Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-02
Peržiūrėta
1938
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.

 

Koks jūsų pirmasis įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Kol kas neįprastas įspūdis. Kadangi priklausiau praėjusiai kadencijai, todėl reikia dar laiko „persiorientuoti“, nes supa kiti žmonės.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Man tai jau nėra svetima, viskas yra išstudijuota jau seniau.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Sprendžiant sveikatos, socialinius, turizmo klausimus.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Statybos, taip pat tvirtinant projektus, žemės sklypus.

Kokį Tarybos projektą esate numačiusi inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Dar nieko konkretaus negaliu pasakyti, tačiau tai bus susiję su man artimomis sritimis - sveikata, socialiniais reikalais.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Remigijus Alvydas Kirstukas. Jis, mano nuomone, buvo geriausias Palangos meras. R. A. Kirstukas yra ne tik kompetentingas, bet ir labai žmogiškas sprendžiant visus klausimus.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Jeigu vykdysime programą vieningai, tai išsilaikys ilgai.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Gali kliudyti nebent privatūs interesai.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Kasmet neplanuoju, nes, manau, kad nepadarysiu tiek daug. Tačiau kadencijos gale tikrai atsiskaitysiu už savo padarytus darbus.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Neturiu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kokie žmonės valdys Palangą ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Genoveita Krasauskienė, kuri priklauso Naujajai sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą  ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Dainius Želvys, kuris priklauso Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Elena Kuznecova, kuri buvo išrinkta į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius