Dirbdamas Palangoje pasinaudos patirtimi Radviliškyje

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-04-24
Peržiūrėta
1193
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dirbdamas Palangoje pasinaudos patirtimi Radviliškyje

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Normalus. Tarybos darbas man nėra naujiena, nes praėjusią kadenciją buvau išrinktas Tarybos nariu Radviliškyje. O su Palangos Tarybos nariais jau buvau pažįstamas nuo seno, nes kurorte gyvenu aštuonerius metus. Šioje kadencijoje – labai daug kompetentingų žmonių.

 

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Dėl darbo Radviliškio Taryboje man tie dalykai nėra svetimi ir nauji. Dabar gilinuosi į niuansus, būdingus Palangos miestui.

 

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Turiu ilgametę vadovo patirtį. Dirbau prekybos ir gamybos organizacijose, buvau poilsio namų vadovas. Man  nėra svetimi ekonomikos, statybų klausimai.

 

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Nesu itin kompetentingas gydymo, švietimo srityse.

 

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Konkretaus projekto dabar negaliu paminėti, tačiau tokių ketinimų turiu. Mano siūlomi projektai bus susiję būtent su miesto priežiūra, tvarkymu.

 

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Labai įdomus klausimas. Manau, kad R. Kirstukas bei V. Stalmokas nuveikė daug miesto labui. Taip pat galėčiau išskirti R. Mikalkėną. Žinoma, giriu ir naująjį merą Š. Vaitkų. Jis, būdamas opozicijoje, per ketverius metus dirbo labai daug.

 

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Sunku pasakyti, manau, kad tai priklausys nuo to, kaip bus vykdomi visi pažadai.

 

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančiosios koalicijos stabilumui?

Vykdomi ar nevykdomi įsipareigojimai nulems koalicijos stabilumą.

 

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Taip, planuoju. Tai, kaip numato reglamentas, darysiu kartą per metus.

 

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Renkama ne valdžia žmonėms, o žmonių valdžia.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Reikia vadovautis darbais, o ne šūkiais

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 04 26 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Danas Paluckas, kuris  pakliuvo į Tarybą  kaip pirmas Socialdemokratų partijos sąrašo numeris.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius