„Seimo rinkimai gali atnešti šiokios tokios sumaišties koalicijai“

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-06-20
Peržiūrėta
1360
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Seimo rinkimai gali atnešti šiokios tokios sumaišties koalicijai“

Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Įspūdis normalus. Naujokai stengiasi prisitaikyti, skaito, domisi darbu.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Kadangi buvau ir praėjusioje kadencijoje, man jie nėra nauji dokumentai. Tačiau su kiekviena nauja Taryba atsiranda ir pasikeitimų, patobulinimų. Todėl darbo eigoje visuomet studijuoju šiuos dokumentus ir visus pakitimus.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Daug išmanau apie sritis, susijusias su statybos, miesto ūkio klausimais. Kadangi per visą savo darbą teko dirbti daugelyje komitetų, todėl daugiau ar mažiau teko gilintis įvairiose srityse.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Mokytis galima visą gyvenimą. Tai aš ir stengiuosi daryti.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Labai norėčiau atgaivinti buvusią vaikų stovyklą Kunigiškėse. Jei pavyktų ją atgauti savivaldybei iš Švietimo ministerijos, tai būtų unikali vieta vaikų poilsiui. Būtų galima išvystyti vaikų bazę ne tik vasaros metu, bet ir žiemos. Tokį klausimą numatęs pateikti ir Vyriausybės posėdžiui, kuris įvyks liepos 12 dieną.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Esu Prano Žeimio padėjėjas, tad negalėčiau jo neišskirti, man jis buvo ir yra didelis autoritetas. Iš jo tikrai daug sužinojau ir pasimokiau. Be P. Žeimio dar išskirčiau ir R. Mikalkėną, kuris vadovauti atėjo labai sudėtingu laiku ir su savo pareigomis itin gerai susitvarkė.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Politikoje nieko negalima nuspėti ir garantuoti. Tačiau manau, kad ši koalicija išsilaikys visą kadenciją.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Galėtų kelti asmeninės ambicijos. Seimo rinkimai gali atnešti šiokios tokios sumaišties koalicijai, kuomet gali susvyruoti ir koalicijos stabilumas.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Kaip ir nustatyta reglamente – vieną kartą per metus.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Tokio neturiu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Genoveita Krasauskienė, kuri priklauso Naujajai sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius