Tarybos naujokams reikia „apsišlifuoti“ kaip akmenėliams jūroje

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-16
Peržiūrėta
1965
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarybos naujokams reikia „apsišlifuoti“ kaip akmenėliams jūroje

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.

 

Koks jūsų pirmasis įspūdis apie naujos Tarybos darbą ir Tarybos narius?

Atrodo, kad Taryboje susirinko daug patyrusių ir kompetentingų žmonių. Aš, Tarybos naujokas, kol kas daugiausiai stebiu Tarybos darbą. Bet po truputį jau „įsivažiuoju“ į Tarybos darbą.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Studijuoju, gilinuosi į šiuos dokumentus. Pradžioje atrodė, jog bus sunkiau tai padaryti.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turįs daugiausiai kompetencijos?

Esu išrinktas į kultūros ir švietimo komitetą – sprendžiant šiuos klausimus esu gana kompetentingas. Taip pat turiu nemažai kompetencijos sprendžiant ekonomikos klausimus.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Visko neįmanoma žinoti. Kai kuriose, matyt, trūksta.

Kokį Tarybos projektą esate numatęs inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Ketinu siūlyti iškelti visus savivaldybės pastatus iš Vytauto gatvės labiau į Rytų pusę. Ir šią dalį reiktų atiduoti turizmui. Tokiu būdu išsispręstų automobilių stovėjimo klausimai.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Labai gerbiu Rimantą Antaną Mikalkėną,  taip pat Remigijų Alvydą Kirstuką, kuris yra labai inteligentiškas žmogus. Kiekvienas vadovas ką nors naudingo padarė miestui. Negalima vertinti visų vienodai, nes kiekvienas atėjo į valdžią skirtingomis sąlygomis.

 Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Gal nesu įžvalgus, tačiau nepastebėjau, jog koalicija būtų netvirta.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Galimos nesėkmės, susikompromitavę asmenys.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Tarybos naujokams reikia „apsišlifuoti“ kaip akmenėliams jūroje. Todėl daugiau nei kartą per metus nesiruošiu trukdyti rinkėjų.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Per 40 metų  darbo Botanikos parke vadovavausi principu, jog reikia dirbti ramiai ir tyliai, bet padaryti konkrečius darbus žmonėms. Manau, ir politikoje vadovausiuosi šiuo principu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Elena Kuznecova, kuri buvo išrinkta į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius