Politikoje kaip ir gyvenime: pažadėjai-ištesėk

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-06-16
Peržiūrėta
1934
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Politikoje kaip ir gyvenime: pažadėjai-ištesėk

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Labai geras. Visi susirinkę žmonės yra aukštos kvalifikacijos, išmano savo darbą, išprusę žmonės.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Dar prieš ateidamas į Tarybą studijavau šiuos dokumentus, stengiuosi būti „pasikaustęs” per posėdžius ir neatsilikti.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Kadangi 36 metus dirbu mokytoju, o dar pusę iš šių metų – treneriu, tai gerai išmanau klausimus, susijusius su švietimu bei sportu. Šios sferos man yra aktualios ir skaudžios.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Mokytis niekada nėra vėlu, todėl pritrūkti žinių gali visur. Tačiau vis tik labiau pritrūksta žinių tiksliuosiuose moksluose - finansuose, statybose, nes pats esu humanitaras.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Inicijuosiu projektus, susijusius su švietimu.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Galėčiau išvardyti ne vieną. Mano nuomone, labai daug dėl Palangos padarė R. Mikalkėnas, R. Palaitis, P. Žeimys, R. A. Kirstukas. Taip pat labai sparčiai šiuos žmones „vejasi“ naujasis meras Š. Vaitkus, per tokį trumpą laiką tiek daug padaryta, galima tik pasidžiaugti ir tikėtis, kad bus taip ir toliau.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Manau, kad visus keturis metus.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Pavojų nėra. Visi žmonės rimti, nusiteikę rimtam darbui, todėl yra stabili koalicija.

Dauguma rinkėjų buvo mokytojai, todėl po kiekvieno semestro planuoju atsiskaityti posėdžiuose, mokyklos susirinkimuose ir pan.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

 Šį moto taikau ne tik politikoje, bet ir gyvenime. Pažadėjai - ištesėk.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Gediminas Valinevičius, kuris  pakliuvo į Tarybą partijos Tvarka ir teisingumas sąraše.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius