„Manau, reikėtų tobulinti rinkliavas už atliekų tvarkymą“

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-23
Peržiūrėta
1366
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Manau, reikėtų tobulinti rinkliavas už  atliekų tvarkymą“

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Elena Kuznecova, kuri buvo išrinkta į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.

 

Koks jūsų pirmas įspūdis apie naujos Tarybos darbą, Tarybos narius?

Pradžia nuteikia optimistiškai, atrodo, visi nusiteikę dirbti miestui. Kaip bus, parodys ateitis.

Ar jau spėjote išstudijuoti Tarybos reglamentą, Savivaldos įstatymą?

Man šie dokumentai žinomi. Dirbant savivaldybes kontroliere be  šių dokumentų būčiau negalėjusi atlikti savo tiesioginių funkcijų. Be to, per 14  darbo metų savivaldos sistemoje  teko dalyvauti ir tobulinant šiuos dokumentus.

Kokius klausimus, problemas sprendžiant jaučiate turinti daugiausiai kompetencijos?

Savo tiesioginėje profesinėje srityje – finansų, ekonomikos srityse. Be to, sukaupta patirtis dirbant kontrolės ir audito srityje, leidžia daug lengviau svarstyti teikiamus sprendimų projektus.

O kokiose srityse jums dar trūksta žinių?

Visko žinoti tikrai neįmanoma, juolab, kad savivaldos funkcijos ir veikla yra labai įvairi ir apimanti visas gyvenimo sritis. Kalbant apie konkrečias sritis, ko gero,  man labiausiai  trūksta žinių  teritorijų planavimo srityje.

Kokį Tarybos projektą esate numačiusi inicijuoti? Ar mąstote tai padaryti?

Be abejonės, galvoju. Manau, reikėtų tobulinti rinkliavas už  atliekų tvarkymą.

Koks Tarybos narys, vietos politikas nuo nepriklausomybės atkūrimo yra daugiausiai nusipelnęs Palangai? Kas jūsų vietos politikos autoritetas?

Labiausiai išskirčiau buvusį merą Praną Žeimį, kuriam teko dirbti pačiu sunkiausiu  metu, kai vyko žemės nuosavybės grąžinimas gyventojams. Prisimenu gyventojų priėmimus, kurie dažniausiai vykdavo labai emocionaliai ir netgi triukšmingai. Jam vadovaujant, pradėtos ir pirmosios rimtos investicijos Palangoje.

Kiek laiko išsilaikys valdančioji koalicija?

Tikiuosi, kad visą tarybos kadenciją. Tikiu koalicijos partneriais.

Kas kelia/kels didžiausią pavojų valdančios koalicijos stabilumui?

Nebent nulemtų kai kurių tarybos narių asmeninės ambicijos. Tačiau šiandien tokio pavojaus neįžvelgiu.

Ar planuojate atsiskaityti už savo darbą rinkėjams? Kaip dažnai tai darysite?

Tai priklausys nuo to, kokia  aktyvi bus mano politinė veikla. Ateitis parodys, kokia forma ir kaip dažnai tai darysiu.

Koks jūsų politikos moto (šūkis, devizas)?

Nesulaužyk priesaikos. Juk prisiekėme tarnauti bendruomenei. Aš myliu Palangą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai  5

TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Arvydas Dočkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Nerijus Stasiulis, kuris priklauso Lietuvos Centro partijai.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė Elena Kuznecova, kuri buvo išrinkta į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


„Pavojų koalicijos stabilumui nebus”

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 19 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys, savivaldybės vicemeras Saulius Simė, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Palangos Liberalų ir centro Sąjungos sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Antanas Sebeckas, kuris buvo išrinktas į Tarybą pagal Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Edmundas Krasauskas, kuris priklauso Naujajai Sąjungai (socialliberalams).


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Mindaugas Skritulskas, išrinktas pagal Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.


Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Julius Tomas Žulkus, kuris priklauso Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui.


Stabilumui gali kliudyti privatūs interesai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 02 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narė  liberalcentristė Sondra Kulikauskienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius