Kuo nudžiuginti mamą per Kalėdas? Patrauklios ir patogios dovanų idėjos nuotoliniam pasveikinimui

Palangos tiltas, 2020-11-22
Peržiūrėta
2005
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kuo nudžiuginti mamą per Kalėdas? Patrauklios ir patogios dovanų idėjos nuotoliniam pasveikinimui

Nereikia ir sakyti – puikiai žinome, kokie yra 2020 – ieji ir atrodo, kad ypatinga situacija dar užsitęs kurį laiką. Ir tai tikrai turės įtakos iš gražiausioms metų šventėms. Labai gali būti, kad per šių metų šventes dauguma vaikų nesusės prie šventinio stalo kartu su kituose miestuose gyvenančiais tėvais. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad negalite jų pradžiuginti maloniomis dovanomis. Tai padaryti tikrai galite, o jūsų dovanoti daiktai jus brangius žmones lydės kiekvieną dieną ir žinoma primins apie jus. Kadangi labai tikėtina ir tai, kad šiais metais kalėdiniai pasveikinimai turės įvykti nuotoliniu būdu, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kur kas labiau tiks įspūdingos ir gražios, tačiau pat metu ir nedidelės dovanos – jas išsiųsti bus kur kas patogiau. Tad, jei vis dar ieškote atsakymo į klausimą, ką padovanoti gražaus bei prasmingo savo mamai, tačiau tuo pat metu pageidaujate, kad dovanos matmenys nebūtų dideli, turime keletą puikių idėjų.

Žiedas
Ko jau ko, tačiau papuošalų tikrai ne vienai moteriai nebus per daug, tikėtina, ir jūsų mamai. Taigi, būtent Kalėdos yra puiki proga padovanoti savo mažai žiedą. Kodėl būtent tokį papuošalą? Viskas labai paprasta – JAV atliktas tyrimas parodė, kad būtent šis papuošalas yra vienas dažniausiai moterų nešiojamų papuošalų. Taigi, belieka tik nuspręsti, kokiu žiedu nudžiuginsite savo mamą šventės proga. Pirmiausia verta atkreipti dėmesį į metalą. Kas tai bus? Neįnoringasis sidabras, iš kurio pagamintu žiedu bus galima puoštis kasdien? O gal klasikinis pasirinkimas – prabanga bei elegancija tviskantis geltonas auksas? Na, o, jei norėtųsi kažko ypatingo, originalesnio, tai jūsų mama tikrai apsidžiaugs gavusi žiedą iš baltojo aukso. Žiedai su akelėmis, paprastai atrodo dar įspūdingiau, prabangiau bei nuotaikingiau ir visada paįvairina kuriamus įvaizdžius. Kad ir kokius reikalavimus bekeltumėte būsimam mamos papuošalui, galite būti tikri – visus lūkesčius atitinkantį tikrai surasite https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/ziedai. Na, o, ir matmenys šios dovanos bus tikrai nedideli, tad siuntimas bei įteikimas bus ypač greitai bei patogūs.

Kvepalai
Nors būtų galima išvardinti daugybę įvairių gaminių, be kurių, savo kasdienybės neįsivaizduotų dailiosios lyties atstovės, dėmesį verta atkreipti, kad yra kai kas, ko tikrai moterims niekada nebūna per daug. Tai – kvepalai. Tad visai nesvarbu, kiek buteliukų kvepalų sudaro jūsų mamos kolekcija, galite būti tikri – jūsų mama tikrai apsidžiaugs, jei joje atsidurs ir dar vieneri. Na, o išrinkti kvepalus tikrai nebus sunku – tiesiog pažvelkite, koks metų laikas yra už lango. Tai – laikas, kai puikiai tinka sodrūs, ryškūs sunkūs, intensyvūs aromatai, kuriuos dominuoja vanilė, šokoladas, muskusas, brendis, sandalmedis, čili natos.

Dekoratyvinės kosmetikos rinkinys
Nors ypatingų progų bei išėjimų į miestą ar svečius, šių metų pabaiga, ko gero, pašykštės, tai dar nereiškia, kad negalima susikurti sau mažytės šventės kiekvieną dieną. Tikrai galime. Juo labiau, kad dažna dailiosios lyties atstovė šiandien tikrai gali skirti ir daugiau laiko buvimui prie veidrodžio. Taigi, dekoratyvinės kosmetikos rinkinys tikrai taps vertinga ir džiuginančia dovana.
Taigi, kaip matyti, yra ne vienas puikus pasirinkimas, kuris tikrai nudžiugins jūsų mamą. Vis dėlto, jei jūsų mama labai mėgsta originalias staigmenas bei dovanas, nepamirškite to ir per šventes. Tokiu atveju idealiai tiks originalios dovanos mamai, kuriuos alsuoja nuotaikingumu, džiaugsmingumu, ir, žinoma, pačiais smagiausiais ir netikėčiausiais atradimais.
Šventės jau visai čia pat, tad metas jau dabar pradėti geriausių dovanų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Renkantis patalynę, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jos dizainą ar spalvą, bet ir į medžiagą, iš kurios ji pagaminta.


Ausinės, telefonai, žaidimų kompiuteriai, kolonėlės, elektriniai dantų šepetėliai ir kitokie elektronikos prietaisai bei šokantys, grojantys ar judantys žaislai kasmet yra tarp populiariausių kalėdinių dovanų.


Vyrai, gimę vasarą, gali ne tik džiaugtis pramogomis lauke puikiu oru, bet ir gauti gimtadienio dovanas – nuostabu, tiesa? Tačiau išrinkti dovaną vyrui gali būti sunku. Pabandykite dovaną rinkti pagal gimtadienio sezoną, kad ji pradžiugintų bei būtų naudinga čia ir dabar! Atraskite dovanų idėjas vyrams, gimusiems vasarą.


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vienos dideles politines ambicijas Palangoje puoselėjančios karjeros valstybės tarnautojos gyvenimo draugas galimai pakėlė ranką prieš jųdviejų vaiką. Ne niekam nematant, o per vaiko pamoką nuotoliniu būdu. Palangos pradinė mokykla dėl smurto prieš vaiką praėjusią savaitę kreipėsi į policiją. Policijos ir vaikų teisių atstovai jau apklausė vaiką, jo tėvą ir mamą.


Nereikia ir sakyti – puikiai žinome, kokie yra 2020 – ieji ir atrodo, kad ypatinga situacija dar užsitęs kurį laiką. Ir tai tikrai turės įtakos iš gražiausioms metų šventėms. Labai gali būti, kad per šių metų šventes dauguma vaikų nesusės prie šventinio stalo kartu su kituose miestuose gyvenančiais tėvais. Tačiau tai dar tikrai nereiškia...


Palangos savivaldybė išrinko diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui skirtos skulptūros-meninio akcento idėjos konkurso nugalėtojus. Jais tapo architektas Saulius Druskis ir skulptorius Sergejus Plotnikovas.


Praėjo jau beveik metai, kai Anapilin iškeliavo populiarus estrados dainininkas Stasys Povilaitis. Per visą šį laikotarpį būta daug įvairių diskusijų, kaip įamžinti taip Palangą mylėjusio ir šioje žemėje amžinybei atgulusio dainininko atminimą. Palangos miesto savivaldybės administracija prieš keletą savaičių paskelbė dainininko atminimo įamžinimo Palangoje idėjos...


Artėjant didžiosioms šventėms, žmonės „pasineria“ į dovanų paieškas po parduotuves, o parduotuvės stengiasi privilioti klientus nuolaidomis, originaliais puošybos elementais ir įvairiu prekių asortimentu. Ar palangiškiai jau pradėjo rūpintis artimųjų dovanomis, pabandėme sužinoti apsilankę įvairiose Palangos miesto parduotuvėse.


Dailininkas Bronius Uogintas pagerbė savo mamą

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 04 | Rubrika: Kultūra

Ketvirtadienį ryškiausiomis spalvomis pasidabino Palangos miesto viešosios bibliotekos skaitykla. Ten dailininkas Bronius Uogintas pristatė savo parodą, skirtą mamos Bronės Mingilaitės-Uogintienės, garsios Lietuvos tapytojos, gimimo 90-mečiui paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius