Draugo dieną dėkota iniciatyviam Palangos jaunimui 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-12-05
Peržiūrėta
1250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Draugo dieną dėkota iniciatyviam Palangos jaunimui 

Praėjusį penktadienį Palangos jaunimas, švęsdamas Draugo dieną, padėkojo visiems, kas 2013 metais padėjo įgyvendinti jaunimo iniciatyvas.
Renginį organizavo Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba, jo metu buvo įteiktos net 68 padėkos – tiek gerų draugų, kuriems „ačiū“ buvo tarta Palangos mero bei Jaunimo reikalų tarybos pirmininko vardu, turi Palangos jaunimas.
2013 metais įgyvendinti 6 jaunimo iniciatyvų projektai, kuriuos finansavo Palangos miesto savivaldybė, 4 mokyklos gavo padėkas už projekto „Kuriame Respubliką“ įgyvendinimą Palangoje, net 15 įstaigų subūręs  projektas „Grafų Tiškevičių epochos ženklai Palangoje“ buvo vienas iš didžiausių – šio projekto metu savanoriavo 28 jauni palangiškiai.
ES programą „Veiklus jaunimas“ Palangoje įgyvendino 3 organizacijos. Dėmesio susilaukė projektai „Aš esu kultūra“, „Mes jau atvykstame“, „Karramba“.
Padėkota ir Palangos jaunimo darbo centrui, jaunimo mokymų „Saugus elgesys vandenyje. Pirmoji pagalba skęstančiajam“ organizatoriams.
Už Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos logotipo sukūrimą padėka įteikta Emilijai Augutytei.
„Šis renginys parodė, koks veiklus yra Palangos jaunimas ir kiek nuostabių draugų jis turi – dėkui jiems visiems“, – sakė jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo penktadienio, gegužės 28 d., „Ramybės“ galerija Palangoje pradeda parodų sezoną. Ir nors dėl vis dar tebesitęsiančio karantino sezonas pradedamas vėliau nei įprastai bei kitaip, nei įprastai – kol kas neplanuojami susitikimai su autoriais, – šių metų sezonas prasideda išties neeilinėmis parodomis, kurias bus galima išvysti ne tik...


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Palangos jaunimas minės tradicinę Draugo dieną

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 23 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros ir jaunimo centro atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ ketvirtadienį, lapkričio 29 d., 18 val. „Senojoje Hansoje“ (J. Basanavičiaus g. 29) organizuoja Draugo dieną. Šio renginio metu ketinama aptarti jaunimo projektus, vykusius Palangoje, bei palangiškių projektus, kurie buvo įgyvendinti kitose Lietuvos ir Europos vietovėse. Nepamiršti...


Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje ir Lietuvoje bus švenčiama jau aštuntoji Europos jaunimo savaitė. Į veiklas įsitraukti kviečiamas ir Palangos jaunimas. Jaunieji palangiškiai šiemet gali teikti idėjas, kaip jie supranta bendradarbiavimą. Idėjos bus pristatomos gegužės 3 d., o gegužės 6 d., minint Europos dieną, bus organizuojamos orientacinės varžybos.


Antradienį Palanga trykšte tryško jaunatviška energija bei entuziazmu – didžiausiame šalies kurorte buvo kūrybingai minima Tarptautinė jaunimo diena. Nuotaikingi renginiai, nuo vidurdienio iki pat vidurnakčio vykę kultūrinėje erdvėje „I love Palanga“, sutraukė jaunimą ir ne vien jaunimą iš Palangos ir ne tik jos.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palanga mini Europos jaunimo informavimo dieną

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 18 | Rubrika: O man ne dzin

Šiandien visos Europos Sąjungos šalys mini Europos jaunimo informavimo dieną, tad „Palangos tiltas“ nusprendė pasiteirauti, kuo ši diena yra svarbi Palangos jaunimui ir ką apie ją mano Palangos Jaunimo darbo centras. Palangos Jaunimo darbo centro vyr. specialistė Lina Šleiniūtė mielai sutiko atsakyti į užduodamus klausimus.


Palangos jaunimas auga su kiekvienais metais

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 13 | Rubrika: Jūros vaikai

„Per praėjusius 2013-uosius metus Palangos jaunimas labai stipriai pasistūmėjo į priekį. Kita vertus, kyla ir reikalavimai: manau, visa Palanga turėjo ne vieną progą pamatyti, koks šaunus jaunimas čia auga, tad iš jo šiais metais tikimasi dar daugiau visiems matomos veiklos“, – sako Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura...


Draugo dieną dėkota iniciatyviam Palangos jaunimui 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 12 05 | Rubrika: O man ne dzin

Praėjusį penktadienį Palangos jaunimas, švęsdamas Draugo dieną, padėkojo visiems, kas 2013 metais padėjo įgyvendinti jaunimo iniciatyvas.


Jūra yra tapusi daugelio jos gerbėjų nuodėmklausė, padedanti kurti ateities planus, pamėtėjanti unikalias idėjas. Pajutę ryšį su šia gamtos stichija, dažnai jo ir nebepaleidžia. Taip nutiko ir ištikimam Palangos žvejui Algirdui Didžgalviui, jau bemaž 70 metų užsiimančiu šia senąja profesija, kaip pats patikino, tai jo didžiausia aistra ir atsipalaidavimo šaltinis po dienos darbų. Būtent...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius