Mokesčių inspekciją palikusi Elena Kuznecova: „Man taip liepė mano vidinis balsas“

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-12-01
Peržiūrėta
1868
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VMI Palangos skyriaus vedėja Elena Kuznecova nusprendė palikti valstybinę tarnybą.
VMI Palangos skyriaus vedėja Elena Kuznecova nusprendė palikti valstybinę tarnybą.

Trečiadienis Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Palangos skyriaus vedėjai Elenai Kuznecovai buvo paskutinė darbo diena. Po 9 metų, praleistų skaičiuojant mokesčius, žinoma palangiškė, miesto Tarybos narė nusprendė palikti valstybinę tarnybą. E. Kuznecova „Palangos tiltui“ sakė, kad jaučiasi puikiai ir neigė gandus, kad po mokesčių inspekcijos restruktūrizacijos jai nebuvo pasiūlyta pratęsti darbo sutarties, o taip pat, kad ji nuo šiol dirbs Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja-sekretore. „Nė viena žinia nėra teisinga“, – tvirtino ji.
– Liko vos valanda darbo (kalbėjomės trečiadienio darbo dienos pabaigoje) Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Kaip jaučiatės?
– Jaučiuosi puikiai. Labai gerai. Iš viso Mokesčių inspekcijoje praleidau devynerius metus, vedėjos pareigose – penkerius su puse. Dar kartą sakau, kad jaučiuosi labai gerai, nes palikti inspekciją buvo mano ir tik mano sprendimas.
– Kokie buvo jūsų paskutiniai darbai tarnyboje?
– Tvarkiau dokumentus, kad visi būtų tvarkingi, kad neliktų užduočių, paskirtų man, kitiems...
– Ir, matyt, paskutinę dieną atsakinėjote į „Palangos tilto“ klausimus
– Iš tiesų taip... (šypsosi).
– Kas nulėmė jūsų sprendimą palikti VMI?
– Man tai paliepė mano vidinis balsas, kad viskam yra pradžia ir pabaiga.
– Ar sprendimui įtakos turėjo vykdoma mokesčių inspekcijos restruktūrizacija? (Prie Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos prijungiami Tauragės ir Mažeikių skyriai – aut.)
– Apie ją žinojau seniai. Man, kaip ir kitiems Palangos skyriaus darbuotojams buvo įteikti atleidimo lapeliai – tai normali praktika tokiu atveju, o paskui, kaip sakiau, sulaukiau KAVMI viršininko pasiūlymo pratęsti darbą VMI, tose pačiose Palangos skyriaus vedėjos pareigose.
– Mieste sklando gandai, kad jūs negavote tokio pasiūlymo...
– Tai – absoliuti netiesa. Galiu jums perskaityti viršininko laišką su pasiūlymu... Eilinį kartą kažkas nori mane sumenkinti.
– Nereikia skaityti. O ar šeiminiai dalykai, artimo žmogaus sveikatos klausimai turėjo įtakos jūsų apsisprendimui?
– Taip. Tas irgi turėjo, bet svarbiausia buvo mano sprendimas pailsėti nuo visko. Išsiskiriu labai gražiai su kolektyvu. Ir čia, Palangoje, ir Klaipėdoje, kur man, beje, viršininkas įteikė padėką už darbą inspekcijoje.
– Ką toliau gyvenime veiksite?
– Noriu pailsėti. Nors iki Naujųjų metų. Turiu pasiūlymų dirbti, jau rytoj galėčiau pradėti darbą kitur.
– Iš ko sulaukėte darbo pasiūlymų?
– Kol kas nesakysiu.
– Ar tiesa, kad tapsite Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja-sekretore Palangoje?
– Netiesa. Bet gerbiamam Antanui padėsiu kuo galėsiu, nes labai gerbiu šį žmogų. Bet taip, tokio pasiūlymo buvau iš jo sulaukusi. Atsisakiau.
– Kada sulauksite pensinio amžiaus?
– Tik kitais metais, bet dar nesiruošiu eiti į pensiją.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Lietuvos balsas 2023“ laimėtojas Anyanya Udongwo: akustinis koncertas 


„Lietuvos balsas 2023“ laimėtojas Anyanya Udongwo: akustinis koncertas 


Gegužės 11 d., Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, į Kurhauzą sukviesti didžiausi 2022 metų mokesčių į Palangos miesto biudžetą mokėtojai – tiek verslininkai, tiek ir vadinamojo Pagalvės mokesčio daugiausiai sumokėję gyventojai. 


Prabėgo lygiai metai, ir vėl, pagarbos  mokesčių mokėtojų dienos proga, ketvirtadienį, gegužės 11 d., į Kurhauzą Savivaldybė sukvietė didžiausius mokesčių į Palangos miesto biudžetą mokėtojus – verslo atstovus ir gyventojus.


Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija Palangoje, Žiogupio gatvėje, aptiko penkis be privalomojo statybą leidžiančio dokumento statomus blokuotus neypatingosios kategorijos vienbučius gyvenamuosius namus. Apie juos inspekciją informavo pati Palangos miesto savivaldybė.


Moterys nori ne tik auginti vaikus, o vyrai – ne tik „daryti karjerą“. 


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, jog kaip ir kasmet, taip ir šiemet, padėdama sąžiningai pajūryje verslą vykdantiems verslininkams užtikrinti pajamų apskaitymą ir mokesčių sumokėjimą, šią vasarą vykdys prevencines, stebėjimo bei kontrolės priemones apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriuose. Vasaros sezonas pasirinktas, nes...


Trečiadienis Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Palangos skyriaus vedėjai Elenai Kuznecovai buvo paskutinė darbo diena. Po 9 metų, praleistų skaičiuojant mokesčius, žinoma palangiškė, miesto Tarybos narė nusprendė palikti valstybinę tarnybą. E. Kuznecova „Palangos tiltui“ sakė, kad jaučiasi puikiai ir neigė gandus, kad po mokesčių inspekcijos...


Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) šiandien Elektroninio deklaravimo sistemoje (http://deklaravimas.vmi.lt) pateikė preliminariąsias gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas 1,6 mln. šalies gyventojų. Deklaruoti pajamas iki gegužės 4 dienos privalo tie gyventojai, kurie pernai vykdė individualią veiklą ar gavo kitų...


Šiandien, išgirdus apie Norvegijoje atimtus lietuvių vaikus, ne vienas baisisi nežmonišku Norvegijos vaikų tarnybų elgesiu. Nors norvegai tvirtina, jog mažųjų tėvai patys kalti, kad netenka savo atžalų, bet palangiškės Loretos Daškevičės siaubinga asmeninė patirtis byloja ką kita. „Kol pati nesusidūriau su norvegų vaikų tarnybomis, pati tvirtai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius