Meras pristatė metinę veiklos ataskaitą

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-01-04
Peržiūrėta
1440
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusią savaitę Palangos miesto meras Vytautas Stalmokas savo metinei veiklos ataskaitai išgirsti sukvietė neeilinius visuomenės dalyvius – tai, kuo Palanga pasižymėjo, kuo pagausėjo, o ko nespėta atlikti šiais metais meras pasidalino su gausiu būriu vadovaujančių įvairioms įstaigoms ir organizacijoms, bendrovėms žmonių. Kai kurie jų sulaukė ir išskirtinės malonės – mero padėkos žodžių, o ir dovanų.

 

Meras V.Stalmokas gausiam būriui miesto visuomenės – savivaldybės kontroliuojamų ir administruojamų įmonių, biudžetinių įstaigų, mokyklų, darželių, valstybinių įstaigų ir organizacijų vadovams, Palangos ir Šventosios bažnyčių klebonams, sanatorijų, gydyklų, akcinių bendrovių vadovams, žiniasklaidos ir visuomeninių organizacijų atstovams pristatė savo darbų ataskaitą.

Į viešbučio „Žilvinas“ konferencijų salę gausiai rinkosi kviestiniai svečiai, panorę išgirsti, kokiais gi šiųmetiniais veiksmais meras gali pasididžiuoti. Pasak jo, metai išties buvo praleisti turiningai ir nuveikta daug darbų, naudingų miestelėnams ir atvykstantiems svečiams. Meras V.Stalmokas pabrėžė, kaip svarbu, jog Palanga būtų ir kurortas, ir kultūros miestas, taip pat sveikatingumo miestas. „Sveikatingumo centras – tai mūsų ateitis“, - kalbėjo meras, pasakodamas, kokie veiksmai reikalingi ir kas jau atlikta.

Europos Sąjungos finansavimas neabejotinai „stumtelėjo“ į priekį ne vieną Lietuvos miestą, ne išimtis ir Palanga. Šių lėšų dėka turėjo galimybę atsinaujinti daugelis pastatų, atsirasti reikalingos, rekonstruotos patalpos plėtrai, naujoms idėjoms įgyvendinti. Šios naudos nepamiršo paminėti ir miesto meras. Pradėti reikšmingi Palangai, Europos Sąjungos lėšomis finansuojami, projektai, tokie, kaip Botanikos parko, Gintaro muziejaus rekonstrukcijos, pradėti ir Meilės alėjos darbai. Kaip pavyzdį atliktų ir jau gyventojų bei turistų įvertintų darbų, meras pateikė rekonstruotą dviračių taką, žinoma, galima pasididžiuoti ir naujomis Turizmo informacijos centro patalpomis, jų atnaujinimo neabejotinai reikėjo.

Nors meras ir ataskaitos pristatymo vakaro metu daug kalbėjo apie Palangos perspektyvą pritraukti daugiau sportininkų, visgi šios problemos „aitrumo“ nesušvelnina ir persiritę metai.

Nebuvo pamirštos ir Palangoje tradicinėmis tampančios ir kaskart turistų antplūdį sukviečiančios šventės – Kalėdinių eglučių ir Velykinių margučių alėjos, Gintarinis savaitgalis, Pasaulinei turizmo dienai skirta šventė „Palangos stalas“, Stintų šventė. Jų sąrašas kasmet tik plečiasi, neveltui už tai meras išreiškė padėką Kultūros centro vadovui. Mero padėkų nusipelnė vienaip ar kitaip prisidėję prie Palangos vystymosi, miesto vardo garsinimo, už atsidavimą savo veiklai, išreikšta padėka už bendradarbiavimą sprendžiant aktualias miestui problemas. „Tie, kurie padėkos negavo, padėkosiu asmeniškai“, - baigiantis oficialiajai daliai patikino meras. Išskirtinės dovanos susilaukė ir opozicijos atstovai. Jiems meras įteikė kaktusą. „Jiems įteikiu šį kaktusą, nes jų dėka buvo nuolat keliami svarbūs miestelėnams klausimai, kuriuos visi bendrai spręsdavom“, - kalbėjo meras, įteikdamas dovaną Tarybos nariui Mindaugui Skritulskui.

Po oficialiosios dalies meras pakvietė visus prie vaišių stalo, kur buvo proga aptarti visus rūpimus klausimus ir padiskutuoti su kolegomis, lydėjusiais visus metus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į tiesų „Palangos tilto“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Kovo 5 d. nuotoliniu būdu pristatyti 2020 m. Palangos m. PK veiklos rezultatai. Kriminogeninę padėtį Palangoje, apžvelgė policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas.


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Meras pristatė metinę veiklos ataskaitą

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 01 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos miesto meras Vytautas Stalmokas savo metinei veiklos ataskaitai išgirsti sukvietė neeilinius visuomenės dalyvius – tai, kuo Palanga pasižymėjo, kuo pagausėjo, o ko nespėta atlikti šiais metais meras pasidalino su gausiu būriu vadovaujančių įvairioms įstaigoms ir organizacijoms, bendrovėms žmonių. Kai kurie jų sulaukė ir išskirtinės malonės – mero padėkos žodžių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas