Premjeras tęsės pažadą skirti lėšų Kurhauzui šiais metais

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-09-26
Peržiūrėta
104
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš  kairės: Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir premjeras Algirdas Butkevičius.
Iš kairės: Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir premjeras Algirdas Butkevičius.

 Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir savivaldybės Tarybos narys Nerijus Stasiulis lankėsi Vilniuje, kur susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir Ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė. Vėliau Palangos atstovai susitiko su Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus pavaduotoju Mykolu Kačkanu.
 Su jais aptarus Palangai aktualius klausimus dėl finansavimo skyrimo sporto komplekso statybai, Koncertų salės rekonstrukcijai bei Kurhauzo restauracijai, buvo sulaukta gerų žinių.
„Pas premjerą, pristatydami būsimąją Koncertų salę, rodėme skaidres – argumentavome, kuo šis objektas svarbus ne tik Palangai, bet ir visos Lietuvos mastu. Premjero požiūris yra labai geranoriškas mūsų miesto atžvilgiu, jis pasisako už tai, kad šis objektas Palangai yra reikalingas, premjeras paprašęs viceministro K. Trečioko „peržiūrėti“ ES Struktūrinės paramos fondų „likučius“, – sakė meras. – Džiaugiuosi, kad Premjeras mus priėmė labai šiltai – jis palaiko Palangos poziciją“.
Kitas aptartas pas premjerą klausimas – Kurhauzo restauracijos ir pritaikymo naudoti darbų finansavimas.
Ministras Pirmininkas Palangos atstovus patikino, jog bus rengiamas Vyriausybės nutarimas dėl Turto privatizavimo programos –  joje bus numatyta skirti lėšų Kurhauzo restauracijai.
Antrajam Kurhauzo restauracijos etapui pabaigti iš viso reikia maždaug 1,3 mln. litų.   
Anot mero, susitikimas su premjeru A. Butkevičiumi truko maždaug valandą.
Lankantis Kūno kultūros ir sporto departamente, buvo pasirašyta sutartis dėl papildomo 1 mln. litų skyrimo universalaus sporto komplekso statybai Palangoje.
„Sporto komplekso statybai šiemet jau anksčiau buvo skirti 4 milijonai litų, dabar gavome dar vieną. Labai džiugu, kad per metus būsime tam tikslui gavę 5 milijonus litų“, – sakė miesto vadovas.

Jūsų komentaras:

mero? 2013-09-30 14:45 (. / IP: 212.122.93.162)
JACKA kurhauza atstatys, uz savus, ne uz butkeviciaus ismalda

Meras 2013-09-29 12:58 (IP: 82.140.152.13)
Kai aš pamatau per tv šituos piktus Butkevičiaus, Mazuronio, jaunuolio is darbo partijos atstovo net pavarde uzmirsau surauktus veidus tai mane is karto pykinti pradeda. Tokie jau šlykštus zmones kad tik ikasti kad tik paneigti ką tik apjuodinti ! bloga vemsiu

jadvyga 2013-09-28 23:37 (IP: 78.61.86.212)
Aciu

siulau 2013-09-26 19:17 (. / IP: 212.122.93.162)
saruna vaitku i premjerus, tada prasyt nieko nereikes

Taip pat skaitykite

Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Palangos miesto savivaldybės atstovai praėjusį savaitgalį lankėsi Oldenburgo mieste Holšteine (org. OldenburginHolstein), kur buvo minimas seniausios Vokietijos Šv. Johano mirusiųjų ir šaulių gildijos 825 metų jubiliejus.  


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


 Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir savivaldybės Tarybos narys Nerijus Stasiulis lankėsi Vilniuje, kur susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir Ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė. Vėliau Palangos...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Meras Š. Vaitkus ir administracijos direktorė A. Kilijonienė lankėsi Vilniuje

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 07 12 | Rubrika: Miestas

Penktadienį meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė lankėsi Vilniuje. Palangos savivaldybės vadovai kartu su Seimo nariu Pranu Žeimiu ryte susitiko su Premjeru Andriumi Kubiliumi, Ministro Pirmininko kancleriu Deividu Matulioniu bei patarėju Algirdu Šakaliu ir aptarė kurortui aktualius klausimus, kuriuos Vyriausybės nariai ketina svarstyti...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius