Reikia vadovautis darbais, o ne šūkiais

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-04-27
Peržiūrėta
430
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reikia vadovautis darbais, o ne šūkiais

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Danas Paluckas, kuris  pakliuvo į Tarybą  kaip pirmas Socialdemokratų partijos sąrašo numeris.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Labai geras. Su visais Tarybos nariais radau bendrą kalbą.

 

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Dar nespėjau, tačiau studijuoju. Vien išstudijuoti nepakanka, daugelį dalykų reikia išmokti mintinai. Žinojimas padės aktyviau dalyvauti Palangos visuomeniniame gyvenime.

 

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Esu labiausiai kompetentingas sprendžiant ūkinius klausimus. Pavyzdžiui, automobilių stovėjimo problemas, vaikų užimtumo po pamokų ir panašiai.

 

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Ko gero, sunkiausia bus spręsti švietimo srities klausimus.

 

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Dabar mokausi reglamento, kaip ir kur  pateikti tokius projektus. Projektai, kuriuos teiksiu, bus susiję su ūkiniais klausimais.

 

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Man vietos politikos autoritetas yra socialdemokratas Pranciškus Samauskas. Iš jo galima visiems labai daug pasimokyti.

 

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Nežinau. Tai priklausys nuo to, ar Tarybos nariai atstovaus žmonėms, ar išklausys kiekvieno siūlymus.

 

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Neatsižvelgimas į konkrečius gyventojų lūkesčius, realių darbų nebuvimas.

 

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Taip, žinoma, planuoju. Vieną kartą per metus, kaip numatyta, atsiskaitysiu už savo darbą visuomenei. O vieną kartą per ketvirtį savo darbus pristatysime ir žiniasklaidai.

 

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Tokio neturiu. Manau, kad darbais, o ne šūkiais reikia vadovautis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 03 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Reikia vadovautis darbais, o ne šūkiais

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 04 27 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Danas Paluckas, kuris  pakliuvo į Tarybą  kaip pirmas Socialdemokratų partijos sąrašo numeris.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius