokių kolektyvus, miesto gyventojus ir svečius Antanas Vinkus, kuris, beje, yra Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkas, nuoširdžiai pasveikino ir pabrėžė pilietybės svarbą: „Pilietybė – tai mūsų valstybės nematomas magnetas, kuris suvienija mus ir neleidžia mums skirstytis.“

Seimo narys dėkoja Palangos merui Šarūnui Vaitkui ir visam Palangos Kultūros ir Jaunimo centro kolektyvui už puikų festivalio organizavimą.

Vėliau Seimo narys surengė gyventojų priėmimą. Palangos miesto gyventojai į Antaną Vinkų, žinomą visoje šalyje gydytoją, kreipiasi įvairiausiais klausimais, taipogi ir dėl sveikatos problemų, teiraujasi patarimų sveikatos klausimais, prašo tarpininkavimo su įvairiomis gydymo institucijomis.

„Gal kitiems nepatinka tai, ką aš sakau, bet aš pakartosiu, ką esu daug kartų sakęs: tarnauti žmonėms man – didžiausia laimė ir tikroji mano gyvenimo misija,“ – sakė A. Vinkus.
Kartais gyventojai į priėmimus pas A. Vinkų atvyksta ne tik pagalbos, bet ir dalindamiesi naujienomis apie jau nuveiktus darbus ar tiesiog pasišnekučiuoti rūpimais klausimais.

Kiekvieno žmogaus problemą ir keipimąsi A. Vinkus jam būdingai jautriai priima ir stengiasi išspręsti savo kompetencijos ir Palangos miesto savivaldybės vadovybės galimybių ribose.

Visi norintys susitikti su Seimo nariu A. Vinkumi gali užsiregistruoti susisiekę su jo padėjėja Deimante Adomaitiene: +37060637967

Jūsų komentaras:

Freiberga 2019-09-26 18:50 (IP: 84.15.187.236)
Mums neteikia šokėjo mumsms reikia atstovo seime ginant Palangos intetesus, o šioje srityje per 4 metus nieko nepadaryta.

Taip pat skaitykite

Palangoje prasidėjo visą savaitgalį šurmuliuosiantis 7-tasis Tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“, skirtas Palangos 770 metų minėjimui.


Šį savaitgalį Palangoje skambės šokti kviečianti muzika, o miesto skveruose suksis tautiniais kostiumais pasipuošusios šokėjų poros. Nuo rugsėjo 15 dienos kurorte prasideda septintą kartą rengiamas tradicinis tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“.


Palangai švenčiant 770 metų jubiliejų, čia rugsėjo 15–17 d. sugrįžta 7-ąjį kartą organizuojamas tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely”. Net 17 kolektyvų iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos su gražiausiais tautiniais kostiumais, šokiais ir dainomis kvies į bendruomenišką šventę.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


Vadovaudamosi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu dėl ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimo bei naujais reikalavimais Palangos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – ASPĮ) nuo 2022 m. sausio 3 d.  pradėjo teikti slaugos paslaugas namuose su nauja komanda, kurią sudaro 2 slaugytojai, 2 slaugytojo padėjėjai, kineziterapeutas. Palangos...


Naujosios kadencijos Seimas ir Mindaugas Skritulskas, jo narys iš Palangos, įveikė pirmąjį darbo mėnesį. Per jį M. Skritulskas, buvęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, įgyvendino savo sumanymą – tapo Seimo „Lietuvos pajūrio bičiulių“ grupės pirmininku. O pirmadienį, gruodžio 21 dieną, yra numatytas šios grupės posėdis kartu Lietuvos pajūrio regiono...


Rugsėjo 18-20 dienomis Palangoje vyks 4-asis Tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely“. Kaip koronaviruso pandemija pakoregavo renginį ir jo organizatoriaus, Palangos kultūros ir jaunimo centro, planus?


Praėjusį penktadienį Seimo narys Antanas Vinkus, pakviestas Palangos kultūros ir jaunimo centro bei Pasaulio lietuvių bendruomenės vadovų, atvyko į Palangą ir dalyvavo visą savaitgalį joje vykusiame, jau tradicija tapusiame liaudies šokių ir folkloro festivalyje „Palangos miestely.“ Vėliau Seimo nario priėmime gyventojus konsultavo įvairiais, taipogi ir sveikatos...


Tai, kad jau kuris laikas tautinius lietuvių liaudies šokius Palangoje šoka nuo mažiausiojo iki senjoro, galima buvo pamatyti Moksleivių klube vykusioje šventinėje vakaronėje.Joje apsilankę vaikučių artimieji plojo smagiame tautinių šokių („Oželis“ ir kt.) sūkuryje besisukančioms, tradiciniais liaudiškais drabužėliais apsitaisiusioms savo...


Penktadienio vakarą ant „Baltijos“ pagrindinės mokyklos salės naujojo parketo liaudiškų šokių ir žaidimų sūkuryje sukosi ir pradinukai, ir paaugliai, ir garbaus amžiaus sulaukę palangiškiai. Daugiau nei dvi valandas visus šokti mokė „Mėguva“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius